Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

W Mediaku jest też MU6122 w 65" za 3999zł ;) Akurat to jest info z banerów na portalu ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gmeru napisał:

W Mediaku jest też MU6122 w 65" za 3999zł ;) Akurat to jest info z banerów na portalu ;-).

Jakiś link? Nie mogę go znaleźć, w ME jest tylko 65MU6102 za 4999zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, vvojt napisał:

Jakiś link? Nie mogę go znaleźć, w ME jest tylko 65MU6102 za 4999zl.

Ok znalazłem w MM https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue65mu6122k, ale to niestety TV z ekspozycji, tak czy inaczej cena super.

 

edit: Aha, tylko odbiór w sklepie w Olsztynie lub Elblągu :P

Edytowane przez vvojt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sony center są lepsze promocje niż na ich stronie. Na przykład 55XE9005 jest za 5399zł i dorzucają do tego wieszak oraz transport z montażem!

Co zabawne, ten TV na ceneo jest aż za 5699zł w media expert chodź media markt ma go za 5499zł ale z jakiś powodów usuneli go z ceneo na black friday aby podbić ofertę media expert.

W media markt też dodrukowywali ceny na ostatnie modele gdzie przeceny były nawet o ponad 1000zł więc warto się wybrać osobiście na łowy.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 hours ago, Colawozu said:

W Sony center są lepsze promocje niż na ich stronie. Na przykład 55XE9005 jest za 5399zł i dorzucają do tego wieszak oraz transport z montażem!

Co zabawne, ten TV na ceneo jest aż za 5699zł w media expert chodź media markt ma go za 5499zł ale z jakiś powodów usuneli go z ceneo na black friday aby podbić ofertę media expert.

W media markt też dodrukowywali ceny na ostatnie modele gdzie przeceny były nawet o ponad 1000zł więc warto się wybrać osobiście na łowy.

Byłem wczoraj w Sony Center w Bonarce Kraków.

65XE9005 z ceną 9999zł przekreśloną na 8500zł i dopisek WARTO - Black Friday pełną parą. Po rozmowie ze sprzedawcą, powiedział że może spuścić cenę do tej co ma konkurencja. Po chwili klikania na laptopie powiedział, że Saturn ma za 7999zł i za tyle może mi sprzedać. Nie zaoferował nic więcej co spowodowałoby, że miałbym nie jechać po niego do Saturna.:)

Edytowane przez bckqs
Update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Papciak napisał:

jakby ktoś był zainteresowany samsungiem to za 6 tys:

https://vobis.pl/rtv/telewizory/samsung-65-tv-led-uhd-ue65mu7002txxh

6k za ten model to dobra okazja czy polecilibyscie cos innego w podobnej cenie zakladajac glownie tv(nc+), ps3(docelowo ps4) , 3,5 m odleglosci do ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Łukasz Naumowicz napisał:

6k za ten model to dobra okazja czy polecilibyscie cos innego w podobnej cenie zakladajac glownie tv(nc+), ps3(docelowo ps4) , 3,5 m odleglosci do ekranu

Szukam od jakiegoś czasu i moim zdaniem nic lepszego w tych pieniądzach nie dostaniesz, a w tej promo to już w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bckqs napisał:

Byłem wczoraj w Sony Center w Bonarce Kraków.

65XE9005 z ceną 9999zł przekreśloną na 8500zł i dopisek WARTO - Black Friday pełną parą. Po rozmowie ze sprzedawcą, powiedział że może spuścić cenę do tej co ma konkurencja. Po chwili klikania na laptopie powiedział, że Saturn ma za 7999zł i za tyle może mi sprzedać. Nie zaoferował nic więcej co spowodowałoby, że miałbym nie jechać po niego do Saturna.:)

Wczoraj byłem w SC w Szczecinie, 65xe9005 za 7650. Myślałem, że w cenie jest 5 letnia gwarancja, bo na stronie sc co i rusz były takie oferty, gdy spytałem to zrobili wielkie oczy i ostatecznie z okazji black friday spuścili cenę do 800 zamiast 1400 (+3 lata czyli łącznie 5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bckqs napisał:

Nie zaoferował nic więcej co spowodowałoby, że miałbym nie jechać po niego do Saturna.:)

Czyli kupiłeś go drożej o 500,- w Saturnie? :D

4 godziny temu, bcpl napisał:

Wczoraj byłem w SC w Szczecinie, 65xe9005 za 7650.

Jak widać SC w Szczenie może więcej? :)

4 godziny temu, bcpl napisał:

Myślałem, że w cenie jest 5 letnia gwarancja, bo na stronie sc co i rusz były takie oferty

Tak były że +3 lata GWAR. Do TV dawali, ale HAa! wtedy popatrz jakie były ceny TV, a jakie teraz wszystko było wliczone ;) nic się nie martw prosta kalkulacja... ;)

Zapytaj teraz np. Przy zakupie XE93 55'' za 6500,- (DO DOSTANIA ZA 6300,-) czy Ci dadzą dodatkowo Gwar. 3 lata, a najlepiej z tą 3 letnią GWAR. + Premium czy jak to się tam zwie. Na dodatkowe uszkodzenia mechaniczne. Hehehe. Mieli by ubaw do końca dnia.

