Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, ma power :) Żona narzeka, ale wiem że jak narzeka to kupiłem dobrze :) Wykonanie BDB. Do filmów super. Do muzyki to jednak coś innego. Wcześniej miałem Dali 8" z kompletu 5.1 i nie ma porównania do wharfedale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dwa tygodnie temu kupiłem LG 60PV250 w maxi outlet w Nadarzynie za 2999. Mają jeszcze 60Pk250 - 1 szt. i 60Pv250 - 1szt.

Sztuka idealna prosto z kartonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się jakaś promocja na mediamakt.pl z poniedziałku na wtorek (8/9.04 w godz 21-9) w dziale filmów, muzyki i książek... Szczegóły po godz 21, 8.04...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh no i jednak słabizna : / U mnie w MM są takie ceny na półce na 80% tych filmów.... ale Silent Hill 3D za 59zł ok : ) Mogli się postarać bardziej w końcu to chyba pierwszy raz,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, też się temu przyglądałem ale, że tak powiem, nie urwało ;) Zastanawiałem się nad Looper za jakieś 35 czy 39 zł ale ostatecznie się nie zdecydowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie MM to praktycznie zbliżone (bądź nawet korzystniejsze) ceny niż w promocji nocnej były na półkach dla każdego w MM Szczecin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to są jaja ; ) a nie nocne promocje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - magia wszelkich maści okazji to zwykła ściema. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho w tym temacie... a co chwila są jakieś promocję.. np w media expert, w ostatni poniedziałek., ale przegapiłem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu we wrocławskim Selgrosie w koszu walało się (obok filmów DVD) kilkanaście tytułów BR. Głównie bajki (Disney, Auta, itp.)

Większość po 30 zł. Wersje 3D po 40-50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby był ktoś z Gdańska, nie wiem jak w innych miastach, to w MM na Grunwaldzkiej Django za 69.99 kupiłem - na stronie 79.99 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma co zamawiać - i tak anulują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie forum Sony pojawiła się informacja o promocji Idealna para.

https://www.sony.pl/discussions/message/1326534#1326534

Promocja polega na ty, że:

-do zakupionej Bravii W9 46" lub 55" dostajemy smartfon Xperia Z (wartość około 2000,-)

-do zakupionej Bravii W8 47" lub 55" dostajemy smartfon Xperia L (wartość około 900,-)

Regulamin promocji można znaleźć tutaj: REGULAMIN

Promocja trwa do 22 lipca lub do wyczerpania zapasów

Po więcej informacji o promocji można zaglądać tutaj:

http://www.sony.pl/hub/promocja-bravia

Edytowane przez eM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sony center (w Poznaniu) są odtwarzacze bd s590 z dwoma filmami 3d (harry potter insygnia śmierci cz.1 i cz.2) za 299zł

Edytowane przez klaus71
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz do wszystkiego coś dodają. A jak ja kupowalem swojego HX900( za dużo większe pieniądze) w 2010 to dostalem "kilo ryżu i... "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do TV dadzą laptopa vaio najnowszego to może się decyduję, bo po ch... mi ten telefon.

To już lepiej -2tyś bez telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można, ale może nie chcę się prosić i sprzedawać, kto mi da 2tyś za telefon.

Wolę cenę niższą o dwa tysie, lepiej wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola SONY Playstation 3 Super Slim 12 GB + inFamous 2 (E) + Uncharted 2: Among Thieves (E) + God of War III (E) + Resistance 3 (E) + Killzone 3 (E) + Motorstorm: Apokalipsa (E) + dodatkowy kontrole

Za 799zł.

Dobra cena: http://www.saturn.pl/warszawa-zlote-tarasy/konsola-sony-playstation-3-super-slim-12-gb-infamous-2-e-uncharted-2-among-thieves-e-god-of-war-iii-e-resistance-3-e-killzone-3-e-motorstorm-apokalipsa-e-dodatkowy-kontrole,id-860682?utm_source=afiliacja&utm_medium=tradedoubler&utm_campaign=tradedoubler&utm_term=tradedoubler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tyle razy MediaExpert mnie zawiódł, że kompletnie im nie wierzę :)

Ile razy pójdę na promocję tyle razy towaru "już" nie ma, albo sprzedawcy twierdzą w przypływie szczerości, że nie dowieźli.

Tylko raz i to dzięki upartości mojej żony (a może pięknym oczom) udało mi się kupić film BR.

Tym bardziej taka "ukryta" promocja jest robiona tylko i wyłącznie aby ściągnąć ludzi do sklepu. Nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...