Jump to content
Sign in to follow this  
paw

Nowy serwis www n ?

Recommended Posts

Wieść z forum n głosi że od stycznia nowa odsłona strony i wreszcie e-bok

byloby dobrze, ale ta informacja jest srednio wiarygodna, bo podana przez jednego z uzytkownikow bez zrodla informacji.

Coś tam się kroi ale co za różnica czy będzie taka strona czy taka ; ) Fakt jest faktem, że chciałbym taki program jak jest na stronie PC. Przecież żeby zobaczyć program n najlepiej wejść na stronę Polsatu ; p

ha ha, faktycznie jest teraz tak, ze aby byc zorientowanym w tym co nadawane jest na N lepiej isc na portal konkurencji CP!
A co do jakosci obecnej strony N to godna jest politowania i tyle!

[quote name='tesbor' post='73948' date='16.12.2007, 15:17 ']ha ha, faktycznie jest teraz tak, ze aby byc zorientowanym w tym co nadawane jest na N lepiej isc na portal konkurencji CP!
A co do jakosci obecnej strony N to godna jest politowania i tyle![/quote]
Zauwazcie ze bardzo pomysłowo i przejrzyscie zrobiony jest ten program TV na Polsacie, a w Ence?? :blink: Oby tak sie stało by w styczniu zaszły zmiany oraz ten e-bok hmm...

serwis, serwisem, ale chlopaki, lepiej doradzcie co robic osobom, ktore podpisaly w pazdzierniku zeszlego roku umowe i konczy im sie w polowie stycznia ?

zawierac kolejna a tej nie przedluzac, czy czekac do stycznia na jakas nowa promocje (aktualne tylko do konca grudnia)?

jestem w kropce, bo zalezy mi na utrzymaniu wszystkich pakietow, nie chce VOD'a no i z checia wymienilbym na nrecordera

Obecna strona i forum to totalna degrengolada. Nigdzie nie ma aktualnej listy kanałów (w tym w nBoxie), jak zapytałem o nią na forum to post wylądował w koszu a na PW bodajże Sasza odpowiedział że "będzie jak będzie". Krótko mówiąc - kupujcie ludzie kota w worku ... a miało być tak pięknie. Co do programu to przydały by się ramówki na miesiąc do przodu, może również w nPortalu.
A wracając do lity kanałów, to po wprowadzeniu nowych programów ja się już totalnie pogubiłem, zupełnie nie rozumiem jak n może się upierać przy sztywnej liście po czym wiecznie ją zmieniać. Miały być regularne aktualizacje listy FTA a jakoś im nie wychodzi, a wystarczyło by umożliwić samodzielne skanowanie. Czasem mam wrażenie że n celowo utrudnia nam życie, żebyśmy narzekali, bo "nieważne jak, ważne żeby o nas mówili".

Przerwa Techniczna na stronie www.n.pl Prawdopodobnie ruszy wreszcie nowa strona. Czy będzie funkcjonalny e-bok ? Zobaczymy ;)

Tak, oprócz nieoficjalnych informacji o nowym serwisie i e-boku, takie info podawali sami konslutanci, poza tym, o fakcie, że system jest prawie gotowy świadczyło udostępnienie zamawiania HBO przez internet. To był pewnie "fragment" e-boku.

No i jest!
Zabieramy się do przeglądania.
Pieresza uwaga - już mają jakiś problem - serwis nie działa. Edited by MaBri

trochę inna,wciąż nieczytelna, e-bok wkrótce tak przynajmniej zapowiadają