Skocz do zawartości
bkt1916

PS5 - gdybym dzis kupowal zamiast mojego LG OLED 55bx3l BX

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam male problemy z moim LG - obraz dziwek spoko, ale nie dziala mi prawidlowo aplikacja sport.tvp.pl, vizjer.pl na przegladarce i udostepnianie obrazu z macbooka po wifi - takie "pierdoly", ktore powoduja, ze mnie ten tv wkurza. Nie chce tu rozwijac watku problemu bo mysle ze i tak nikt nie pomoze, ale chcialbym Was zapytac jaki sesnowny tv mozna by kupic zamiast tego.
Dodam, ze na drugim tv w tem samej sieci (oprocz problemy z macbookiem po wifi) pozostale dwa nie wystepuja - po prostu wszystko dziala.

W oko wpadly mi takie modele:
SONY XR-55X90L 55 oraz samsung e55q80b.
Pytanie brzmi czy warto w ogole byloby doplacac do Sony oraz co innego ewentualnie byscie polecili (oprocz LG, nie bede walczyl z ich supportem, ktory generalnie nic nie ogarnia...).

Dla zainteresowanych problem podobny tutaj:
https://community.cloudflare.com/t/cloudflare-blocking-smart-tv-browser/352249
Problem z apka sport tvp polega na tym, ze wywala blad jakbym mial adblocka... lub brak internetu. Apka nie odtwarza zadnego video, po podlaczeniu do internetu z lte juz tak. Zadne inne urzadzenie nie ma problemu z apka od TVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bkt1916 napisał:

nie bede walczyl z ich supportem, ktory generalnie nic nie ogarnia

Obyś się nie rozczarował  "supportem" innych firm, gdzie być może trafisz na wczorajszego doradcę sprzedaży obuwia ;) Te infolinie są zazwyczaj dramatycznie niekompetentne.

No ale w drugim zdaniu odrzucasz najlepszą pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2023 o 17:41, Barnaba napisał:

Obyś się nie rozczarował  "supportem" innych firm, gdzie być może trafisz na wczorajszego doradcę sprzedaży obuwia ;) Te infolinie są zazwyczaj dramatycznie niekompetentne.

No ale w drugim zdaniu odrzucasz najlepszą pomoc ;)

Tzn gdzie ta pomoc, rozumiem ze tutaj na forum? Podalem info jak wyglada problem w watku z linka - po ostatnim update zaczela dzialac strona vizjer.pl, ciekawe na jak dlugo.
Ale apka sport tvp dalej wyswietla blad dla jakiegokolwiek video (transmisja, retransmisja czy video) po kliknieciu na ogladaj pojawia sie blad o tresci "problem z siecia, kod bledu 5StPyt, nie masz polaczenia z internetem lub uzywasz wtyczki typu adblovk". Problem NIE wystepuja jak puszcze z neta lte z komorki co mnie bardzo zdziwilo. Ciezko zwalac wine na operatora (orange swiatlo) bo wylaczalem ruch wychodzacy powinien dzialac tak, ze wychodzi wszystko. Do tego z innych urzadzen nie ma tego problemu. TV podlaczony po kablu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...