Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja: sklep www SATURN, Telewizor PANASONIC TX-P42GT60E za 3752 pln. ( zamiast 4199 ) .

Dokładnie ten model chciałem u nich kupić , zamówienie online, odbiór osobisty Wrocław, magnolia lub pasaż ( towar na wyczerpaniu ) przyszło co do czego, to egzemplarz z ekspozycji... gdy zaproponowałem, że poczekam to nie, albo ten albo żegnamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w końcu pobrali kasę za nowego Assasyna, ale grę mam za 45 zł ;)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak ktoś zainteresowany to w Czeladzi w mm jest jeszcze kilka sztuk panasonic 50st60 za 3499 zl.

W piątek było ich jeszcze 7 sztuk.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych Saturn można wyrwać Nexus 7 32GB za 999zł a nie za 1199zł

Dwie stówki do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLED 10tys w dół !

qe9i.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie tego fątku skrócić do ostatniego tygodnia? Po co komu historyczne okazje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obnizki w saturnie w Jankach. Wiekszosc po 44zl. Wystawione w koszykach.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanko trafiłem na okazję zakupu Panasonica TX-P50VT50E w cenie 3690 pln. Jak wiecie jest to model z 2012 r. i jest on z ekspozycji w EUROAGD. Sprawdziłem w menu serwisowym i wiem, że egzemplaż ten przepracował 3170 godzin. co daje ok 8 godzin dzienne przez rok ( 380 włączeń i wyłączeń). Mam pytanko czy warto zakupić ten egzemplaż w tej cenie (wkońcu to VT) czy ilość godzin przeparcowanych może mieć znaczący wpływ na żywotność panelu. W tej cenie można kupić TX-P50ST60E ale parametry zupełnie nieporównywalne z VT. Aha zapomniałem dodać, że w sklepie dają mi jeszcze w pakiecie 300 pln gratis na zakup osprzętu tzn. wieszaka. kabla HDMI itp. Trafiłem przypadkiem na tą wyprzedaż więc wstępnie zarezerwowałem sobie ten egzemplarz i mam mało czasu na podjęcie decyzji, wstępnie planowałem zakup TX-P50GT60E ale cen jak narazie dla mnie zbyt duża 5199 pln w EUROAGD.

Bardzo proszę o radę.

Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie można kupić TX-P50ST60E ale parametry zupełnie nieporównywalne z VT.

z tego co wiem to ST60 w każdym aspekcie (obrazu) jest lepszy od VT50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BART251

Cena za VT atrakcyjna, ale ta ilość godzin przepracowanych w sklepie...

Ja bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie kupił telewizora który tyle świecił w sklepie, chyba, że za 10% ceny nowego.

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość godzin można powiedzieć, że w normie bo wychodzi 8 godzin dziennie. Mojemu synowi kupiłem w 2012 r Panasonica TX-P42GT30E i po 20 miesiącach użytkowania ma 2600 godzin pracy z czego 1/4 tego czasu na konsoli. Jeśli chodzi o ST60 to rzeczywiście testy same mówią za siebie że warto ale nie wiem czy lepiej świeci niż VT (inny panel, więcej możliwości ustawień mniejszy inputlag wiele by tego wymieniać). Sam już nie wiem czy brać czy czekać na promocję np. na GT60 chociaż jest ryzyko że w końcu zabraknie egzemplarzy z pudła i same będą z ekspozycji bo przecież Panasonic zaprzestał już produkcji plazm.

Edytowane przez BART251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanko trafiłem na okazję zakupu Panasonica TX-P50VT50E w cenie 3690 pln. Jak wiecie jest to model z 2012 r. i jest on z ekspozycji w EUROAGD. Sprawdziłem w menu serwisowym i wiem, że egzemplaż ten przepracował 3170 godzin. co daje ok 8 godzin dzienne przez rok ( 380 włączeń i wyłączeń). Mam pytanko czy warto zakupić ten egzemplaż w tej cenie (wkońcu to VT) czy ilość godzin przeparcowanych może mieć znaczący wpływ na żywotność panelu. W tej cenie można kupić TX-P50ST60E ale parametry zupełnie nieporównywalne z VT. Aha zapomniałem dodać, że w sklepie dają mi jeszcze w pakiecie 300 pln gratis na zakup osprzętu tzn. wieszaka. kabla HDMI itp. Trafiłem przypadkiem na tą wyprzedaż więc wstępnie zarezerwowałem sobie ten egzemplarz i mam mało czasu na podjęcie decyzji, wstępnie planowałem zakup TX-P50GT60E ale cen jak narazie dla mnie zbyt duża 5199 pln w EUROAGD.

Bardzo proszę o radę.

Z góry wielkie dzięki.

Nie kupuj plazmy która pracowała na wystawie sklepu w takim cyklu godzinowym i w takich warunkach jak to zazwyczaj się odbywa w sklepach, czyli maks jasność i tryb dynamiczny. Taka praca w sklepie to jak odpowiednik 5 lat w domu. Kijem bym takiego telewizora nie dotknął, chyba że za jakieś groszowe kwoty. Nie ma się co sadzić na takie "okazje".

