Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Na 99% to odmiana DX700 + dodatkowe tunery (DVB-S2 + CI+ x2), więcej opcjo PIP oraz Streaming obrazu w domu (serwer/klient)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę rzeczy na iboodzie kupiłem. Nie narzekam - wszystko zgodne z opisem i działa do dziś:) Ale przy okazji naczytałem się na forum ibood mnóstwo narzekań na procedurę reklamacyjną. Wyobrażam sobie gehennę, jak ktoś ma pecha i musi odsyłać niemały karton za granicę.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problem, albo chcesz zwrócić towar zakupiony w ibood to wysyłasz do Poznania a nie za granicę.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można odwieść samemu? czy trzeba za pośrednictwem jakiegoś ich kuriera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Salat napisał:

Jak masz problem, albo chcesz zwrócić towar zakupiony w ibood to wysyłasz do Poznania a nie za granicę.

Dobrze to czytać - może coś się zmieniło u nich na lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę moją leciwą plazmę pioniera 50 cali hd ready zmienić na coś większego..myślałem o samsungu 65--6400,a  tu dzisiaj w Auchanie TV.. samsung 70KU6000 za 7500 tj, 50 rat po 149.98,  z mojej emeryturki biednej../1330/ myślę , że dam radę..plizz o pomoc ,  radę ..nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego modelu..

pzdr,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te namiary..jednak marzy mi się duuży ekran, choć wiem, że po 1o dniach oglądania nowego TV,,zawsze żałuje, że nie kupiłem większego..jak na dziś moje minimum to 65 cali , stara 50 pójdzie do sypialni..a malucha sonego x 40 hm..chyba do kibla zamontuje,,:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, stefek100 napisał:

plizz o pomoc ,  radę ..nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego modelu..

test modelu KU6300 - ma potencjalnie tą sama matrycę co model KU6000 - tv jest 50hz więc tą są modele podstawowe - ja bym wolał coś z matrycą 100hz (czyli np. serię KS)

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ku6300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do auchana, w Krakowie w Bronowicach..mają mi podać jakieś informacje, bo raczej go w sklepie nie będzie, dostawa do 6 dni, ale wstępnie ..mi podano, ze ten model ma matrycę 100hz, w samsungu.. w danych technicznych nawet czy jest 3d nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2016 o 14:58, stefek100 napisał:

wstępnie ..mi podano, ze ten model ma matrycę 100hz, w samsungu.. w danych technicznych nawet czy jest 3d nie ma

Modele Samsunga z 2016r. nie mają 3D, bo producent się z tego wycofał, a ten model to tegoroczny.

Fakt przedmówca ma rację i nie wiem kto Ci nawciskał kitu, ale model ten ma 50Hz, a nie 100Hz matrycę. Dopiero od serii KS w Samsungu jest 100Hz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok..przypaliłem sie bez sensu..jednak wróce do 65 cali  i to HD.. w moim wieku  72 latka nie zobaczę różnicy w UHD..ciągle marzy mi sie coś  lepszego jak np. seria 7000..ale potem łeb się schładza..i rozum mówi..  już nie ten rozum ..:(   kup sobie UE65H6400 full hd  za 6000 raty 0%..jak znajdziesz..te 0 %....ale diabeł kusi  a może by tak  Panasonica TX-65CX700E , przecież to tylko tysiączek różnicy..no i tak w kółko..nie mogę się zdecydować..:)  a kostucha czeka ..by ciąć stary głupi łeb ..:)  pardon za przynudzanie,,modele z mojego rocznika tak mają:(..pzdr..

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór TV zależy od budżetu jakim dysponujesz. Dylematy w wyborze są praktycznie zawsze. 

Z dobrych TV 65" w UHD w obecnej promocji np. w matrixmedia.pl z tych najtańszych masz:

- Samsung 65KS7000 - cena 8199 zł - matryca VA 120Hz,

- Sony 65XD8505 - cena 7940 zł - matryca IPS 120Hz.

Jeśli chodzi o model FHD, to jest w promo Soniak 65W855C za 5990 zł - matryca VA 120Hz z aktywnym 3D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promo w MM, za każde 500zł wydane dodają bon 50zł na paliwo na BP, czyli wychodzi przy zakupie TV jakieś 10% zniżki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja dobra, bo obniża koszty zakupu, ale wszystko zależy jednak od tego jaki produkt planujemy zakupić, ponieważ ceny niektórych z nich są na tyle wysokie, że mimo promocji na kupony BP, cena końcowa nadal nie jest szczególnie atrakcyjna np. w przypadku TV Panasa 58DX780 czy Sony 55XD9305.

Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że w grudniu Media Markt uruchomi rabat technologiczny 15% taniej :) W Saturnie takowy był w II połowie września, teraz czas na MM :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby w ostatnim tygodniu listopada ma byc w Saturnie 50x0..hm  , ja muszę kupić minimum  65 cali..reszta ..jak dla mnie..to wymiary nie do przyjecia..!!..nie wiem ,,chyba Sony  dx8505 pomimo tej [beeep]ej matrycy,,nie wiem jeszcze jak z Panasonic 750..marka Sony jednak ma magię,,jak dla mnie..co rafcio..?ja zmieniam z 50 cali..więc kupowanie 5 czy 10 cali więcej..jakoś mnie nie cieszy..i tak to 65  po dwu tygodniach będzie za małe..tego jestem pewien..!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stefek100 z 50", zdecydowanie 65" - 55", nawet byś nie odczuł, a 60" lekko tak, ale szybko byś żałował, że nie 65". Przesiadka z 50" na 65" jest idealna, bo większe to póki co ceny totalnie odjechane i od razu 75"...

Co do cen MM bywają różne, ale zawsze można się jeszcze indywidualnie potargować z kierownikiem (oprócz samych bonów BP, bo ta promocja jest dla wszystkich), a jak konkurencja ma taniej dany model to spróbować negocjować pod cenę konkurencji nigdy nie zaszkodzi ;) Oczywiście promocje się nie łączą, ale jak ktoś ma dar przekonywania i robi to w sposób kulturalny to zawsze można znaleźć złoty środek :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.microsoftstore.com/store/mseea/fr_CH/pdp/Xbox-One-500-Go/productID.305204900?tduid=(536959c86f14cbd725123f95f7374c49)(230991)(2215323)(2223041987752715264)()

Xbox One 500 Go 

CHF 169.00 incl. TVA

Paczka leci z Irlandii podobno.

Komentarz z innej strony.

podobno nie można zapłacić polską kartą, ale płatność Paypal przechodzi bez problemów, tylko środki nie mogą być przekazywane z podpiętej do niego (Paypal) karty, ale bezpoeśrednio

 

I inne okazje

https://www.microsoftstore.com/store/mseea/fr_CH/list/Consoles-Xbox-One/categoryID.66228000?icid=HP-Xbox-Spotlight4-P9691-101316-fr_CH&tduid=(536959c86f14cbd725123f95f7374c49)(230991)(2215323)(2223042186675827712)()

 

Pack Xbox One 500 Go FIFA 16 199 CHF

Pack Xbox One Quantum Break CHF 199.00 

Nieco drożej..albo na to samo wychodzi skoro jest gra.

Edytowane przez Newren
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...