Skocz do zawartości
Pankracy666

Czy kupię coś lepszego od Odtwarzacz Panasonic DP-UB820 do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie czy kupię lepszy odtwarzacz do filmów bluray 4K od tego Panasa w cenie do 2000 zł?

TV jaki mam to Sony 65XF9005

Dźwięk - Klipsch Bar 48 + Klipsch Surround 3. 

Edytowane przez Pankracy666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mojej wiedzy nie kupisz w tej cenie nic lepszego. Na rynku pozostał Panasonic i Sony oraz wiele chińskich odtwarzaczy ale sporo droższych niż 2000 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, afflux napisał:

Według mojej wiedzy nie kupisz w tej cenie nic lepszego. Na rynku pozostał Panasonic i Sony oraz wiele chińskich odtwarzaczy ale sporo droższych niż 2000 zł. 

Druga sprawa czy jest jakikolwiek sens dokładać do czegoś lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Pankracy666 napisał:

Druga sprawa czy jest jakikolwiek sens dokładać do czegoś lepszego?

Ja kupiłem Panasonic UB450 jako odtwarzacz, niektórzy dokładają do UB820 z powodu lepszego procesora, oraz jest opcja wgrania zewnętrznego sofu który umożliwia czytanie napisów z USB, więc nie ma kłopotu aby szukać filmu z polską wersją. Co do droższych odtwarzaczy czyli przeważnie klonów OPPO, to są chętni na nie z powodów wbudowanych wielu dekoderów dźwięku i mnóstwa funkcji czytania obrazów płyty, zewnętrznych napisów itp, ale nie zagłębiałem się w temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regionfreedom już wyparowało z internetu nie ma opcji zakupu zmodyfikowanego firmware, istnieje jeszcze RattleByte ale w ich przypadku wymagane jest lutowanie małego układu jest to dokładnie 6 pinów na płycie głównej, możliwość te samego.

oppo napisy czyta w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Kupiłem tego Panasa :)   . Biorąc pod uwagę testy i opinie to faktycznie w cenie do 2000 zł nie ma on konkurencji.

dziękuje za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...