Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 20 kanałów zupełnie za darmo na Twoim telewizorze. Jak je oglądać?

Wystarczy mieć telewizor marki Xiaomi, by zyskać dostęp do aplikacji niosącej ze sobą kanały telewizji dostępne zupełnie za darmo! Jakie dokładnie stacje oferuje usługa Xiaomi TV+?

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś tu ma poważną demencję wciskając tę informację jako "news", który już tu był i to nie raz! Zmieszane i smutne mordki, które oczywiście tego nie dostrzegły (do tego potrzebna jest in teligencja i spostrzegawczość) zaraz się tu objawią...

I będą miały radochę anonimowo oczywiście, bo tchórze tak mają...

Edytowane przez Deimos
  • Lubię 2
  • Zmieszany 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty musisz mieć nieźle zmieszaną MORDKĘ 

  • Plusik 4
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
35 minut temu, MarcinC napisał:

Ty musisz mieć nieźle zmieszaną MORDKĘ 

Bo dostrzegam to co inni nie widzą? I dają się dymać niby "newsami", które są powtarzane co jakiś czas?

Ja jak widać nie mam żadnego powodu do zmieszania...

Edytowane przez Deimos
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordo, dziennie w sieci pojawia się 100000 newsów. Wyluzuj. Nikt nie każe ci tego czytać. Żyj sobie w świecie głośników i daj ludziom spokój. Dymanie z powodu newsów? Chyba tylko w twojej głowie ktoś może dymać z powodu jakiś tam newsów. 

  • Plusik 5
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś chyba źle zrozumiałeś.

Ja wyraźnie napisałem, że te same "newsy" są powtarzane co jakiś czas jako niby nowy news...Czyli ktoś pisząc zdublowanego newsa próbuje wciskać kit, że to niby nowy "news". A ja nie lubię jak ktoś mi wciska kit Mordo...

Czyli idąc takim tokiem myślenia, jak ktoś będzie mnie wciskał używany samochód jako nowy, to wszystko jest w porządku...

Edytowane przez Deimos
  • Plusik 3
  • Zmieszany 4
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty źle zrozumiałeś. Przejrzałem twoje wpisy i oprócz stękania i narzekania nie ma w nich NIC, KOMPLETNIE NIC WARTOŚCIOWEGO. Po co się męczysz tutaj? Sprawia ci to przyjemność? Ty nie rozumiesz: w Polsce żyje prawie 37MLN ludzi i myślisz, że taki news trafia do wszystkich? On trafia pewnie do 1000 ludzi i mogą go powtarzać 10000 razy i za każdym razem trafi do innego grona. Rusz głową. To nie boli. Wszystkie portale jak czytam co chwilę piszą o tym samym ale w inny sposób. Norma. Taki jest Internet. Generalnie jeden wielki ściek. 

  • Plusik 4
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News z definicji to nowa wiadomość deimos ma rację i tyle. Niestety portal ten już dawno stracił renomę jaką miał kilka lat temu  no ale pozycjonowanie w Google się zgadza bo newsy ...A MarcinC To przecież pracownik portalu uaktywnia się wtedy gdy ktoś w jego mniemaniu atakuje portal...  można prześledzić jego wpisy

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem też wpis jak ten "pracownik" ubliża na forum nazywając uczestnika, który napisał nie po jego myśli debilem. Dlatego z takim osobnikiem nigdy już nie wdam się w żadną polemikę, bo sprowadzi ją do swojego żałosnego poziomu...

  • Zmieszany 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...