Skocz do zawartości
baxter

O co chodzi z tą Toshibą Regza?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Dlaczego to forum wygląda w moich oczach jakby było sponsorowane
przez dystrybutorów Toshiba ,odnoszę takie wrażenie ,toshiba super a inne lcd nie .
Trafiłem tu przez google i od kilku dni czytam wasze posty, które z robią mi wodę
z mózgu,ponieważ myślałem o kupnie Sharpa46 lx1 póżniej o lx2,a teraz doszedł Toshiba,
gdy ktoś prosił o wydanie opinii który lcd lepszy Toshiba vs Sharp jest ignorowany
i nie ma odpowiedzi, podobnie jest chyba na innym forum, tylko, że tam chwalą Sharpa
Czy to nie jest nowy typ reklamy? pomyślcie forumowicze tak mogą nas kręcić,
żeby sprzedać swoje produkty ,a gdy my już kupimy każdy ma zastrzeżenia ,ale kalibracja
niby i reszta robi swoje,a my powoli przyzwyczajamy się do obrazu który mamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tyle o tosce dlatego ze akurat byl testowany model z serii z i i dlatego ze kilku userów kupiło te tv , nie ty jeden miałeś problem z wyborem skoro nikt nie chwali tu sharpa to a: nie ma takiego tv wiec nie ma jak o nim opowiedzieć albo b nie ma czego chwalić...:)

a kalibracja tv to podstawa i w tym toska jest tez mistrzem :)


ps. właściciel Toshiba z serii Z :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj przełączać programy w sharpie czekając na każde przełączenie 4 sekundy to sam wszystko zrozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='baxter' post='68398' date='17.11.2007, 14:18 ']Witam wszystkich!Dlaczego to forum wygląda w moich oczach jakby było sponsorowane
przez dystrybutorów Toshiba ,odnoszę takie wrażenie ,toshiba super a inne lcd nie .
Trafiłem tu przez google i od kilku dni czytam wasze posty, które z robią mi wodę
z mózgu,ponieważ myślałem o kupnie Sharpa46 lx1 póżniej o lx2,a teraz doszedł Toshiba,
gdy ktoś prosił o wydanie opinii który lcd lepszy Toshiba vs Sharp jest ignorowany
i nie ma odpowiedzi, podobnie jest chyba na innym forum, tylko, że tam chwalą Sharpa
Czy to nie jest nowy typ reklamy? pomyślcie forumowicze tak mogą nas kręcić,
żeby sprzedać swoje produkty ,a gdy my już kupimy każdy ma zastrzeżenia ,ale kalibracja
niby i reszta robi swoje,a my powoli przyzwyczajamy się do obrazu który mamy :)[/quote]

Wiesz referencyjny panel LCD na to zasługuje.... kup lx2 też będziesz bardzo zadowolony (przecież testowaliśmy nie dawno i są także z najwyższej półki). Na forum tym to akurat o Sharpie jest 3razy wiecej niż o Toshibie.... wejdz sobie na forum Sharpa. Tylko po co mi Sharp skoro Toshiba jest tańsza i lepsza dla mnie? Cała Europa pisze tak samo a nie jedno forum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miastach jeżdżą beznadziejnie obrandowane tramwaje z napisem regza, a toshiba wysoko nad drzwiami.
Pytałem znajomych czy wiedzą co to jest i o co chodzi. Ludzi, z tzw incomem, pracują z markami na codzień.
Kapitan Nemo - nikt nie wie o co się rozchodzi. Wyrzucone pieniądze w błoto. Dlatego trzeba próbować inaczej. :):):)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem jakiegos Sharpa (nie pamietam ktory model, ale wysoki) w akcji podpietego pod Ntv, obraz kozacki ale i tak kupilem toshibe:) Nie wiem mnie jakos sharp nie przekonuje, mam w pracy jakiegos tam z niskiej serii i totalnie mi nie podchodzi, na toshibie sie nigdy nie zawiodlem, handlowalem laptopami tej firmy i wszystko zawsze bylo na mega duzym poziomie. Z Sharpa bedzie napewno zadowolony, ale najlepiej bedzie jak postawisz dwa obok siebie i wybierzes zten ktory tobie najbardziej pasuje. DOdam od siebie ze Toshiba kosi !! Dzis bylem u kolegi ma soniaka 46x3000 i jedyne co mi sie bardziej podobalo to lepsze kąty za to obraz... Ciesze sie ze jednak kupilem toshi :( Tanio, skutecznie i elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ditto!!!

Toshiba forever!!! :):lol::lol:

Taki link:
hdtvpolska/toshiba/zawsze/forever/reklama/dla naiwnych/panel sharpa/samsunga /i z chin/nie szkodzi/ wymiata/referencyjny/mam w domu/ laptop ok/to pewnie tv też/ jak się nie podoba/to amoi/tańszy/podłoga/sczęka/szukać/mokry ślad/podłoga/dywan/cena/tak naprawdę/hd dvd ok/BD nie/ ale sony ok/n ok/alles ok/elegancko.


Całkiem nie odleciałem bez obawy, taki OT mi się przyśnił.
Niektór :P:P zy po prostu muszą to robić dla idei, a niektórzy dla kasy.
pozdr. ideowców tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kupił ktoś Philipsa 37/42/47PFL9732D może? ... a zresztą po co pytam jak i tak mi pewnie nikt nie odpisze.... heh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...