Skocz do zawartości
macienko

Jaki TV 75-85 cali?

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Smuggin said:

@Mark97

W RTV, przecena 2tys i dodatkowo pierwsza rata gratis wiec sie nawet bardziej na raty oplaca niz za gotowke

Okej, ja widzę 18904,05 myślałem, że gdzieś jest jeszcze taniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo mam podobny dylemat 77 cali  LG C2 vs Sony A84K.
Są tu jacyś użytkownicy C2  i podzielą się spostrzeżeniami z użytkowania  ?  Wiem że LG jaśniej świeci i chyba ma lepszy upłyniacz ruchu a Sony podobno ma z tym problem i ten wątek przewinął mi się w kilku tematach. W Sony podobają mi się naturalne kolory i system Androida. W salonie Sony przekonywano mnie że ich TV ma najlepszy procesor na rynku i doświadczenie zdobyte przy produkcjach filmowych przekłada się na działanie procesora w ich tv. Pewnie marketingowa gatka ale może jakieś ziarenko prawdy w tym jest ?  Czy ktoś zagłębiał się w temat rozszerzonej gwarancji na 5lat dla obu tv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, MTB 911 napisał:

Czy ktoś zagłębiał się w temat rozszerzonej gwarancji na 5lat dla obu tv ?

Nie wiem czy jest opcja rozszerzenia w LG, oprócz różnych ubezpieczeń w marketach jako opcja podczas zakupu.

Natomiast możesz rozszerzyć gwarancję dla tv Sony. Ostatnio zainteresowałem się tematem, bo planuję dokupić do swojego. Pytałem mailowo i dostałem potwierdzenie, że nie ma problemu z kupieniem takiej usługi, nawet jak tv nie był kupiony w Sony Centre. Masz na to 360 dni od zakupu. I co do ceny, to pokrywa się to z cenami jakie można znaleźć właśnie na stronie scentre.pl. Ja pytałem konkretnie dla modelu A80K 77" i tu kosztuje to 1049zł dla rozszerzenia na 5 lat.

31 minut temu, MTB 911 napisał:

Wiem że LG jaśniej świeci i chyba ma lepszy upłyniacz ruchu a Sony podobno ma z tym problem i ten wątek przewinął mi się w kilku tematach.

Faktem jest, że w LG masz bardziej rozbudowaną regulację upłynniacza (10 stopniową vs 4 stopniowa w Sony). Nie wiem jak dużo się zmieniło od zeszłego roku, ale miałem C1 i bardzo łatwo dostosować te ustawienia pod siebie, żeby znaleźć dobry balans. Mi ruch w LG pasował, ale miałem upłynniacz włączony nieznacznie, chyba na 1 lub 2. Nie lubię efektu opery mydlanej i artefaktów w obrazie. Teraz przesiadłem się na Sony i tu również jestem bardzo zadowolony z ruchu jaki wyświetla ten tv. Właściwie to upłynniacz mam na "min" i tryb kliszy (wcześniej cinemotion) na "max". Nie ma efektu opery, ruch bardzo dobry. Nie potrafię powiedzieć, w którym tv bardziej mi się podobało. Może bardziej w Sony, a może to już kwestia przyzwyczajenia. Nie miałem tych tv obok siebie.

I chyba ilu recenzentów tyle opinii :) jedni wychwalają odwzorowanie ruchu w LG inni w Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati_luk dziękuję za wszystkie informacje i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami z poziomu użytkownika :) 
Bardziej skłaniam się do Sony ale może jeszcze jakiś użytkownik C2 podzieli się swoją opinią na temat plusów i minusów tego tv.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...