Skocz do zawartości
Zerwi

TOSHIBA 40XF350

Rekomendowane odpowiedzi

Na tapecie: Toshiba 40XF350PG


[center][img]http://img526.imageshack.us/img526/945/xf01sx5.jpg[/img][/center]

Na razie fotki , w tygodniu mam nadzieje rozprawimy się z pełniejszym testem , zaczynamy od:

[b]Obudowa: [/b]

[center][img]http://img138.imageshack.us/img138/4373/xf02wc2.jpg[/img][/center]

Rzuca sie od razu elegancki chromowany rant.

[center][img]http://img138.imageshack.us/img138/9364/xf03xe4.jpg[/img][/center]

Tył:

[center][img]http://img148.imageshack.us/img148/9383/xf05iw7.jpg[/img][/center]

Przyzwoicie zapowiadają się głośniki - umieszczony z tyłu, wiadomo dlaczego :)

No i "podniesienie" :)

[center][img]http://img502.imageshack.us/img502/3082/xf04ng4.jpg[/img][/center]

[size=2][b]Grubość przedniej ramki 1,8 cm [/b][/size]...


Na wejściach HDMI pojawia się dodatkowy tryb wyświetlania : "[b]Dokładne skanowanie[/b]"

[center][img]http://img205.imageshack.us/img205/382/pixmapad1.jpg[/img][/center]

[size=2][b]No i mamy Pixelmapping 1:1[/b][/size] :

[center][img]http://img144.imageshack.us/img144/9568/pixmap2re0.jpg[/img][/center]

cdn...

Edytowane przez Zerwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seria xf gdyby nie cena okreslilbym jako seria ekonomiczna. Ale o dziwo cena wyzsza niz seri z. Interesujaca dla mnie jest seria zf. Dla kogo wiec seria xf ? Jesli ktos ma kase do doplaty za wyglad to tez wybierze zf, jesli nie ma kasy ale musi miec sprzet zaawansowany technicznie to kupi z. Prawdziwie ekonomicznie to kupi serie x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla kogo wiec seria xf ?


Hmmmm...
Myślę, że wbrew pozorom jest spora grupa docelowa. To tacy, dla której TV ma ładnie wyglądać w salonie a niuanse technologiczne ich nie interesują. Jakość obrazu w zf i xf na „oko” i w sklepie może być nie do odróżnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Myślę, że wbrew pozorom jest spora grupa docelowa. To tacy, dla której TV ma ładnie wyglądać w salonie a niuanse technologiczne ich nie interesują. Jakość obrazu w zf i xf na „oko” i w sklepie może być nie do odróżnienia.[/quote]

Zgadza się. Nie można powiedzieć że bez 100Hz XF będzie gorszym produktem niż Z. 100Hz - nie ma sie co oszukiwać - jeszcze w tej technologii nie daje aż tak kolosalnej różnicy. Po tygodniu sprzedaży tego modelu śmiało można stwierdzić , ze jest idealnym modelem, który godzi cenę/jakość/design (czyt. małżonkę :rolleyes:. Ponadto niestety rożnica między XF a ZF w przypadku 46" może na początku realnie wynosić 1500-2000 zet

Edytowane przez Zerwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tom0000 i Cezy001 sugerują, ze zakup Toshiby xf jest bezsensowny z uwagi na uklad cen i parametrów wyższych serii Z i ZF w stosunku do xf.
Ale sam Cezy pisze, ze jakość obrazu na oko moze byc nie do odróżnienia.

Zerwi,
Napisz proszę jak oceniasz xf (jakość obrazu, funkcjonalność) w stosunku do starszych braci.
Czy rzeczywiscie placimy w xf TYLKO za (rzeczywiscie) ciekawy design?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos sie orientuje czy mozna si spodziewac serii ZF dla przekątnych 40-42 cale ( aby mialy 100 HZ ) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja :)

Czyli na panelu S-PVA ? ( juz nie wiem ktory lepszy, S-PVA czy S-IPS )

I kiedy mniejwiecej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie do konca jest lepszy S-IPS

Mam taki i kąty są zdecydowanie gorsze niz na S-PVA :)

No i ten powstający fiolet jak juz troche sie odchyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja tu mówię o technologi a nie o wykorzystaniu jak widać nie każda firma radzi sobie równie dobrze z wykorzystaniem tych matryc np, panasonic potrafi to robić perfekcyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe :)

Niestety nie ma nadal idealnego TV :(

A sprawa szyby poprawiającej czern, tylko Samsung i Sony to mają ?? ( wiem ze w przekątnych 40 cali )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realizm kolorów to ma poprawiać i no cóż coś w tym jest ale (zawsze jest jakieś ale :( ) jak masz na przeciwko tv okno to sam wiesz co się dzieje

osobiście widziałem tylko w sony i w samsungach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro szyba daje super czern i nie mam okna w poblizu to moze jednak Samsung LE40F86 :( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='HDTV_Fan' post='67507' date='12.11.2007, 00:24 ']No to skoro szyba daje super czern i nie mam okna w poblizu to moze jednak Samsung LE40F86 :( ?[/quote]

