Skocz do zawartości
ulan

Denon link i dźwięk z BD

Rekomendowane odpowiedzi

mam w tej chwili ampa avr 4306, który jak wiadomo nie ma dekoderów nowych formatów ma jednak wejście denon link i tak się zastanawiam czy jest szansa, ze będzie można wysłać na odpowiednim poziomie zdekodowany dźwięk z powiedzmy tego nowego playera BD 3800BDCI lub inny model, który będzie wstanie zdekodować dźwięk. Na razie to pytanie czysto teoretyczne, ale już niedługo może być bardzo ważne :-)
Niby można by było wypuścić dźwięk przez analogowe 5.1 , ale w tej chwili mam zajęte przez denona 2900 i jeżeli nowy BD player Denona nie będzie obsługiwał SACD to nie chciałbym się go pozbywać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ulan' post='66544' date='05.11.2007, 23:22 ']mam w tej chwili ampa avr 4306, który jak wiadomo nie ma dekoderów nowych formatów ma jednak wejście denon link i tak się zastanawiam czy jest szansa, ze będzie można wysłać na odpowiednim poziomie zdekodowany dźwięk z powiedzmy tego nowego playera BD 3800BDCI lub inny model, który będzie wstanie zdekodować dźwięk. Na razie to pytanie czysto teoretyczne, ale już niedługo może być bardzo ważne :-)
Niby można by było wypuścić dźwięk przez analogowe 5.1 , ale w tej chwili mam zajęte przez denona 2900 i jeżeli nowy BD player Denona nie będzie obsługiwał SACD to nie chciałbym się go pozbywać....[/quote]

Kup sobie switch do analoga np. Zektor MAS7.1.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm jest to jakieś rozwiązanie, ale podraża koszty (bo nie tylko switch ale i porządne dodatkowe kabelki) użycie ew. denon link wydaje się tańsze i być może rozsądniejsze (na chłopski rozum skoro obsługuje sacd to może sobie i poradzi z przesyłem zdekodowanych nowych formatów o ile pozwoli na to denon i ew. licencje). Zastanawiam się poprostu czy jest to możliwe z czysto teoretycznego punktu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2900 przez DenonLink i analogowy zestaw masz zwolniony .
Na transfer HD poprzez DenonLink bym nie liczył , a napewno nie w Twoim modelu , bo i niby co miałoby dekodować ten sygnał ? :o

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='66557' date='06.11.2007, 00:20 ']2900 przez DenonLink i analogowy zestaw masz zwolniony .
Na transfer HD poprzez DenonLink bym nie liczył , a napewno nie w Twoim modelu , bo i niby co miałoby dekodować ten sygnał ? :)

Pzdr.[/quote]
hmm problem w tym, ze model 2910 (sie walnąłem w nazwie) a taki mam konkretnie nie ma denon linka :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...