Skocz do zawartości
  • 0
Wojciech Jaworski

telewizor Lg

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To nie wchodź w sklep.
Wejdź do sklepu, powiedz dzień dobry, może cię nie wyrzucą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiemy o co chodzi ale :

Może nie wyraziłeś wszystkich zgód

Może masz jakiś inny rejon wybrany zamiast polski

Może co innego 

Więcej nie pamiętam :) Chciałbym Tobie pomóc ale nigdy takiej przygody nie miałem z żadnym tv a trochę ich w życiu nie że miałem ale ustawiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Teraz go kupiłeś i od uruchomienia tak masz, czy nagle zaczął się tak zachowywać?

mialem ten tv, ale nic takiego się nie działo?

Ew przywrócenie ustawień fabrycznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a zadowolony byłeś z tego tv ? przywracanie ustawień fabrycznych nie pomogło ale mam wierze pionner która jest podłączona jedyba metoda to działało mi jak w ustawieniach w dekoderze nc +  wyłączyłem  sterowanie telewizorem pilota i działało nie wychodzi w tedy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to sugerowałoby to może na konflikt sterowania hdmi-cec? Ten dekoder może powodować kłopoty.

Ogólnie byłem zadowolony. Nic się nie działo przez rok. Moja konkretna sztuka miała pink tint z lewej strony ekranu i go reklamowałem. I trochę musiałem kombinować ustawieniami, żeby wydobyć więcej detali z ciemnych scen. To mi najbardziej przeszkadzało. Ale ze strony użytkowej i możliwości, to bardzo fajny tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To może zostawie w ustawieniach dekodera automatyczne sterowanie pilotem na wyłączone  od tv bo dzięki tej opcji jak mam włączone to mi automatycznie włącza mi telewizor z dekoderem wierzę już nie muszę sam ręcznie ale gdy mam tą włączona opcje i wejdę na Yutube to wywala mnie na tv na kanały jak wyłączę to opcje to jest normalnie ponieważ nie wyrzuca mnie wtedy, sam już nie wiem dlaczego tak jest ?

Edytowane przez Wojciech Jaworski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może wadliwy dekoder? ewidentnie przy tym ustawieniu stara się cały czas wyzwalać złącze hdmi, do którego jest podłączony. Nie wiem jakie opcje możesz w nim ustawić. Jeśli dosyć szczegółowo, to zostaw sterowanie, ale wyłącz to aby włączał tv kiedy włączasz dekoder.

W nvidii shield mam bardzo dużo szczegółowych opcji, kiedy ma się włączać, wyłączać itp. Nigdy nie miałem z tym problemu, ale przy nowym tv miałem raz sytuację, gdzie tv sam się włączył na hdmi, do którego podpięty jest shield. Wyłączyłem opcję włączania tv przez shielda i więcej nie miałem takiej sytuacji. I tak włączam najpierw tv i dalej shield włącza się po włączeniu tv. Sterowanie z pilota tv działa. Ale z PS4 nie miałem już takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
20 godzin temu, mati_luk napisał:

Teraz go kupiłeś i od uruchomienia tak masz, czy nagle zaczął się tak zachowywać?

mialem ten tv, ale nic takiego się nie działo?

Ew przywrócenie ustawień fabrycznych?

ja musze tą opcję mieć wyłączoną że za pomocą pilota od telewizora LG nie będzie mi się wyłączał dekoder i telewizor tylko jak nacisnę to telewizor gaśnie a dekoder działa i wtedy aplikacje każda działa w momencie kiedy to włącze nie działa a jak mam wyłączone działa aplikacje bo tak to mnie wywala do telewizji cały czas wejdę na Yutube 5 , 10 sekund i wywala. To twoim zdaniem lepiej mieć tą opcję wyłączoną ?

Edytowane przez Wojciech Jaworski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To zostaje ci używanie dwóch pilotów. Albo próba wymiany dekodera u operatora, jeśli Twój jest wadliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...