Skocz do zawartości
Gmeru

Nowe oprogramowanie nbox HDTV - nPortal, Radio 5.1 itd

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='tesbor' post='74624' date='18.12.2007, 23:18 ']<br />Zdecydowanie jestem za nHDradiem - swiernie gra. <br />Ale jak to dziala? Chyba przez satelite to idzie bo w &quot;mojej sieci&quot; nie widze specjalnego ruchu.<br /><br />A le 2 razy w czasie sluchania wywalimo mnie z radia do TV - moze jakis bug?<br />[/quote]<br /><br /><br />

A przełączyłes na "Pełny Ekran"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tesbor' post='74624' date='19.12.2007, 00:18 ']Zdecydowanie jestem za nHDradiem - swiernie gra.
Ale jak to dziala? Chyba przez satelite to idzie bo w "mojej sieci" nie widze specjalnego ruchu.

A le 2 razy w czasie sluchania wywalimo mnie z radia do TV - moze jakis bug?[/quote]

Tesbor to nie jest zaden bug - u mnie instalacja via optyk / ampli po nacisnieciu klawisza OK (po wybraniu uprzednim radyjka) gra sobie kolejna godzine bezproblemowo. To co opisujesz to natywna funkcja nboxa - gdy jestes w liscie wyboru stacji radiowej (nie dasz ok -> tapeta) to po jakims czsie automatycznie odpala ogladana wczesniej stacja TV... to normalne zachowanie skrzynki, nie jest to zaden blad softu.

Co do tego skad to leci - na 1000% satka. U mnie obciazenie sieci przy HD radio on jest zerowe, dodatkowo to jednak sporo wiekszy transfer danych niz netowe radyjka a na tych bywa (niezbyt czesto - fakt - ale bywa) rwanie. Tu chodzi jak burza, zero rwania, czysto - swietnie jednym slowem.

No i leci The Cure.... ku.rna zaj.e.bista sprawa! :rolleyes:

ps. Kolega donosi ze po HDMI cos nie ten teges. Jak pisalem - po optyku smiga

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...