Skocz do zawartości
kololoko

Kompatybilność z 720p/1080i oraz 1080p (24fps)

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizor pioneer PDP-508XD ma w opisie <Kompatybilność z 720p/1080i oraz 1080p (24fps)> Cz mógłby mi ktoś wyjaśnić co to oznacza? tv ma zrozdzielczość 1,365 x 768 . Jak będzie grał tv N?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kololoko' post='62445' date='07.10.2007, 00:03 ']Telewizor pioneer PDP-508XD ma w opisie <Kompatybilność z 720p/1080i oraz 1080p (24fps)> Cz mógłby mi ktoś wyjaśnić co to oznacza? tv ma zrozdzielczość 1,365 x 768 . Jak będzie grał tv N?[/quote]

wyżej dostałeś już odpowiedź jak będzie grał bo to prawda. A co znaczy, że jest kompatybilny? Jak podasz sygnał 720p/1080i oraz 1080p (24fps) to na ekranie zobaczysz obraz chociaż będzie on trochę gorszy niż na telewizorze Fullhd. Ale nadal bardzo wysokiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wynika z tego że każdy 720p jest kompatybilny z 1080i oraz 1080p?P Bo przecież każdy tv HD ready który nie jest Full HD odbiera sygnał 1080i i 1080p tylko trochę gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kololoko' post='62502' date='07.10.2007, 19:42 ']To wynika z tego że każdy 720p jest kompatybilny z 1080i oraz 1080p?P Bo przecież każdy tv HD ready który nie jest Full HD odbiera sygnał 1080i i 1080p tylko trochę gorzej.[/quote]

Z 1080i tak ale z 1080p to już żadkość ale teraz właśnie takie dziwne rzeczy się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry za odgrzebanie archiwalnego posta.
Posiadam dość stary telewizor LG 27LZ55 którego dotychczas używałem jako odbiornika n-ki.
Wyposażony jest on w złącze Component i DVI z obsługą HDCP i działa z n-ką bezproblemowo.
Ostatnio podłaczyłem do niego XBOX360 Arcade przez kabel DVI - HDMI i po wybraniu trybu 1080P obraz wyświetla się bardzo ładnie.
Czy to oznacza kompatybilność tego odbiornika z sygnałem 1080P (przy okazji ile fps generuje XBOX360 24 czy 60) po złączu DVI ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru [b]rzadkość[/b] :S

ps. mozna usunac posta Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...