Skocz do zawartości
dawmac

Jaki kupic BLU RAY ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Chce kupic BLU RAY. Jest tego sporo na rynku i nie wiem na co sie zdecydowac. Telewizor to SAMSUNG "50P96 plazma full HD. Najlpeij jak by mozna wybrac cos z tych [url="http://www.pricerunner.co.uk/pl/4-587353/DVD-Players/Sony-BDP-S1-Compare-Prices"]LISTA[/url]
Bardzo prosze o pomoc w wyborze.

i jeszcze takie pytanko: kupujac np Samsunga BDP-1000 ( cena 270 funtow ) a Sony BDP-S1 ( cena 550 funtow ) to warto wydac 2x wiecej kasy ?

pozdr. dawmac Edytowane przez dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Zapomnij o Samsungu dawmac - tylko Panasonic,Sony,Pionior lub tak ja jak wybrałem
PS3, super upscal. płyt DVD no i filmy,gry,internet,komputer /linux/ a i cena super.
Pozdrawiam - wybór należy do Ciebie.
Ps.
O danych tech-parametrach nie piszę.
Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A do tego PS3 jest chyba na razie jedynym odtwarzaczem, ktory będzie w stanie podołać kolejnym z rzędu wersjom standardu Bluray, więc za rok nie okaże sie, że kupiłeś za 300 funtów odtwarzacz na którym filmy owszem chodzą, ale nie masz dostępu do żadnych dodatkowych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak zrobilem :) Kupilem PS3 z 5 grami i 5 filmami i z 2 padami za rownowartosc 2000zł.
Przegladalem oferte na ebayu i wiekszosc nowosci jest wydawanana na BR. Mam jakos dziwne wrazenie ze HD DVD pozostaje w tyle jesli idzie o nowe premiery. Bylem zdecydowany na kupno Toshiby EX1 ale nie ma co kupic z filmow. Mam z 15 filmow na HD DVD i nie ma co nowego ogladac od jakiegos czasu. Zobaczymy jak bedzie wygladal BR na nowym TV Samsungu "50 P96 :lol:
pozdr. i dzieki za opinie dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='58967' date='06.09.2007, 11:04 ']i tak zrobilem :lol: Kupilem PS3 z 5 grami i 5 filmami i z 2 padami za rownowartosc 2000zł.
Przegladalem oferte na ebayu i wiekszosc nowosci jest wydawanana na BR. Mam jakos dziwne wrazenie ze HD DVD pozostaje w tyle jesli idzie o nowe premiery. Bylem zdecydowany na kupno Toshiby EX1 ale nie ma co kupic z filmow. Mam z 15 filmow na HD DVD i nie ma co nowego ogladac od jakiegos czasu. Zobaczymy jak bedzie wygladal BR na nowym TV Samsungu "50 P96 :lol:
pozdr. i dzieki za opinie dawmac[/quote]

jesli mozna wiedziec gdzie taka promocja jest :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='byczy' post='58969' date='06.09.2007, 10:15 ']jesli mozna wiedziec gdzie taka promocja jest :)?[/quote]

na angielskim ebayu. Nie jest to nowa konsola ( ma 3 miesiace ) ale kupiona w sklepie z gwarancja itd.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='58971' date='06.09.2007, 11:25 ']na angielskim ebayu. Nie jest to nowa konsola ( ma 3 miesiace ) ale kupiona w sklepie z gwarancja itd.

pozdr. dawmac[/quote]

tak czulem :) bo gdzie moze byc taniej jak nie w UK..... zreszta plazme sobie przywiozlem z UK o 40% taniej niz w polsce kosztowala........

dzieki z info.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='byczy' post='58974' date='06.09.2007, 10:34 ']tak czulem :D bo gdzie moze byc taniej jak nie w UK..... zreszta plazme sobie przywiozlem z UK o 40% taniej niz w polsce kosztowala........
dzieki z info.[/quote]

za Samsung PS-50P96FD zaplacilem okolo 8200zł a w Polsce okolo 10.000zł. Jak dla mnie jest to ciekawe, ze pomimo teoretycznie wyzszych kosztow w Anglii ( place, dzierzawa lokali itd ) to wiele towarow jest tanszych niz w Polsce, ale to temat rzeka na inne forum :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='58989' date='06.09.2007, 12:28 ']za Samsung PS-50P96FD zaplacilem okolo 8200zł a w Polsce okolo 10.000zł. Jak dla mnie jest to ciekawe, ze pomimo teoretycznie wyzszych kosztow w Anglii ( place, dzierzawa lokali itd ) to wiele towarow jest tanszych niz w Polsce, ale to temat rzeka na inne forum :D

pozdr. dawmac[/quote]

dla mnie tez jest to wielka zagadka........widac bogaty kraj mamy :)
ja za swoja hitachi 42pd9700 zaplacilem z przesylka do polski (firma kurkierska 300pln) jakies 5400 gdy w tym czasie na allegro chodzila za ponad 7k nie mowiac ile kosztowala u dystrybutora .......

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,

wszystko pieknie ale zapominacie o ew. kłopotach jak coś się zepsuje. Wszystko jest pieknie w momencie zakupu, schody zazwyczaj zaczynają się potem. Odsyłam do wątku o zakupionym SONY KDS55A2000 i ilością wyświeconych godzin. Załatwić to z UK nie byłoby tak łatwo.

I nie mówię o kosztach dostawy np. do UK tylko o ew. egzekwowaniu swoich praw.

Sprawa sądowa i papugi są w UK bardzo drogie.

Czego nikomu nie życzę.

Cena to nie wszystko, pamietajmy o tym.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='59031' date='06.09.2007, 18:23 ']Panowie,

wszystko pieknie ale zapominacie o ew. kłopotach jak coś się zepsuje. Wszystko jest pieknie w momencie zakupu, schody zazwyczaj zaczynają się potem. Odsyłam do wątku o zakupionym SONY KDS55A2000 i ilością wyświeconych godzin. Załatwić to z UK nie byłoby tak łatwo.

I nie mówię o kosztach dostawy np. do UK tylko o ew. egzekwowaniu swoich praw.

Sprawa sądowa i papugi są w UK bardzo drogie.

Czego nikomu nie życzę.

Cena to nie wszystko, pamietajmy o tym.

Pozdro[/quote]

w moim przypadku sprawa wyglada tak ze na plazme mam rok gwarancje producenta czy to w UK czy w Polsce (potwierdzone w serwisie Hitachi), po zatym plazma w UK stala tydzien u kumpla i swiecila w razie niemca....(ze wzgledu na to iz te modele w UK mialy buczace trafo...i forum w UK buczalo o tym)

a co do zakupu poza granica to racja jest, ze pewne ryzyko sie wiarze z tym wiarze ...... i mozna sie wkopac w jakies bagno

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='byczy' post='59032' date='06.09.2007, 17:34 ']a co do zakupu poza granica to racja jest, ze pewne ryzyko sie wiarze z tym wiarze ...... i mozna sie wkopac w jakies bagno
pzdr[/quote]

ja mieszkam na stale w UK wiec nie mam problemu z gwarancja :(

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...