Skocz do zawartości
  • 0
dawmac

Player HD

Pytanie

Witam

Mam Sony PS3 i Toshibe xe1a DVD do panasonic s52. Tak się dziwinie składa że 70% filmów jakie mam to BR, wszystkie DVD ogladam na PS3. Wczoraj oglądałem serial HEROS na PS3 jest obraz bardzo wyraźny i szczegółowy. Gdy spróbowąłem na XE1 to obraz był taki ciepły i rozmyty ( nie to żeby nie był dobry ale nie był tak wyraźny jak z PS3 ) Fakt faktem że serial jest kiepsko zrealizowany więc uważam, że to co robi sony z tego obrazu jest bardzo dobre. Próbowałem też z DVD S52 i obraz był najsłabszej jakości. Pomijając fakt "poprawy" obrazu to jeszcze jest kwestia obsługi. Toshiba mnie wykańcza nerwowo :huh: Aby obejrzeć film z DVD na pełnym ekranie musiałem przestawiac w ustawiniach i playera i TV. Robi cuda z ekranem jeśli nie jest to płyta HD DVD :) Czas startu i reakcji na komendy jest niesamowita, albo ja jestem taki niecierpliwy albo otwieranie się szuflady po prawie minucie to normalka. PS3 znów lubi szumieć ( jak w pokoju zaciepło :) ) i wystartowanie płyty to też iles tam "dziabnięć" w guzik jednak obsługa jest o niebo lepsza od toshiby. Nie wspomnę o pilocie z toshiby. Powodzenia w ciemnym pokoju. Mam latarkę małą aby widzieć który guzik nacisnąć :) Pisze o tym bo chodzi mi taka myśl po głowie. Czekam jak wiele osób na combo Samsunga, ale nie wiem czy to będzie klocek topowy. Jak to stare powiedzenie mówi, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :) I nie wiem teraz czy nie lepiej zostać z toshiba do HD DVD bo filmów na tym nośniku to mało ogladam ( czysto przypadkowo ) a jako dobry player DVD i BR kupić Pioneer BDP-LX70 . Wszędzie gdzie czytam to zawsze zbiera pozytywne opinie. Czy ktoś z Was bawił się tym playerem ? Czy można jakoś go porównac do PS3 ( filmy z DVD ).
Prosze o wypowiedzi co do combo samsunga vs Pioneer BDP-LX70 vs PS3 vs Toshiba xe1

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Jeżeli zdecydujesz się na Pioneera to weź model LX70A zamiast LX70. Ma on na wyjściu bitsrtream nowych formatów dźwięku HD.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='dawmac' date='03.12.2007, 20:46 ' post='71216']
Nie wspomnę o pilocie z toshiby. Powodzenia w ciemnym pokoju. Mam latarkę małą aby widzieć który guzik nacisnąć :huh:

To chyba jakaś pomyłka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='andy95' post='71244' date='03.12.2007, 20:54 ']Nie wspomnę o pilocie z toshiby. Powodzenia w ciemnym pokoju. Mam latarkę małą aby widzieć który guzik nacisnąć :huh:

To chyba jakaś pomyłka ?[/quote]


Przecież pilot do XE1 ma podświetlane klawisze ?!?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='pmcomp' post='71245' date='03.12.2007, 22:07 ']Przecież pilot do XE1 ma podświetlane klawisze ?!?

Pozdro[/quote]

to ja mam walnietego pilota w takim razie albo specjalna wersję bo mój nie ma podświetlania. Czy poświetlanie włącza się jakimś specjalnym guzikiem czy po naciśnieciu jakiegokolwiek kalwisz pilot się podświetla > W każdym bądź razie u mnie jest ciemny jak du... mużyna w srodku nocy :(

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
jakikolwiek kalwisz.

Ale tą funkcję chyba się dzieś włączało, zerknij do instrukcji. A może nie? Nie pamiętam.

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='dawmac' post='71282' date='04.12.2007, 01:45 ']to ja mam walnietego pilota w takim razie albo specjalna wersję bo mój nie ma podświetlania. Czy poświetlanie włącza się jakimś specjalnym guzikiem czy po naciśnieciu jakiegokolwiek kalwisz pilot się podświetla > W każdym bądź razie u mnie jest ciemny jak du... mużyna w srodku nocy :(

pozdr. dawmac[/quote]
Powinien wyglądać tak : [url="http://www.trustedreviews.com/home-cinema/review/2007/04/04/Toshiba-HD-XE1-HD-DVD-Player/p3"]http://www.trustedreviews.com/home-cinema/...D-DVD-Player/p3[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='andy95' post='71287' date='04.12.2007, 01:01 ']Powinien wyglądać tak : [url="http://www.trustedreviews.com/home-cinema/review/2007/04/04/Toshiba-HD-XE1-HD-DVD-Player/p3"]http://www.trustedreviews.com/home-cinema/...D-DVD-Player/p3[/url][/quote]


wygląda tak samo ale nie świeci, ide go wsadzić do mikrofelii albo podłącze pod 220V, może pomoże :(

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Lepiej pozno niz pozniej - trzeba nacisnac backlight i trzymac dluzsza chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dokładnie tak jak pisze andy95.

I jeszcze uwaga skierowana wyłącznie do mnie:
Czytać manuala.
Nigdy tego się chyba nie nauczę.

Że przypomnę:
ostatnio przy inicjacji DViX 6500 udało mi się "intuicyjnie" zatwierdzić menu po koreańsku.
To zreszta mój ulubiony numer biurowy (chyba stary na tyle, że można na młodzieży wypróbować ponownie);
kiedy znajdujemy pozostawiony na biurku GSM, ustawiany jęz. menu na chiński-południowy.
Po powrocie właściciela dyskretnie obserwujemy jego wyraz twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='dominikjestem' post='92290' date='20.03.2008, 21:42 ']Dokładnie tak jak pisze andy95.

I jeszcze uwaga skierowana wyłącznie do mnie:
Czytać manuala.
Nigdy tego się chyba nie nauczę.

Że przypomnę:
ostatnio przy inicjacji DViX 6500 udało mi się "intuicyjnie" zatwierdzić menu po koreańsku.
To zreszta mój ulubiony numer biurowy (chyba stary na tyle, że można na młodzieży wypróbować ponownie);
kiedy znajdujemy pozostawiony na biurku GSM, ustawiany jęz. menu na chiński-południowy.
Po powrocie właściciela dyskretnie obserwujemy jego wyraz twarzy.[/quote]

dobre, dobre, skorzystam :rolleyes:
a ja insktrukcje jak każdy prawdziwy mężczyzna czytam jak coś wybuchnie albo się nie świeci :rolleyes:
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dawmac ..... "prawdziwy" mężczyzna NIGDY nie czyta instukcji.
Jak coś wybuchnie to mówi że to napad terrorystyczny :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...