Skocz do zawartości
lego570

Budżetowy projektor z Androidem a 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj , aby uzyskać najlepszy obraz , kontrast zaciemnij jak największą powierzchnię ścian i sufitu.

I nie myślę o zasłonięciu okien , a o ciemnych kolorach ścian i sufitu. Chociaż na czas projekcji . Przynajmniej 1-1.5 m sufitu od strony ekranu. 

Wszystkie białe elementy wyposażenia ( meble , głośniki , dywan , lustra itp ) w znaczny sposób pogarszają jakość obrazu 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tofikmax napisał:

Pamiętaj , aby uzyskać najlepszy obraz , kontrast zaciemnij jak największą powierzchnię ścian i sufitu.

I nie myślę o zasłonięciu okien , a o ciemnych kolorach ścian i sufitu. Chociaż na czas projekcji . Przynajmniej 1-1.5 m sufitu od strony ekranu. 

Wszystkie białe elementy wyposażenia ( meble , głośniki , dywan , lustra itp ) w znaczny sposób pogarszają jakość obrazu 

 

Dziękuję! Ja tutaj w okresie zimowym mam światło włączone w domu przez cały dzień. Mam włączniki ze sterowaniem jasności od min do max. Ogólnie to zawsze myślę że mogę jakieś żarówki o niskiej jasności zamienić. Najpierw muszę określić gdzie będą projektory i na jaką ścianę. Wtedy pewnie jakieś ekrany projektowe. Chociaż jeden mam 100 cali w domu biały. Jeden projektor to 2200 lumenów a drugi 3200 lumenów. U mnie jasność to 3 godziny w ciągu dnia. W lato zatem nie ma nocy jest 24 godziny na dobę jasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektor bardzo nie lubi białych ścian 

Z przed dekady były pomysły z zakrywaniem białych ( jasnych ) ścian , Czarna agro włókniną . Nie jest , to wyrafinowany materiał ( bo także delikatnie błyszczy ) , ale jest lekki do rozwijania , montażu i w miarę tani .

 

Dawaj foty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam jak wygląda na białej ścianie.

pr.png

Jestem zadowolony z zakupu.

Teraz już wiem dlaczego ludzie je kupują.

Za jakość,cenę i wielkość obrazu.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tofikmax napisał:

To jaki świeci ? 

Ten jest HT2150ST fotka jak świeci w trybie energooszczędnym. W normalnym jest po prostu ekran jaśniejszy.

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi dostać ekran do projektora o takich rozmiarach.

Zauważyłem jedno w kinie też jest ciemno i tutaj, tylko że to kino domowe.

 

 

IMG_20240108_210213.jpg

Wiadomo że w rzeczywistości to o 1000% lepiej wygląda aniżeli  na takim zdjęciu zrobione telefonem.

Jak te ufa o tych kosmitach.

Co też słabej jakości są robione te fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...