Skocz do zawartości
dezoo

Jaki TV 50'' 120Hz do 3,5 tyś zł - internet, sport (Philips 8818?)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

TV głównie pod laptopa, wszelkie treści internetowe, sport, filmy. Tylko 48-50 cali, nie OLED, koniecznie 120 Hz.

Oglądanie na wprost telewizora, nie mam preferencji co do matrycy. Ostatnio na próbę wziąłem jakiegoś Samsunga za 1600zł,

ogólna plastyka obrazu i wyrazistość tego TV była nieakceptowalna dla mnie, więc oddałem i zwiększam pułap cenowy.

Takie pomysły:

- LG 50QNED813re

- SONY KD-50X85K

- PHILIPS 50PUS8818

Byłem nastwiony na tego Philipsa, ale widzę trochę złych opinii na jego temat, mimo pozytywnych recenzji testowych.

Jak pamiętam Philips zawsze sporo doliczał za Ambilight i zastanawiam się, czy aby 3200zł to trochę nie za niska cena jak na porządny TV od nich.

Dodatkowo zależnie od wielkości różnią się rodzajem matrycy, a modelu 50 cali nie ma do obejrzenia w sklepach. Zdecydowanie nie mam ochoty na kolejny zwrot.

 

LG jest tani, ale mało o nim wiadomo, widziałem test wersji QA - dla gier i sportu dali ocenę 4/10, czyli słabo, brak Dolby Vision.

Poradźcie co kupić, żeby nie było wtopy. Zależy mi na dobrej jakości obrazu, tak zwyczajnie i może na dobrym wyświetlaniu sportu.

Ten tani Samsung mnie trochę przeraził, jaka cena taki obraz, więc podwajam stawkę za kolejny TV.

 

O Sony nie wiem nic, mam model Bravia 55X90J, kupiony za 4000zł i jest w porządku.

 

 

Edytowane przez dezoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tylko nie Fylyps/TPV.

Szajsung, Sony, od biedy nawet TCL już (choć na własne ryzyko).

120Hz za 1500 zł, takich cudów to nie ma.

No i masz b.udany model Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten Samsung miał 60 Hz, ale 120 by go i tak nie uratowało, bo zwyczajnie obraz był mierny.

Samsung nie oferuje 50 cali 120Hz w moim pułapie cenowym, więc zostaje mi  Sony KD-50X85K lub LG 50QNED813re.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co generalnie jest nie tak z Philipsem?

Denerwuje mnie cena za Sony KD-50X85K, za takie same pieniądze kupiłem 2 lata temu XR55X90J.

Mam wrażenie, że mocno przepłacam za ten model Sony, 3700zł to sporo za 50 cali z serii X85

W dniu 10.01.2024 o 00:05, Xisiek napisał:

Wszystko tylko nie Fylyps/TPV.

Szajsung, Sony, od biedy nawet TCL już (choć na własne ryzyko).

120Hz za 1500 zł, takich cudów to nie ma.

No i masz b.udany model Sony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ceny za małe calarz nie są atrakcyjne. 

26 minut temu, dezoo napisał:

A co generalnie jest nie tak z Philipsem?

Wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...