Skocz do zawartości
tesbor

BBC HD w Polsce!

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe kanaly BBC w Polsce min. BBC HD!

Trzeciego października BBC Global Channels zaprezentuje ofertę czterech nowych kanałów przygotowanych m.in. na polski rynek. Stopniowo również z sieci kablowych zniknie BBC Prime.
W pakiecie sprzedawanym operatorom kablowym będą dostępne: BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i BBC CBeebies, a także BBC HD – co oznacza, że w pierwszej kolejności trafi do operatorów mających pakiety cyfrowe (Multimedia Polska, Aster, Vectra, itd.). Nie wiadomo jaka będzie stawka, którą BBC będzie pobierać od operatorów, a co za tym idzie warunki dostępu dla abonentów.

Według wstępnych zapowiedzi w całości programy mają być dostępne w wersji z lektorem lub dubbingiem, a nie tak jak to ma miejsce w przypadku BBC Prime z napisami.

Szczegóły oferty poznamy dopiero 3 października podczas oficjalnej prezentacji BBC Global Channels. Wtedy również zapytamy BBC gdzie kanały będą dostępne.

zrodlo:
[url="http://media2.pl/media/28516-nowe-kanaly-bbc-wchodza-na-polski-rynek.html"]http://media2.pl/media/28516-nowe-kanaly-b...lski-rynek.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
walic te kanaly , ja chce BBC Two gdzie jest najwazniejszy program na swiecie Top Gear. :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie na satelicie.Planet Earth,Galapagos,Mountain itd. itp. itbk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od dłuższego czasu kombinowałem nad większą czaszą skierowaną na Astrę 2D, może jednak nie będzie to konieczne.
Panie Macieju Sojka uroczyście oświadczam że nie będę więcej narzekał na enkę, oddam wszystkie AXN'y, ogolę głowę jeśli tylko dostanę paczkę BBC, ale koniecznie z oryginalnym dźwiękiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pampalini' post='61346' date='26.09.2007, 23:09 ']Od dłuższego czasu kombinowałem nad większą czaszą skierowaną na Astrę 2D, może jednak nie będzie to konieczne.
Panie Macieju Sojka uroczyście oświadczam że nie będę więcej narzekał na enkę, oddam wszystkie AXN'y, ogolę głowę jeśli tylko dostanę paczkę BBC, ale koniecznie z oryginalnym dźwiękiem.[/quote]


Z AXNami nie musisz się tak rozpędzać, co do reszty nie mam zastrzeżeń, także do ogolenia głowy :).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge sportkluby oddać :) Tylko gdzie to sie nadaje do włożenia.Ale nie marzmy tyle bo narazie bbc prime jest w c+ i kablówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='paw' post='61350' date='26.09.2007, 23:28 ']Ja moge sportkluby oddać :) Tylko gdzie to sie nadaje do włożenia.Ale nie marzmy tyle bo narazie bbc prime jest w c+ i kablówkach.[/quote]


Sprtkluby to można oddać darmo w ramach wykazania dobrej woli i chęci kompromisu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co tam, zaszalejmy, jeszcze nTalk, TVN Gra i mango24 dorzućmy Panu Sojce. Niech zabiera, ciężko będzie ale czego się nie robi dla BBC.

Przy okazji chętnie bym wymienił w Cyfrze 4FunTV, Hallmark, Edusat, Extreme Sports Channel, Zone Reality, Tele 5, Polonie 1, KBS World, Fox Life oraz przyszły Dom z Ogrodem (a nawet dorzuce AXNy i TVP) na porządny kanał filmowy HD. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pampalini' post='61354' date='26.09.2007, 23:48 ']Dobra, niech będzie moja strata. Dorzucam do tego dealu TVP !
Co Wy na to :) ?[/quote]

O z tym to się zgadzam, szczególnie w obecnej jakości. Ale taki numer nie przejdzie. Brak programów TVP mógłby skutkować tym iż Polak mógłby faktycznie nie oglądać tych programów, co jeszcze pewnie by przeżyli. Ale przy okazji mógłby NIE płacić tego ich kochanego abonamentu na tv publiczną, bo łatwo mógłby wykazać że tego nie ogląda, skoro nie ma w ofercie, a on nie ma przypiętej żadnej anteny naziemnej do telewizora, a teraz to nie ma wymówki :D. Poza tym ucierpiałby prestiż jeśli ktoś zmieniłby TVP na BBC i to w Polsce.

Normalnie nie wiem jak mogłeś nawet coś takiego zaproponować. Jak tu żyć bez takiego TVP3. Dla tych co nie wiedzą co to za program, to w N-ce jest to taka gra dla dzieci, gdzie po ekranie latają takie duże kwadraciki szczególnie jak na dole jest jakiś pasek informacyjny, a jakość techniczna przesyłanego programu jest wprost nie do uwierzenia, jeśli się weźmie pod uwagę, że mamy 21 wiek. Poza tym genialność tego programu polega na jego lokalności, czyli z 80% Polaków ogląda lokalne wiadomości warszawskie, dla mnie jako mieszkańca Krakowa to faktycznie kwestie niesamowicie ważne są.

