Skocz do zawartości
paw

Teraz Canal+ oddzielnie

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='lukas63' post='71621' date='05.12.2007, 01:04 ']No ja się dziwię temu - przecież wiele osób mających teraz c+ w cyfrze zejdzie do tego pakietu + wykupi sobie 2 pakiety z nki i będzie miała super oferte[/quote]
A ja cały czas uważam, że przeceniace "zwykłych" klientów, którzy nie chcą mieć dwóch klocków, którzy mają stałe zlecenia w bankach na płacenie cyfry i nie chce im sie tego zmieniać i którzy nie interesują się tym, nie czytają for dyskusyjnych i nie są zainteresowani ofertą n. Nie zapominajcie też, że ci "zwykli" klienci zazwyczaj akceptują marną jakość naszych kanałów i nie potrzebne im jest HD.
Właśnie w większości taki jest ten milion klientów cyfry, dwa miliony klientów CP i obawiam się że większość klientów n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA często bywam w sklepie u dystrybutora CP i na 99% kupujących PolsatC. to nikt nawet nie pyta o jakość tych kanałów. Chcą mieć tylko więcej programów do oglądania i nic więcej. Tak samo jest z kanałami HD, co z tego że są, jak wiele osób i tak nie jest stać na TV LCD czy Plazmę. Wiadomo, że ceny TV są niby niskie, ale ile z tych co mają np N oglądają kanały HD na LCD lub Plazmie, mały % i tyle.
Tylko tym co są na bieżąco w sprawach TV SAT, czytają i są aktywni na różnych forach o tej tematyce to tak pisze, jak większość w tym temacie. A reszta nie ma zielonego pojęcia o takich sprawach. Więc niektórzy co się wypowiadają nie zdają sobie sprawy na ogół tego jak jest na prawdę.
Myślicie, że ludzie masowo będą rezygnować, kupować inne platformy itp... i bawić się w różne opcje z każdą z platform, nie wydaje mi się. ;)

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ruszyła sprzedaż pakietu:
[url="http://www.canalplus.pl/canal/multipakiet"]http://www.canalplus.pl/canal/multipakiet[/url]

Jeśli chcesz skorzystać z Multipakietu CANAL+ możesz:


wynająć:

dekoder SD za 10 zł/mies.,

dekoder HD za 15 zł/mies.,

dekoder z nagrywarką PVR HD - 20 zł/mies. teraz 15 zł/mies.*

kupić:

dekoder Strong za 79 zł

dekoder Philips HD za 699 zł

moduł CAM za 179 zł


Multipakiet CANAL+ jest samodzielnym pakietem. Nie łączy się z innymi pakietami, ani opcjami dodatkowymi dostępnymi w ofercie CYFRY+.
Jeżeli wybierasz sposób opłacania abonamentu miesięcznie, okres obowiązywania umowy o abonament wynosi 13 lub 18 miesięcy, przy wyborze opłaty za cały rok z góry - 12 miesięcy.

* z promocji można skorzystać do 31.12.2007 r. Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA też nie wierzę w jakieś masowe ruchy, ale wyłom powstał. Zresztą wcale nie muszą na tym stracić. Podejrzewam że na takim pakiecie mają wysoką marżę dla siebie bo to oni są jego producentem, a jeszcze mogą nałapać kilka tysięcy abo z innych platform.

Jeżeli chodzi o HD to faktycznie większość ludzi nim się nie interesuje, dlatego N zdobywa tu kartę przetargową niejako metodą inercji. Każdy abo może płacić za kanał HD niezależnie od tego czy wie co to jest HD i czy ma odpowiedni telewizor. A kiedyś jeden user LCD przyjdzie do drugiego w odwiedziny i się spyta, ty czemu u ciebie tak dużo kanałów ma ładny obraz a u mnie nie, mam gorszy telewizor? Nie, ja mam dekoder HD. Gostek leci do sprzedawcy wymienia dekoder, instaluje w domu i widzi że u niego tylko Polsat i Polsat Sport dobrze wyglądają. Ale mnie poniosła fantazja :);)