Sam zobacz w jakich warunkach i na jakich nastawach pracują plazmy po sklepach. Toż to zgroza, stopień wyżyłowania panelu nijak ma się do pracy w domu. A ten ma na "budziku" już konkretną ilość godzin.

Edytowane przez SlawekR
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze to nie jest jakas wyjatkowo promocyjna cena, zwlaszcza po ostatnich 50% cashback-ach w Uk/RoI. Z pewnoscia nie jest to temat interesujacy dla wszystkich hdmaniakow. mozliwe jednak, ze zainteresuje niektorych:

http://www.computeruniverse.net

/products/90493594/hp-proliant-n54l.asp

Zajawke podrzucam, tym ktorzy zainteresowqni sa zakupem lub zrobieniem sobie DIY NAS-a ale cena +4 dyskowych Synology chwilowo jest poza zasiegiem ich mozliwosci finansowych.

Takie pudelelko oszczedzic moze nie tylko troche grosza ale tez I trudu zwiazanego z poskladaniem komputera. Mikroserwer na dziendobry przyjmuje 5 dyskow, choc po wgraniu alternatywnego biosu I podlaczeniu dysku przy pomocy kabla e-sata mozna w obudowie zmiescic 6 dysk 3,5", konieczne bedzie jednak kupic , lub wykonac samemu specjalny uchwyt. Mozna tez wlozyc 2,5" (np ssd jako cache) I bez specjalnego uchwytu tez sie obejdzie. Plyta glowna wyposazona jest w 2 sloty pci wiec bez problemu mozna dolozyc dodatkowy kontroler dyskow ze zlaczami e-sata, gdyby komus nie wystarczylo 6 dyskow lub podwojna (czy poczworna) karte sieciowa, bo na plycie wbudowana jest tylko jedna. Bez wzgledu na zainstalowany system nie mozna spodziewac sie, ze NAS pobije wszyskie dostepne NAS-y oferowana sprawnoscia, czy zuzyje mniej energii niz jednostki wyposarzone w procesory ARM lub ATOM, ale moze przyniesc troche frajdy majsterkowiczom. Ja osobiscie uzywam tekiego od miesiaca z Xpenology (Synology DN) I jedynym minusem jest slaba kultura pracy wiatraka, a mam porownanie, bo uzytkuje rowniez blizniaczy model N40L od roku I pomimo tego, ze dziala 24/7 wiatrak jest ledwo slyszalny. Komputer wyposarzony jest w 6 zewnetrznych gniazd USB 2.0 I jedno wewnatrz obudowy, obsluguje dyski 4TB.

To juz jest chyba koncowa wyprzedarz zapasow magazynowych, wiec trzeba sie decydowac. Ja wyczekalem do absolutnego minimum, ktore na wyspach wynosilo 90 funtow po odliczeniu cashbacku. Gdyby zainteresowanym nie udalo sie znalezienie w lepszej cenie w Polsce, moze warto pokusic sie o zakup za granica.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. domyslam sie, ze poprzednia okazja byla dla 99.9% czytelnikow bez znaczenia. No to cos bardziej popularnego z Amazon.co.uk:

Chromecast za 25£ (5£ znizki, jesli zaglosujecie z Facebooka na Najlepsza na Swiecie Mame, w przeciwnym wypadku 30£)

Benhur w steelbooku za 7£, nie tylko dla zbieraczy pudelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mieszkajacych na wyspach, to moze byc jakas okazja. Zwlaszcza dla tych, ktorzy nie trawia bzyczenia i powidokow 65VT65 i "musza" go na cos wymienic. Wyglada na to , ze bez doplaty mozna dostac Samsunga 65F90000, 4k a jakze.

http://www.electronicworldtv.co.uk/65-Samsung-UE65F9000-4k-Ultra-HD-Freeview-HD-Freesat-HD-Smart-3D-LED-TV-[beeep]E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś od nich zamawial ?! Ostatnio testowałem ten model oraz H7000. Ten drugi wypadł wg mnie oczywisvie, lepiej. Ale 4K kusi.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam po kilku latach,

kiedyś zaczerpnołem tutaj masę dobrych rad i kupiłem sobie telewizor co po dziś dzień jestem bardzo zadowolony,

ale przyszedł czas że moi rodzice też zmieniają telewizor u siebie i mój Tatko upolował gdzieś w necie czy w gazetce Rtv Euro Agd dwa modele samsunga,

mianowicie UE40H6700 który dwa tunery (nawet nie wiem po co i na co) i chyba jest modelem z 2014, oraz UE40F6770 który nie ma tunerów dwóch i chyba jest z 2013,

obydwa są w promocjach 2800 i 2400.

Doradźcie mi czy warto się łaszczyć czy może w tej mamonie można coś dla rodziców innego ciekawszego waszym zdaniem kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...