Skocz do zawartości
KrAnz

Jaki OLED 75 cali jako następca KD75XH9096 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Usl większego trola już na tym forum jeszcze nie było Ty się na niczym nie znasz a stary to to ty jesteś a nie ten tv Ciekawi mnie jedna rzecz czy na temat seksu tez jesteś tak mądry i wszechwiedzący 

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, grundig napisał:

LZ 2000  to nie jest stary telewizor.Model z   2022 roku z brdzo dobrym panelem Master OLED Pro

https://www.displayspecifications.com/en/brand/2d8e4

cytat

Master OLED Pro

Panele OLED na zupełnie nowym poziomie. Master OLED PRO to opracowana w Japonii nowa generacja paneli, które oferują większą jasność przekładającą się na lepszy kontrast dynamiczny i wrażenia z oglądania niż w przypadku tradycyjnych ekranów. Charakterystyka wydajności paneli Master OLED PRO zapewnia profesjonalną wydajność w domu

Warto   przeczytac   o starszych modelach OLED Panasonic .Byly lepsze od  telewizorow innych firm.Ja mam GZ950.Kupilbym ponownie ten model

https://www.tvtest.pl/panasonic-55hz1000-test/
https://www.tvtest.pl/panasonic-65gz2000-test/

https://www.tvtest.pl/panasonic-55gz950-test/

 

Czyli stary, ale co się dziwić po PiSssioru 🍆 łykającym marketingowe brednie 🤣

1 godzinę temu, franus122 napisał:

Usl większego trola już na tym forum jeszcze nie było Ty się na niczym nie znasz a stary to to ty jesteś a nie ten tv Ciekawi mnie jedna rzecz czy na temat seksu tez jesteś tak mądry i wszechwiedzący 

Nie ja polecam przepłacone stare tv bez gwarancji na wypalania 🤣

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Usl napisał:

Czyli stary, ale co się dziwić po PiSssioru 🍆 łykającym marketingowe brednie 🤣

Nie ja polecam przepłacone stare tv bez gwarancji na wypalania 🤣

 

Usl jak bym ci powiedział kogo ja bym chciał tam na gorze i kto by mi pasował to by ci włosy dęba stanęły i brałbys paszport i byś wiał gdzie pierz rośnie LG tylko wymienia panele wypalone ale sam dobrze wiesz ze to produkcja masowa 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master  OLED pro  jest zoptymalizowany przez programistów Panasonic. W szczegolnosci aby poprawic jasnosc szczytowa , co skutkuje ogromna dynamika wizualna. Szczegolnie tresci HDR sa lepsze.

To nie jest taki sam Panel  jak w LG.Obejrzyj film    i posluchaj co mowi Vincent, oczywiscie  wspomina  o radiatorze  ktory  jest a  zamontowany   w Master  OLED pro Panasonic.

 

Warto  tez obejrzec drugi  film

 

Edytowane przez grundig
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, franus122 napisał:

 

Usl jak bym ci powiedział kogo ja bym chciał tam na gorze i kto by mi pasował to by ci włosy dęba stanęły i brałbys paszport i byś wiał gdzie pierz rośnie LG tylko wymienia panele wypalone ale sam dobrze wiesz ze to produkcja masowa 

No a Pans nie, produkuje tylko klika sztuk dla wybrańców? 😆

38 minut temu, grundig napisał:

Master  OLED pro  jest zoptymalizowany przez programistów Panasonic. W szczegolnosci aby poprawic jasnosc szczytowa , co skutkuje ogromna dynamika wizualna. Szczegolnie tresci HDR sa lepsze.

To nie jest taki sam Panel  jak w LG.Obejrzyj film    i posluchaj co mowi Vincent, oczywiscie  wspomina  o radiatorze  ktory  jest a  zamontowany   w Master  OLED pro Panasonic.

 

Film stary jak i model

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...