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Canal+ moze nie stracic bo 200 tys abo N i 2mln CP to potencjalny duzy rynek, ale juz Cyfra stracic moze. Mozna teoretycznie zalozyc, ze wszyscy abo Cyfry wezma multipakiet canal+. To jak cyfra utrzyma pozostale kanaly skoro nie bedzie abo do ich ogladania. A jakie koszty transponderow i innych elementow platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak czytam i widzę, że Stanisław Lem to był przy Was twardo stąpającym po ziemi realistą :rolleyes:

A w kwestii oferty to jednak nie są do końca inteligentni, bo z góry uwalanie kogoś na 12 miesięcy z samym C+ bez możliwości dokupienia czegoś (np. NGC HD, HBO, Cinenaxów czy Discovery) jest mało rozsądne. No ale Cyfra to Cyfra, może faktycznie powinno im się w końcu nalać, żeby zaczęli myśleć o klientach a nie tylko o zyskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinniście rozgraniczyć dwie rzeczy. Mianowicie:
Canal+ jako marka sama w sobie, to content, który już kiedyś z powodzeniem funkcjonował w analogu, i który na siłę został wciągnięty do platformy cyfrowej bo takie były realia ówczesnego rynku. Teraz wraca jako odpowiedź, na uniezależniony od jednej platformy, content HBO.

A Cyfra ? Cyfra+ to platforma, osobna marka, która ma się dobrze, daje duże zyski właścicielowi, będzie żyła swoim życiem, i ciągnęła ile się jeszcze da od mało wymagającego klienta, nie trzeba wymieniać tunerów, i jestem pewien, że będzie się miała jeszcze długo dobrze.

Moim zdaniem to bardzo dobry ruch, chyba najlepszy jaki do tej pory zrobili Francuzi, byłby jeszcze lepszy gdyby CanalPlus dogadał się z n. Bo abonenci n to głównie zwolennicy nowych technologii i najlepszej jakości, no i oczywiści zamożni i w większości wygodni, żeby nie powiedzieć wygodniccy, skłonni zapłacić więcej by mieć wszystko w jednym klocku. Taki myk wyszedł by to tylko na dobre i dla n i dla CanalPlus. Edytowane przez mystic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mystic' post='71692' date='05.12.2007, 16:19 ']Moim zdaniem to bardzo dobry ruch, chyba najlepszy jaki do tej pory zrobili Francuzi, byłby jeszcze lepszy gdyby CanalPlus dogadał się z n. Bo abonenci n to głównie zwolennicy nowych technologii i najlepszej jakości, no i oczywiści zamożni i w większości wygodni, żeby nie powiedzieć wygodniccy, skłonni zapłacić więcej by mieć wszystko w jednym klocku. Taki myk wyszedł by to tylko na dobre i dla n i dla CanalPlus.[/quote]

Taki ruch mogliby wykonać tylko gdyby chcieli zamknąć Cyfrę jako platformę lub w momencie jakichś ruchów połączeniowych.
Sposób w jaki to zrobili teraz daje im większą swobodę, Cyfra pozostaje bezpieczna, Canal+ może liczyć na dodatkowe zyski jeśli dokupią go sobie abonenci innych platform.
A wszystko to daje możliwość znacznego podbicia stawki w przetargu na OE (kto wie czy to głównie nie o to chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='upan[beeep]' post='71703' date='05.12.2007, 14:55 ']Taki ruch mogliby wykonać tylko gdyby chcieli zamknąć Cyfrę jako platformę lub w momencie jakichś ruchów połączeniowych.[/quote]