Tak samo jak nie jesteś obeznany w promocjach, np. Choćby (INNY CENNIK - UKRYTE PROMO) dla Klubowiczów SONY co ostatnio było, nikt Ci się o to nie zapyta przy kasie. Ty przepłacisz, oni mają dodatkowe premie. To jest jeden wieli mechanizm(...)

4 godziny temu, bcpl napisał:

gdy spytałem to zrobili wielkie oczy i ostatecznie z okazji black friday spuścili cenę do 800 zamiast 1400 (+3 lata czyli łącznie 5)

Czyli co kupiłeś wraz z tv GWAR. + 3 lata za 800,- ?

z 1400,- ? :o 

jaka nazwa tej GWAR. jest?

https://sklep.kskd.pl/pakiet-serwis-extra-plus-dla-telewizora-bravia-6,3,11047,7465

https://sklep.kskd.pl/pakiet-serwis-extra-plus-dla-telewizora-bravia-8,3,11047,7466

https://sklep.kskd.pl/pakiet-serwis-extra-plus-dla-telewizora-bravia-21,3,11047,9012

Ps. Jeżeli ktoś poluję na TV SONY. I chce mieć pewność że tv jest nowy fabrycznie, nie jak z mm/sat. Z obiegów ,,piątej ręki,,

kupować w SC. Domagać się takiej ceny jakie były dla -klubowiczów- wraz z Gratis transportem, i montażem. Wszystko jest do ugrania tylko trza być stanowczym, oni są tak wyszkoleni psychicznie że zamyślisz się na dłużej jesteś już ''spalony'' hehe.

Jeszcze dodam że 3-4 lata temu ceny w SC były tylko dla ''Hrabiny'' kto tam u nich wtedy robił zakupy?

Aha w Bonarka City, w Krakowie pracuje w SC taki gość kolczyk na całe ucho, wydziarany rękaw NIE POZDRAWIAM.

Także jak ktoś go zobaczy na wejściu przyjechać w inny dzień na zakupy, gość pracuje tam chyba za karę.

A jeszcze mogę dodać tylko tyle że w SC w Krakowie, transport jest odbywany przez samego kierownika Sklepu. Tv zgodnie przewożony z zasadą nie na leżaka. :)

Pomaga mu się tylko wnieść TV. On sam montuje wszystko i podłącza, także mega fajnie. ;)

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem bo rozważam jeszcze 55c7v za 7000 (cashback -200 z 7200 i netflix 3 miesiące)

Jeśli chodzi o gwarancję to ta trzecia za 1400 tylko zgodzili się zejść do 800. 

Promocja jest do (o ile dobrze pamiętam) 29.11.

Teraz patrzę na scentre.pl to są identyczne ceny z rabatem.

Przy okazji sprawdziłem sobie nowe słuchawki wh1000xm2 bo też chcę je kupić (albo bose qc35 ii), spytałem się ile zejdą z ceny jak wezmę je z tv to powiedzieli 100 zł:lol: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, Robert_1988_KrK said:

Czyli kupiłeś go drożej o 500,- w Saturnie? :D

Aha w Bonarka City, w Krakowie pracuje w SC taki gość kolczyk na całe ucho, wydziarany rękaw NIE POZDRAWIAM.

Nie kupiłem w Saturnie. Podałem tylko przykład. :)

Wziąłem dzisiaj przez stronę SC dzisiaj, bo się pojawiła oferta 7649zl a wczoraj jej nie widziałem.

Dokładnie ten pan mnie obsługiwał, o którym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w media markt był samsung ue65mu8002t za 6999zł

którego zakupiłem, ostatnia zapakowana sztuka.

Edytowane przez bibru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w oleole Panasonic TX-65EX600E za 3900 ale się chyba nie zdecyduje i mogę komuś odstąpić. Priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam na taką promocją.

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-led-49sj810v,id-823522?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=866009&utm_campaign=2017-11&utm_term=TELEWIZORY&ceneo_spo=false&gclid=CPmaprvF3NcCFRdPGQodbwYAbA&gclsrc=ds&dclid=CJSJx7zF3NcCFcmRGAodSsMKHw

Nie wiem jak długo będzie.

W necie mało informacji na temat tych telewizorów. Dodatkowo 49 cali jakoś mało dostępne, tak jakby było wyprzedawane a jest to aktualna oferta LG.

Ktośma i poleca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2017 o 19:47, bcpl napisał:

Nie kupiłem bo rozważam jeszcze 55c7v za 7000 (cashback -200 z 7200 i netflix 3 miesiące)

Gdzie masz taką cenę za tego LG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza się opcja zakupu B7 65" za 8 500 zł w EURO. Promocje z konsolą od MICROSOFT-tu i pierwszą ratę w marcu. Płacą sami pierwszą ratę (!?)      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...