Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Viaplay pokaże Formułę 1 w Polsce! 5 streamów na żywo, co z 4K?

Od sezonu 2023 Formuła 1 będzie pokazywana w Polsce wyłącznie online w serwisie VoD Viaplay. Wyścigi nie zagoszczą już w telewizji. Pojawiły się pierwsze konkretne informacje na temat oferty nordyckiej platformy skupionej wokół F1. Będzie można oglądać weekendy wyścigowe z kilku perspektyw! Czy pojawi się jakość 4K?

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się rozpędziłem.
To już wolę wziąć subskrypcję F1TV, w pełnej opcje, 50 euro za cały rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wolę ViaPlay - 4 dodatkowe streamy to lepiej niż było w Eleven - zaklepałem sobie za 20zł/msc w play na 2 lata, do tego troche kina skandynawskiego

a F1TV nawet apki na tv nie ma - a brak polskiego komentarza tylko pieczętuje decyzję

Edytowane przez klaus71
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to żadnej alternatywy?? 

Ja mam ... rezygnacja totalna i nie oglądanie w tym sezonie i kolejnym F1 , szkoda oczu i nerwów!!!! 😡 i jeszcze za to płacić 35zł a za chwile 55 !!!??? Nieee! Frajerzy niech płacą.... 

Edytowane przez CeZaR83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CeZaR83 napisał:

Ja mam ... rezygnacja totalna i nie oglądanie w tym sezonie i kolejnym F1 , szkoda oczu i nerwów!!!! 😡 i jeszcze za to płacić 35zł a za chwile 55 !!!??? Nieee! Frajerzy niech płacą.... 

jak się jest fanem F1 to nie ma alternatywy. 

no i miło widzieć po tylu latach że Merc mimo "kontaktów" w FIA nie dominuje.

w tym roku oby walka Ferrari z RB ale tak bez rozpieprzania sezonu w połowie przez Merca ze zmianami regulaminu.

Edytowane przez klaus71
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2023 o 20:58, klaus71 napisał:

a ja wolę ViaPlay - 4 dodatkowe streamy to lepiej niż było w Eleven - zaklepałem sobie za 20zł/msc w play na 2 lata, do tego troche kina skandynawskiego

a F1TV nawet apki na tv nie ma - a brak polskiego komentarza tylko pieczętuje decyzję

O gustach dyskutowałe nie będę, dla mnie polski komentarz zbędny (szczególnie jeżeli miałby to komentować Pan Borowczyk).
Cztery streamy, to już było, gdy Cyfra+ wchodziła na nasz rynek miała w swojej ofercie F1 z opcją „supersygnał”, 6 kanałów, na każdym inny obraz: lider, ogólna transmisja, obraz z kamery pokłądowej, pit stop i tablica wyników, a i tak po pewnym czasie oglądało się przeważnie transmisję ogólną.
W ViaPlay nie ma nic co by mnie interesowało i płacenie za ich ofertę tak wysokiej kwoty uważam za przesadę, też niedawno Cyfra oferowała mi jakiś specjalny bonus na ten pakiet ale podziękowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jasiek_31 napisał:

O gustach dyskutowałe nie będę, dla mnie polski komentarz zbędny (szczególnie jeżeli miałby to komentować Pan Borowczyk).

ale komentować będzie Sokół - więc dla mnie lepszy od tego co daje F1TV

sam zacząłeś opisywać swoje gusta to ja opisałem swoje

za F1TV nie zamierzam przepłacić bo dla mnie droższe od ViaPlay i bez polskiego studia to zupełna bieda (miałem przez rok a i tak oglądałem w eleven)

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało wyrywać Viaplay za około 5 zł miesięcznie , przy przedłużaniu umowy z Canal Plus.  

Tyle to jeszcze mogę dać za tak słabą platformę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...