Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i dziekuję Wam bo skończyła się męka wyboru, siedzenia godzinami i zastanawiania się czy to ta chwila.

Przed chwilą dojechałem do domu z nowym Samsungiem UE55H6400. Najważniejsze w tym że mogłem go odebrać osobiście w Warszawie od ręki a jeszcze lepsza wiadomość że kosztował tylko 2999 zł.

Wczoraj otworzyli outlet Komputronika na Towarowej 22 w Jpiter Center . Mieli 10 szt tego telewizora po 3299 zł , ale dzisiaj jest promoca i opuszczają 300 zł. Nie wiem ile na teraz ich zostało , pewno kilka. Kto go szuka niech jedzie. Nie wiem czy ten upust obowiązuje przy zakupie przez internet. Można zadzwonić i sie dowiedziec. Jescze raz dziękuję wszystkim którzy dzielą sie swoją wiedzą i pomocą innym. Teraz tylko muszę sie z kimś umówić na kalibrację i na pewien czas mam spokój. Czy ktoś z HDTV.PL pomógł by mi z kalibracją. Mieszkam w Warszawie.Pozdrawaim.

P.S . Jeszcze link do sklepu : http://www.komputronik.pl/product/225541/Elektronika/Telewizory_i_RTV/Samsung_UE55H6400.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo

Edytowane przez asumpt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział ostatnio jakaś dobrą promocje na pilota Logitech Harmony Touch ?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ecarefour (e-sklep nie wiem jak w sklepach naziemnych) jest klawiatura bezprzewodowa Microsoft all-in-one usb w cenie 119 złotych. Podobno całkiem spoko pod telewizor. Cena wydaje się atrakcyjna. W innych sklepach widziałem od 139 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj 18.12br (a raczej od dzisiaj do 31.12 lub wyczerpania zapasów) w biedronce 55 calowy thompson 55FA3203 za 1999zł! taniej o minimum 300zł niż w innych sklepach (czyli kalibracja u Maćka gratis ;) )!

informacji o tv jest mało, wg producenta panel jest 100Hz (CMI), więcej info -> http://www.thomsonstb.net/en/products/tv-a3-series-dvb-t-c/55fa3203

Edytowane przez pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze to jest okazja z tymi cenami w Biedronce, ale wczoraj na niemieckim amazonie byly 55 Hisense UHD za 499e i za 1500e 65"Samsungi UHD(65JU60x0). Tak ze ..tak.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może to okazja na niemieckim amazonie ALE ona była i już jej nie ma... także tego.... poza tym raczej bardziej dostępny i wygodny jest zakup i ewentualny zwrot w biedronce niż niemieckim amazonie... nie wsppominając o sensie uhd przy 55 calach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze troche spokojniej mlody czlowieku.

Komentarz moj ma sluzyc tym, ktorzy rozumieja, ze cena z Biedronki, jest cena do [beeep]y. To, ze oferta Amazonu sie skonczyla, to nie znaczy, ze lada dzien sie nie pojawi znowu. Dla kogos kto kupuje towary online, a wielkosc przesylki nie odgrywa roli, zwlaszcza ze kurier przyniesie paczke pod drzwi, to moze nawet byc oferta godna rozwazenia.Wazne natomiast jest, czy amazon.de wysyla konkretnie dany towar do Polski albo ile kosztuje ewentualnie skorzystanie z uslugi typu "parcel motelu"

Sensownosc zakupu goownianego tv UHD nad goownianym FHD, w tej samej cenie, jest oczywista, chocby byl on za duzy na monitor.

Zreszta moze inaczej. Niech oba wspomniane telewizory leza sobie na tej samej polce sklepowej, w tej samej cenie. Ty wybierasz FHD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wolę fullhd z biedronki, niż uhd z amazona z ww. wymienionych przeze mnie powodów, stary człowieku

Edytowane przez pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to odpowiedz na zadane przeze mnie pytanie. Nie pytam Cie o Twoje preferencje, bo sa mi one obojetne. Nie mniej jednak nie klopocz sie z odpowiedzia.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może coś muzycznego teraz, tj spotify w wersji premium na 3 mies za 0,99zł. Właśnie sobie wykupiłem. Promocja trwa do końca roku, jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A indywidualna czy rodzinna ( 4 urzadzenia jednoczesnie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja na konsole PS4 w biedronce zestaw Konsola 1TB z padem i 3 grami ( Last of Us, Bloodborne, God of War 3 ) za jedyne 1499 zł. Normalna cena konsoli 1TB to 1699 zł i to bez gier, tak więc fajna okazja :) Ja dorwałem dzisiaj ostatnią sztukę w sklepie :D Polecam warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabat technologiczny w SATURN do 31.12.2015, fajne ceny telewizorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia jak zwykle w większości przypadków ściema.

Przed świętami 48J5100 - bez promocji 1799. Teraz niby cena normalna 1999 i rabat na 1899 :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt tv 15 procent taniej wiec jeszcze lepiej niż w saturn. Na szczególną uwagę zasługują ceny samsunga ju7000 np 48ju7000 w cenie około 3800 zł .

Są tv których ceny zostały podniesione do cen katalogowych ale są też takie których nie podniesiono.

Edytowane przez lahcim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia jak zwykle w większości przypadków ściema.

Przed świętami 48J5100 - bez promocji 1799. Teraz niby cena normalna 1999 i rabat na 1899 :)

Może i ściema w przypadku małych telewizorów, 65js8500 jeszcze nigdy nie był tak tani, pozostałe duże samsungi również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę, jedyne sensowne i prawdziwe promocje w tych wszystkich sklepach, to "rabaty technologiczne" w Saturnie i M/M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THOMSON 55UA9806 - za 4699PLN na OLEOLE, MEDIAMARKT i SATURN.

hit czy kit? test by sie przydał :)

Seria A9 55UA9806

55'' / 140cm - UHD

• Swivel stand (180 degree)
• Quantum Dot TV
• 1000 Hz Clear Motion Index
• SmartTV, Quad Core
• 3D Intense
• Hi-fi sound by Harman Kardon
• WiFi a/b/g/n/ac
• DVB T2/C/S2
• H265, HDMI 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt tv 15 procent taniej wiec jeszcze lepiej niż w saturn. Na szczególną uwagę zasługują ceny samsunga ju7000 np 48ju7000 w cenie około 3800 zł .

Są tv których ceny zostały podniesione do cen katalogowych ale są też takie których nie podniesiono.

Sony KDL-65W855c po odjęciu tych 15% wyjdzie za nieco ponad 6200 - moim zdaniem w tej cenie rewelacja.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM dziś ceny niższe niż na ichnim www. LG 55EG910V na www ma cenę 9999zł, w sklepie 9039 (z tego co pamiętam). Od ceny w sklepie jest 15% rabatu, co daje 7683,15zł.

Oferta ważna tylko dzisiaj.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cena WOW dzięki za cynk. Zresztą sporo super promocji na TV. Idę zaraz się przejść; )

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...