Aż tak zawiodłeś się na tej Toshibie? O ile pamiętam to narzekałeś na Samsunga serii M, którą miałeś, i pisałeś że seria F Samsunga to nic specjalnego (szczególnie układ 100Hz w jej wydaniu). To jak to w końcu jest? Piszę bez żadnych uszczypliwości, poprostu i ta Toshiba i seria F Samsunga, znajdują się w moim zainteresowaniu jeżeli chodzi o zakup tv. Widziałeś na żywo serię F Samsunga? Jak wypada na tle Z3030? A jeżeli nie widzialeś F86, to jak oceniasz Z3030 w porównaniu do serii M Samsunga?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny minus tośki to te kąty poza tym bije na głowę nie tylko samsunga :(

mi osobiście to nie przeszkadza a inne cechy tego tv nadrabiają ten minus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toska jest ok, dzwiek super, jakosc obrazu tez, tylko tę kąty i niestety słysze lampy w nocy jak jest cicho wp okoju :(

No i niestety czern na obrazie jest zdecydowanie gorsza niz na samsungu ( nie mowie tutaj o czerni dynamicznej bo ta jest ok )

A na M Samsunga narzekałem bo miałem duzo zakłocen na obrazie

Co do porownania to Toska ma wiecej zalet niz Samsung M ale ma tez i wady

Samsunga F nie widziałem , musze pojechac do MM, lub Saturn, nie wiem gdzie je mają, poszukam, a co do 100 Hz to widze ze w kazdym LCD 100 Hz daje troche efektu teatralnego, niestety

Trzeba sie przyzwyczaic, bo poza ta "wadą" ma duzo zalet ta technologia

Boje sie zeby Samsung nie miał znow tych zakocen na obrazie, a w trybie 24p to juz porazka na maxa była w serii M

Toshiba ma tez super dzwięk jak juz pisałem, samsung ma zwykłe pierdziawki :(

Edytowane przez HDTV_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy do tych LCD Toshiba i Samsung mozna podlaczyc jakis zewnetrzny dysk twardy i nagrywac,albo zapisywac jakos na karcie SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie ruzni seria ZF od XF tyklo 100hz i tak to jest leb w leb z ZF?? co mi da te 100hz w toshibie bo w samsungu F86 nic nie daje pogarsza nawet :rolleyes: czekam i czkam i nie moge sie doczekac 40ZF moze jednak XF albo jeszcze sharp XL2?

Edytowane przez artsat_kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='artsat_kris' post='71668' date='05.12.2007, 14:12 ']Czym sie ruzni seria ZF od XF tyklo 100hz i tak to jest leb w leb z ZF?? co mi da te 100hz w toshibie bo w samsungu F86 nic nie daje pogarsza nawet :D czekam i czkam i nie moge sie doczekac 40ZF moze jednak XF albo jeszcze sharp XL2?[/quote]
też czekam na zf46 w digitalo mówią ze będzie przed swiętami
na allegro w plazma center też, chociaż już go zamówiłem w tych 2 miejscach
nie otrzymuję żadnej inormacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='baxter' post='73624' date='15.12.2007, 00:11 ']też czekam na zf46 w digitalo mówią ze będzie przed swiętami[/quote]

Pierwsze modele juz poszły do klientów, reszta leci w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Zerwi' post='73673' date='15.12.2007, 12:39 ']Pierwsze modele juz poszły do klientów, reszta leci w tygodniu.[/quote]
Rozumiem że będzie w zadawalającej potencjalnych chętnych ilości , czy będą również u Was Z47'' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Zerwi' post='73673' date='15.12.2007, 14:39 ']Pierwsze modele juz poszły do klientów, reszta leci w tygodniu.[/quote]
to może naprawdę zawita do mnie przed świętami
czekam z niecierpliwością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Zerwi' post='64452' date='22.10.2007, 11:47 ']Na tapecie: Toshiba 40XF350PG



Na razie fotki , w tygodniu mam nadzieje rozprawimy się z pełniejszym testem , zaczynamy od:

[b]Obudowa: [/b]


Rzuca sie od razu elegancki chromowany rant.

Tył:


Przyzwoicie zapowiadają się głośniki - umieszczony z tyłu, wiadomo dlaczego ;)

No i "podniesienie" :)



[size=2][b]Grubość przedniej ramki 1,8 cm [/b][/size]...


Na wejściach HDMI pojawia się dodatkowy tryb wyświetlania : "[b]Dokładne skanowanie[/b]"



[size=2][b]No i mamy Pixelmapping 1:1[/b][/size] :



cdn...[/quote]




Witam Kolego !

moglbys napisac, jak chodzi to cudenko na kablowce, oraz czy moze porownywales ja z Philipsem 37PFL9732 lub 9632 ?
Jak wyglada mozliwosc korzystania z DVB-T ? - chodzi mi o obecnosc odpowiednich opcji w Menu ?

Pozdrowienia
Andrzej G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...