Skocz do zawartości
Mareck55

Nowe modele sony Sony - jednak nie u nas

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem dziś ze sprzedawcą z Centrum Sony i mimo wcześniejszych obietnic, że nowe modele pojawią się z końcem sierpnia, okazało sie że ostatecznie nie będzie w Polsce nowych tv tylnoprojekcyjnych. Czy dotyczy to reszty Europy miły pan nie był mi w stanie powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Mareck55' post='59150' date='07.09.2007, 15:33 ']Rozmawiałem dziś ze sprzedawcą z Centrum Sony i mimo wcześniejszych obietnic, że nowe modele pojawią się z końcem sierpnia, okazało sie że ostatecznie nie będzie w Polsce nowych tv tylnoprojekcyjnych. Czy dotyczy to reszty Europy miły pan nie był mi w stanie powiedzieć.[/quote]


Jak juz kiedyś napisałem dotyczy to całej Europy.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkoda <_< bo te nowe modele tylnoprojekcyjne Sony sa bardzo fajne :rolleyes: i z checia bym taki nowy model kupil :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie za slabo sie sprzedawaly.
Dobrze, ze mi sie udalo kupic KDFa 50" i do dzis jestem z niego BARDZO zadowolony! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ziomek' post='59231' date='07.09.2007, 23:11 ']Widocznie za slabo sie sprzedawaly.
Dobrze, ze mi sie udalo kupic KDFa 50" i do dzis jestem z niego BARDZO zadowolony! :)[/quote]

Potwierdzam. Mam KDSa od tygodnia i z radością oglądam nawet przez parę minut jak mam czas, trudno sie oderwać. Telewizor rewelacja - kupiony dzięki Waszym radom. :)

Edytowane przez szuwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Mareck55' post='59150' date='07.09.2007, 15:33 ']Rozmawiałem dziś ze sprzedawcą z Centrum Sony i mimo wcześniejszych obietnic, że nowe modele pojawią się z końcem sierpnia, okazało sie że ostatecznie nie będzie w Polsce nowych tv tylnoprojekcyjnych. Czy dotyczy to reszty Europy miły pan nie był mi w stanie powiedzieć.[/quote]

a o jakich modelach mowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='helcik' post='59249' date='08.09.2007, 08:54 ']a o jakich modelach mowa?[/quote]

O nowych tylnoprojekcyjnych z lini KDF E3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...