Dlaczego mieliby zabijać kurę znoszącą złote jajka ? Niech odejdzie nawet połowa i zostanie drugie tyle, a ci którzy odejdą z wiadomych powodów niech wykupą sam multipakiet. Wystarczy policzyć. Moje zdanie jest takie, że to najlepszy ruch jaki mogli zrobić, nie wbijając się w drogie inwestycje związane z wymianą tunerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='71624' date='05.12.2007, 01:30 ']A ja cały czas uważam, że przeceniace "zwykłych" klientów, którzy nie chcą mieć dwóch klocków, którzy mają stałe zlecenia w bankach na płacenie cyfry i nie chce im sie tego zmieniać i którzy nie interesują się tym, nie czytają for dyskusyjnych i nie są zainteresowani ofertą n. [b]Nie zapominajcie też, że ci "zwykli" klienci zazwyczaj akceptują marną jakość naszych kanałów i nie potrzebne im jest HD.[/b]
Właśnie w większości taki jest ten milion klientów cyfry, dwa miliony klientów CP i obawiam się że większość klientów n.[/quote]

Wraz z wymianą tv crt na lcd lub plazmę to wszystko się zmieni - ludzie nawet nie wiedzą jak słabej jakości jest większość programów, bo na zwykłym crtku jakoś to się ogląda - słyszałem już kilka razy od sprzedawców tv, że ludzie po zakupie nowych tv żalili się im, że jest taka słaba jakoś programów jak podłączyli tv do kablówki czy anteny naziemnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszyscy ktorzy sie tak dziwia czemu oddzielaja canal+ i martwia sie ze aktualni abonenci cyfry zjada tylko do pakietu niech sie lepiej zastanawia jaka aktualnie marze robi cyfra na pakietach: podstawowym lub komfortowym, wiecej niz 10 PLN (czyli roznica w cenia pomiedzy canalem samodzielnym a jako pakiet w cyfrze) czy mniej
nie wykluczone ze z perspektywy cyfry samodzielny canal to nawet lepszy biznes niz pelna cyfra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest to fajna oferta, gdyz aktualnie za C+,C+S,C+F w kablu place 30 zl miesiecznie, jakosciowo to jest jednak tragizm bo dekoder jaki dostalem to ta sama analogowa skrzynka, ktora byla uzywana w gospodarstwach domowych na samym poczatku istnienia C+ w tym kraju, z takim fajnym kluczem plastikowym :rolleyes:. Klopot tylko w zasadzie z dostepnoscia dekoderow (bez problemu sa Strongi i SD), na te z HD trzeba czekac minimum tydzien (takie info uzyskalem u dystrybutorow w Zabrzu i Bytomiu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na czym ty to oglądasz w kablówce że twierdzisz że jest na b.dobrym poziomie? Zapewne CRT, pewnie do tego 21" Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mystic' post='71707' date='05.12.2007, 16:18 ']Niech odejdzie nawet połowa i zostanie drugie tyle, a ci którzy odejdą z wiadomych powodów niech wykupą sam multipakiet.[/quote]

W tej chwili po potwierdzeniu w BOK oferta jest skierowana do nowych abonentów ( tylko ) jak zwykle obecnych mają w d....e
I jak dla mnie jest odpowiedzią na poszerzenie oferty N-ki ( brawo N :D )

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oficjalne info od dystrybucji Cyfry+ jest takie, że, na czas bliżej nieokreślony, wstrzymana jest wymiana starych skrzynek na tunery HD z powodu zbyt dużego % reklamacji tunerów HD i problemy z ich oprogramowaniem. Co tylko potwierdza, co napisałem powyżej, że inwestycje w nowe tunery to dla C+ zbyt duży bagaż negatywnych emocji, a zarazem zarobek żaden. Także trzeba docenić ofertę i sprzęt ITI, oraz trzymać kciuki by się szybko dogadali z CanalemPlus odnośnie wprowadzenia multipakietu do oferty n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie potrafią uczyć się na własnych błędach, przecież dokładnie rok temu był dokładnie taka sam sytuacja z dekoderami HD.
Z drugiej strony dziwię się, że taka firma jak Philips pozwala sobie na takie wpadki, nawet jeśli błędny soft jest wynikiem lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zimny prysznic na standzie w Arkadii:
Okazało się ( może już o tym było to sorka), że trzeba do 45 zł jeszcze 20 zł miesięcznie za dekoder PVR HD.
To razem jest 65 zł za dwa kanały HD bo NG HD tam nie ma.
Wychodzi 32,5 zł na kanał HD.
Przypomnę, że za NonStop KINO HD ( plus dwa SD) wychodzi 15 zł miesięcznie.

