Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, macieqq napisał:

Czy ktoś zna sklep video-top.pl? Nigdy o nim nie słyszałem, a widzę, że mają ceny o wiele niższe niż jakikolwiek inny sklep.

 

Przykład: Sony 55XE9305

 

https://video-top.pl/telewizory/282-telewizor-samsung-75-led-ue75mu6172uxxh-smart-tv-4k-189cm.html

 

Czy nie ma tutaj niczego podejrzanego?

tutaj to smierdzi walkiem na kilometr, kolejny krzak skubiacy ludzi, oczywiscie za pobraniem nie wysylaja XD

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, macieqq napisał:

Czy ktoś zna sklep video-top.pl? Nigdy o nim nie słyszałem, a widzę, że mają ceny o wiele niższe niż jakikolwiek inny sklep.

 

Przykład: Sony 55XE9305

 

https://video-top.pl/telewizory/282-telewizor-samsung-75-led-ue75mu6172uxxh-smart-tv-4k-189cm.html

 

Czy nie ma tutaj niczego podejrzanego?

Kolejny ''wałek'' sklep widmo. Także uważać:excl:

XE93 55'' PL Dystrybucja za ok. 5000,- PLn      już czerwona lampka powinna Ci się zapalić. Aktualna cena jest to 6299,-

Od groma jest takich FAKE ''sklepów''.

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi się ta czerwona lampka nie zapaliła, to bym nie pytał :) Bardzo ciekawa sprawa, bo nawet LG B7 mają za 5k :D

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajna ofertę Philips 43PUS6501 https://www.al.to/p/337440-telewizor-33-43-philips-43pus6501.html za 2399 zł + darmowa przesyłka

Przekątna: 43 cale, Rozdzielczość: 4K UHD, Matryca: LED, Odświeżanie: 120 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-T/C/S, DVB-T2, DVB-S2, obraz HDR, technologia Ambilight oraz Android TV

Edytowane przez Waleczne serce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie dodają teraz głośniki bluetooth do TV 65 cali. Nie sprawdzałem jak cenowo wychodzą inne, ale 65b7v razem z głośnikiem (sprzeda się za 700-800) JBL Extreme i cashbackiem LG na 400 wychodzi poniżej 10k z pewnego sklepu.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Sony dał jeszcze większe rabaty. Na przykładzie KD55EX9005:

https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=kd55xe9005_ultrasmukły_telewizor_55_4k_hdr_rabat_550zł_po_dodaniu_do_koszyka
jest o 150 zł taniej niż przy poprzedniej promocji.

 

Na stronie widzę baner, że jak zamówię online to dostanę 3 lata gwarancji, czy tak właśnie jest, że za free dostane dodatkowy rok gwar?

 

Czy udało komuś dostać się wieszak GRATIS do 55"? Bo widzę, że promocja dotyczy 65"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wałem troche lecą :)

Np65cali cena 7999 , gdzie normalnie 7499.

Ale promo i tak ekstra,bo 1250zł cena w dół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w media expert ciekawa promocja -10% na wybrane tv. Chyba tylko do jutra (14.02). 

Kupiłem tcl 55 cali c7026 za 2880. Akurat podobno ten model już w sklepach stacjonarnych nie jest objęty promocją ale widzę na stronie że można zamówić jeszcze przez stronkę - kurierem do domu albo odbiór w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2018 o 16:11, Sk_uter napisał:

Na stronie widzę baner, że jak zamówię online to dostanę 3 lata gwarancji, czy tak właśnie jest, że za free dostane dodatkowy rok gwar?

Przeczytaj regulamin Promocji. Ale tak dają rok dodatkowej Gwar. (Producenta)

Dnia 13.02.2018 o 16:11, Sk_uter napisał:

Czy udało komuś dostać się wieszak GRATIS do 55"? Bo widzę, że promocja dotyczy 65"?

Tylko do 65''

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a czy do Sony xe9305 65 cali tez można dostać wieszak? I dwa jak to zrobić? Czy to jakaś promocja której nie mogę znaleść? 

Gdzie widzicie ten baner o dodatkowym roku gwarancji?

 

 

Edytowane przez tonybcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2018 o 00:52, pieeter napisał:

w media expert ciekawa promocja -10% na wybrane tv. Chyba tylko do jutra (14.02). 

