Skocz do zawartości
Gmeru

Wszystko za 0zł w Nce - nowe promocje O_o

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś pisał czy nie (było wczoraj wspomniane na konfie) ale od jutra rusza promocja :

- biały za 0zł i wszystko za friko do końca roku a potem płacimy za 3 pakiety a mamy jeszcze do 6 miesięcy wszystko gratis a potem dalej za 3 pakiety płacimy, które wybierzemy

- czarny za 99zł (jak oni to zrobili?) i wszystko za friko do końca roku (łącznie z VOD!!!! na święta miły prezent bo będą same hiciory w HD i SD) a potem płacimy za 3 pakiety a mamy jeszcze do 6 miesięcy wszystko gratis a potem dalej za 3 pakiety płacimy, które wybierzemy no i za VOD.

Hm to już chyba konkurencja nie może zejść niżej niż 0zł ; p może będą dokładać odtwarzacz DVD O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BIG SMOKE' post='65041' date='25.10.2007, 23:49 ']to jest promocja tylko dla nowych abonentów czy starzy tez cos uszczkną....?? :lol:[/quote]


Akurat zbliża się okres dla sporej grupy osób, którym będą się kończyć umowy. Więc jakaś konkretna "utrzymaniowa" oferta powinna się pojawić. Okres zimowo-świąteczny jest zawsze najgorętszy z punktu widzenia takich przedsięwzięć. Sądzę z N-kowi spece od marketingu są świadomi tego faktu.

Mnie tam bardziej ciekawi odpowiedź konkurencji, bo musi się coś pokazać. Takiego stanu rzeczy jaki mamy po wczorajszej konferencji nie da się zignorować.
No i bardzo dobrze, bo sumarycznie może to być tylko z pożytkiem dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BIG SMOKE' post='65041' date='25.10.2007, 23:49 ']to jest promocja tylko dla nowych abonentów czy starzy tez cos uszczkną....?? :)[/quote]


Z tego co pamietam to jest oferta dla dotychczasowych abonentów przejścia albo z białego na czarnego albo przejścia na promocję oglądania wszystkich pakietów przez 3 lub 6 miesięcy, a potem pozostania przy 3 pakietach.

Co do tego co napisał Gmeru:

- jest też promocja na czarnego za 449zł i wszystko za friko do końca roku (wtedy bez VOD) a potem płacimy za 3 pakiety a mamy jeszcze do 6 miesięcy wszystko gratis a potem dalej za 3 pakiety płacimy, które wybierzemy.

- no i jest promocja na czarnego za 0,- zł gdy kupujemy płaski telewizor HD. Wtedy od 3 do 6 miesięcy wszystko oglądamy a płacimy za trzy pakiety i na trzech wybranych pakietach pozostajemy. VOD obowiązkowy za 40,- zł za oba czyli nscreen i PictureBox.

O rany, same promocje, aż się człowiekowi w głowie kręci ;):lol::P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='65049' date='26.10.2007, 00:05 ']Z tego co pamietam to jest oferta dla dotychczasowych abonentów przejścia albo z białego na czarnego albo przejścia na promocję oglądania wszystkich pakietów przez 3 lub 6 miesięcy, a potem pozostania przy 3 pakietach.[/quote]

Ta promocja to delikatnie mówiąc taka sobie. Mnie akurat nie przekonuje przy obecnych pakietach i strukturze ich zawartości. Mam nadzieję, że jeszcze coś wykombinują miłego dla starych abonentów. Może coś z VOD jako bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='65049' date='26.10.2007, 00:05 ']Z tego co pamietam to jest oferta dla dotychczasowych abonentów przejścia albo z białego na czarnego albo przejścia na promocję oglądania wszystkich pakietów przez 3 lub 6 miesięcy, a potem pozostania przy 3 pakietach.

Co do tego co napisał Gmeru:

- jest też promocja na czarnego za 449zł i wszystko za friko do końca roku (wtedy bez VOD) a potem płacimy za 3 pakiety a mamy jeszcze do 6 miesięcy wszystko gratis a potem dalej za 3 pakiety płacimy, które wybierzemy.

- no i jest promocja na czarnego za 0,- zł gdy kupujemy płaski telewizor HD. Wtedy od 3 do 6 miesięcy wszystko oglądamy a płacimy za trzy pakiety i na trzech wybranych pakietach pozostajemy. VOD obowiązkowy za 40,- zł za oba czyli nscreen i PictureBox.

O rany, same promocje, aż się człowiekowi w głowie kręci ;):lol::P

Pozdro[/quote]

Ale to co ja napisałem jest dla kogoś kto idzie do sklepu np. jutro. Ma za 0zł białego i do końca roku wszystko gratis itd co napisałem.

[quote]Do kogo skierowana
 do nowych Klientów planujących zakup nbox HDTV oraz na zakup nbox HDTV recorder .[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie niedługo kończy umowa. Jak by mógł wymienić białego na recordera w rozsądnej cenie to bym może sie skusił.
Najbardziej mnie wkurza w tych promocjach z rekorderem przymus 40 zl za te 2 pakiety VOD. Przeglądałem co tam leci i jakoś .... Co z tego ze mi zjadą z cena recordera do 99 czy 0 złotych jak i tak za vod będę musiał zabulić 480-600zl (12-15) (a to nie jest dla mnie narazie tyle warte) w trakcie trwania umowy..
No i te nowe kanały filmowe. Na pewno powstaną ze 2 dodatkowe pakiety i jak by ktoś chciał miec z jeden z nich to abo wzrasta bez kłopotów powyżej 100zl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BIG SMOKE' post='65041' date='25.10.2007, 23:49 ']to jest promocja tylko dla nowych abonentów czy starzy tez cos uszczkną....?? ;)[/quote]


No wiesz odnośnie cen dekoderów to raczej kasy nam zwracać nie będą :lol::P

Ale nowe kanały będą do końca roku za friko. Tak zrozumiałem.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lopi' post='65076' date='26.10.2007, 10:03 ']Mi sie niedługo kończy umowa. Jak by mógł wymienić białego na recordera w rozsądnej cenie to bym może sie skusił.
Najbardziej mnie wkurza w tych promocjach z rekorderem przymus 40 zl za te 2 pakiety VOD. Przeglądałem co tam leci i jakoś .... Co z tego ze mi zjadą z cena recordera do 99 czy 0 złotych jak i tak za vod będę musiał zabulić 480-600zl (12-15) (a to nie jest dla mnie narazie tyle warte) w trakcie trwania umowy..
No i te nowe kanały filmowe. Na pewno powstaną ze 2 dodatkowe pakiety i jak by ktoś chciał miec z jeden z nich to abo wzrasta bez kłopotów powyżej 100zl..[/quote]

Więc wczoraj zrezygnowałem z pakietu sportowego. I zamówiłem VOD. Tzn wróciłem. Jednak szykują sie fajne seriale a te które są są ok. Nie oglądam only Californication, jakoś nie mogę. W sumie chciałem tylko zakupić nscreen ale skusiłem się zakładając ze 10zł, to na pewno coś godnego obejrzenia zobaczę. Nowe kanały filmowe mnie nie interesują.

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to z pakietów mozna rezygnować pojedyńczo TZN ! pakiet na miesiąć. Trochę to wkurzające bo chciałem zrezygnować z dwóch pakietów.
Nie doczytałem umowy ale nie będę jęczał. Następny pakiet pogonię za kilka dni i tyle.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...