Niech zrobią multi-platfo za 100 zeta ze wszystkimi kanałami HD.
Jest ich obecnie 12 z ANIEXE HD, SAT1, Pro7 i TVN HD. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='JunoPL' post='72013' date='07.12.2007, 13:37 ']Bez BBC Prime nigdzie nie pojde.[/quote]
To może ja cię w końcu uświadomię, że BBC Prime zniknie z oferty Cyfry+ w styczniu i żaden inny kanał BBC na C+ już się nie pojawi. Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='72060' date='07.12.2007, 16:48 ']Przypomnę, że za NonStop KINO HD ( plus dwa SD) wychodzi 15 zł miesięcznie.[/quote]
Jak tak liczymy to trzeba wydać 449 zł na nrecordera albo 99 na białego i płacić za dwa pakiety podstawowe po 16 zł.
No i nie porównujmy oferty NonStop Kino HD z Canal+ Film HD.

[quote name='arsenal' post='72070' date='07.12.2007, 17:19 ']To może ja cię w końcu uświadomię, że BBC Prime zniknie z oferty Cyfry+ w styczniu i żaden innyc kanał BBC na C+ już się nie pojawi.[/quote]
Że chcą wycofać BBC Prime to jest pewne, ale jesteś pewien, że już w styczniu? Jakiś link? Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Do tej pory na polskim rynku funkcjonował jedynie BBC Prime, prezentujący filmy, seriale i programy z portfolio BBC. Jak zapowiedział Dean Possenniskie, wraz z pojawieniem się nowych kanałów, BBC Prime zniknie z oferty polskich operatorów. Stanie się to na początku 2008 roku."
[url="http://www.wirtualnemedia.pl/article/255641_Cztery_nowe_kanaly_BBC_w_Polsce.htm"]całośc tutaj[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w dniu dzisiejszym udalem sie do dystrybutora celem nabycia. co sie okazalo, otoz mozna dostac dekoder hd (ten bez dysku, bo tylko takie byly "na stanie"), ale trzeba : zaplacic 99 zl aktywacji i do tego 69 zl za antene sat - paradoksalnie z konwerterem twin. w efekcie podziekowalem, nie sa to kwoty nie do przeskoczenia, ale wlasnie dlatego ze nigdzie o nich nie informuja, tylko bezposrednio przy podpisywaniu umowy, postanowilem ich ukarac i podziekowalem za mila obsluge, tym bardziej ze antene mam i wymienic nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='upan[beeep]' post='72076' date='07.12.2007, 19:13 ']"Do tej pory na polskim rynku funkcjonował jedynie BBC Prime, prezentujący filmy, seriale i programy z portfolio BBC. Jak zapowiedział Dean Possenniskie, wraz z pojawieniem się nowych kanałów, BBC Prime zniknie z oferty polskich operatorów. Stanie się to na początku 2008 roku."
[url="http://www.wirtualnemedia.pl/article/255641_Cztery_nowe_kanaly_BBC_w_Polsce.htm"]całośc tutaj[/url][/quote]
No, ale jednak male zmartienie. Bo wszystko to co bylo, bedzie teraz, ale za to w 4 kanalach.
Wiec nie jest tak zle. DOdatkowo z lektorem, choc mam nadzieje, ze bedzie mozna przelaczac na wersje oryginalna plus subtitles.
Wiec moze bedzie lepiej. Byle tylko C+ to mialo. :/

Jednak duze zmartwienie. Nawet w Polsacie bedzie bez literek. Bzdura.
Co sie polepszy to sier popieprzy. Edytowane przez JunoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='JunoPL' post='72623' date='10.12.2007, 12:52 ']Byle tylko C+ to mialo. :/[/quote]

I problem właśnie w tym, że Polsat ma mieć na wyłączność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...