Kupiłem tcl 55 cali c7026 za 2880. Akurat podobno ten model już w sklepach stacjonarnych nie jest objęty promocją ale widzę na stronie że można zamówić jeszcze przez stronkę - kurierem do domu albo odbiór w sklepie

Wczoraj jak sprawdzałem tą promocję to wychodziło 3850 za 55eg9a7v :P Dzisiaj już nieaktualne, pewnie błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko do 65''
Właśnie nie widzę nigdzie tego regulaminu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Sk_uter napisał:

Właśnie nie widzę nigdzie tego regulaminu.

Rozumiem że chcesz dokonać zakupu XE90 55''?

W Sony centre. A więc skontaktuj się z nimi, wszystko Ci wyjaśnią:

- regulamin promo itp.

 

Natomiast 

  • RABAT 550zł po dodaniu do koszyka!      Natomiast ten rabat dotyczy zakupu poprzez sklep internetowy Sc.   W Salonach stacjonarnych to nie dotyczy. Tylko gwarancja najniższej ceny.
  • Wieszaki dodawali podczas Promocji dla ''klubowiczów'' dla modeli 65'' + montaż + transport Gratis. Niestety ta promocja już dawno nie aktualna.

Natomiast ja nie widzę prócz rabatów dla TV, że dają jeszcze gratis gwar. To by było za fajnie, nie możliwe. Za to widzę baner z promocją + dodatkowa gwar. Na XE7005 55''

Ale na tej stronie - https://sklep.kskd.pl/

Ale się nie opłaca bo na Sc dają na niego rabat 600,- https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=kd55xe7005_telewizor_55_4k_hdr_rabat_600zł_po_dodaniu_do_koszyka

Czyli wszystko jest skalkulowane z tą gwar...

Czyli same promo jest na TV, na stronie internetowej Sony centre po dodaniu do koszyka robi się rabat. Bez dodatkowej gwar. No chyba że sam sobie ją wykupisz.

Ps. Bardzo fajna cena wychodzi po rabacie na XE93 :o

patrząc na Ceneo, najlepsze promo znowu daję Sc na tv.

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że chcesz dokonać zakupu XE90 55''?
W Sony centre. A więc skontaktuj się z nimi, wszystko Ci wyjaśnią:
- regulamin promo itp.
 
Natomiast 
  • RABAT 550zł po dodaniu do koszyka!      Natomiast ten rabat dotyczy zakupu poprzez sklep internetowy Sc.   W Salonach stacjonarnych to nie dotyczy. Tylko gwarancja najniższej ceny.
  • Wieszaki dodawali podczas Promocji dla ''klubowiczów'' dla modeli 65'' + montaż + transport Gratis. Niestety ta promocja już dawno nie aktualna.
Natomiast ja nie widzę prócz rabatów dla TV, że dają jeszcze gratis gwar. To by było za fajnie, nie możliwe. Za to widzę baner z promocją + dodatkowa gwar. Na XE7005 55''
Ale na tej stronie - https://sklep.kskd.pl/
Ale się nie opłaca bo na Sc dają na niego rabat 600,- https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=kd55xe7005_telewizor_55_4k_hdr_rabat_600zł_po_dodaniu_do_koszyka
Czyli wszystko jest skalkulowane z tą gwar...
Czyli same promo jest na TV, na stronie internetowej Sony centre po dodaniu do koszyka robi się rabat. Bez dodatkowej gwar. No chyba że sam sobie ją wykupisz.
Ps. Bardzo fajna cena wychodzi po rabacie na XE93
patrząc na Ceneo, najlepsze promo znowu daję Sc na tv.
Chodzi mi o ten baner gdzie piszę o 3 latach gwar. ac2c61e5c15ccf2719fe50e51e4df962.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj o szczegóły przed zamówieniem, bo faktycznie mega Rabaty + 1 rok Gwar. (Producenta) dodatkowy. Była by to oferta nie do przebicia!

Edytowane przez Robert_1988_KrK
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wiadomość mailową, że zamawiając online z odbiorem osobistym przysługuje 3 lata gwarancji, tylko trzeba o tym wspomnieć przy odbiorze.

Teraz tak patrzę, że OLED A1 można dostać też w dobrej cenie 55" za nieco ponad 8 tys, więc to chyba też jedna z lepszych promocji.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...