Nie wiem kto wpadł na tak genialny pomysł aby umieścić to w ofercie i to w takiej "wyśmienitej" jakości :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram! TVP3 rządzi ;) Jakość zdartego VHS a potem standardowo przekompresowana żeby uzyskać tzw "cyfrową jakość" ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że na oryginalną ścieżkę dźwiękową możemy liczyć tylko na CBeebies:
[url="http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/5325006.stm"][i][indent]"The channels will be broadcast in local languages, with CBeebies also in English to enable learning of the language."[/indent][/i][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak bedzie wygladala sprawa z prawami sportowymi. BBC HD pokazuje troche tego (mecze Anglii, ktorys puchar) a w Polsce prawa te sa juz sprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pampalini' post='62042' date='03.10.2007, 12:08 ']Wygląda na to że na oryginalną ścieżkę dźwiękową możemy liczyć tylko na CBeebies:
[url="http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/5325006.stm"][i][indent]"The channels will be broadcast in local languages, with CBeebies also in English to enable learning of the language."[/indent][/i][/url][/quote]
Pozotałe letkor zamiast napisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilku sie tu rozpędziło.
Dziś Polsat podał do wiadomości ,że nowe kanały BBC będzią dostępne tylko w ich ofercie. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BBC w Cyfrowym Polsacie:

[url="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80354,4545658.html"]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80354,4545658.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='koles' post='62113' date='03.10.2007, 22:06 ']Kilku sie tu rozpędziło.
Dziś Polsat podał do wiadomości ,że nowe kanały BBC będzią dostępne tylko w ich ofercie.[/quote]


Rozpędziło nie rozpędziło, z tego co widzę to wszędzie piszą o 4 nowych kanałach tematycznych na wyłączność dla Polsatu. A nigdzie nie piszą co będzie ewentualnie z BBC HD. A dla nas to chyba jest najistotniejsza kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mordo Ty moja:
Jak BBC HD będzie w oferie N to koniecznie daj znać. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='62157' date='04.10.2007, 13:42 ']Mordo Ty moja:
Jak BBC HD będzie w oferie N to koniecznie daj znać.[/quote]

A cóż to miało znaczyć, do kogo i w jakim celu było skierowane?

I kto pisał że BBC HD będzie akurat w N? To jest w sferze pobożnych życzeń z racji braku jakichkolwiek wiarygodnych informacji. Równie dobrze może być w Cyfrze, może być w Polsacie, może też w ogóle nie trafić do Polski bo nie ma na ten temat przecież żadnej informacji.

A w mojej wypowiedzi akurat rozważałem kwestię możliwych konsekwencji umieszczenia programów HD na wyłączność, a nie to gdzie akurat docelowo dany program wyląduje. A poza tym nie przerabiaj naszego forum na konwencję wyborczą, bo to nie miejsce po temu... Mordo Ty moja. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SlawekR' post='62190' date='04.10.2007, 18:19 ']A cóż to miało znaczyć, do kogo i w jakim celu było skierowane?

I kto pisał że BBC HD będzie akurat w N? To jest w sferze pobożnych życzeń z racji braku jakichkolwiek wiarygodnych informacji. Równie dobrze może być w Cyfrze, może być w Polsacie, może też w ogóle nie trafić do Polski bo nie ma na ten temat przecież żadnej informacji.

A w mojej wypowiedzi akurat rozważałem kwestię możliwych konsekwencji umieszczenia programów HD na wyłączność, a nie to gdzie akurat docelowo dany program wyląduje. A poza tym nie przerabiaj naszego forum na konwencję wyborczą, bo to nie miejsce po temu... Mordo Ty moja.[/quote]
nie wiem czy sat kurier ma info wiarygodne ale przeciez podał tutaj [url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=38102"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=38102[/url]
cytuje "W 2008 roku zostanie uruchomiony kolejny kanał - BBC HD (również w Cyfrowym Polsacie), a w tym samym roku z polskiego rynku zniknie BBC Prime (oferowany obecnie przez Cyfrę+)."

swoją drogą nie sadze zeby polsat negocjując prawa na bbc nie chciał kupic bbc hd wiec moim zdaniem najbardziej prawdopodobne jest to ze w polsacie cyfrowym bedzie bbc hd tylko pytanie czy na wyłączność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lipa_ml' post='62276' date='05.10.2007, 14:41 ']nie wiem czy sat kurier ma info wiarygodne ale przeciez podał tutaj [url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=38102"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=38102[/url]
cytuje "W 2008 roku zostanie uruchomiony kolejny kanał - BBC HD (również w Cyfrowym Polsacie), a w tym samym roku z polskiego rynku zniknie BBC Prime (oferowany obecnie przez Cyfrę+)."

swoją drogą nie sadze zeby polsat negocjując prawa na bbc nie chciał kupic bbc hd wiec moim zdaniem najbardziej prawdopodobne jest to ze w polsacie cyfrowym bedzie bbc hd tylko pytanie czy na wyłączność[/quote]

Tekst "również w Cyfrowym Polsacie" jednak nie przesądza o wyłączności, wręcz raczej sugeruje coś innego :lol:. Szczególnie, że w tym samym newsie jest informacja o prowadzonych rozmowach z kablówkami, co również poddaje w wątpliwość udostępnienia na prawach wyłączności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...