Skocz do zawartości
Lizarazu

Premiera HD DVD przesunięta

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera HD DVD przesunięta

Premiera odtwarzaczy HD DVD zostaje odłożona na drugą połowę kwietnia oświadczyli przedstawiciele Toshiby w czwartek 23 marca.
Zmiana planów koncernu związana jest z opóźnieniami [color="green"]Warner Home Video[/color]. Studio filmowe nie zdoła dotrzymać zapowiedzianej na targach CES daty premiery tytułów HD DVD. [color="red"]Pierwotnie miała się ona odbyć 28 Marca[/color]. Przedstawiciele Warnera twierdzą, że opóźnienie spowodowane jest problemami związanymi z wdrażaniem nowej technologii.

"Wszystko co robimy jest nowe... nowe metody ochrony przed kopiowaniem, nowe kodeki, nowe sposoby kompresji a chcemy przy tym mieć pewność że końcowy produkt będzie działać bez zarzutów" powiedział jeden z prezesów Warner Home Video - Stephen Nickerson.

[color="red"]W związku z problemami data premiery została przełożona na 18 kwietnia[/color]. Ukażą się wtedy trzy tytuły: "Million Dollar Baby", "The Phantom of the Opera" oraz "The Last Samurai." W następnych tygodniach na rynku znajdzie się 17 kolejnych tytułów w tym "Batman Begins," "Charlie and the Chocolate Factory" oraz "The Matrix.".

Producent odtwarzaczy HD DVD – Toshiba zdecydował że ich premiera także zostanie odłożona do czasu ukazania się filmów.

Opóżnienie stawia w niekorzystnej sytuacji sieć sklepów [color="green"]Wal-Mart[/color], która od połowy lutego zbierała zamówienia na filmy HD DVD np. "Batman Begins" oraz "Million Dollar Baby," [color="red"]za $25.48[/color]. Sieć została zmuszona do odwołania zamówień nie tylko ze względu na opóźnienie premiery, ale także brak potwierdzenia ceny prze Warner Home Video. Przedstawiciele studia filmowego twierdzą, że cena nie została jeszcze przez nich ustalona.

Pozostałe studia filmowe bez podawania konkretnej daty zapowiadają premierę na drugą połowę kwietnia.

[img]http://www.engadget.com/media/2006/03/nobatmanhdvd.jpg[/img] Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, premiara odtwarzacza HD DVD toshiby również została przesunięta. Odtwarzacz ma się pojawić wraz z pierwszymi filmami w tym formacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się krótko o tym wspomniałem w pierwszym zdaniu a to miała być główna treść news-a :blink:

Oczywiści Toshiba przełożyłą premierę odtwarzaczy po to żeby ukazały się one w sklepach razem z filmami na HD DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umkneło mi :blink: heh.
Ale gdzieś już o tym czytałem :angry: .

Edytowane przez ant3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez filmów to tylko taki mebelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wprowadziłem istotne zmiany w newsie. Znalazłem lepsze źródło poprzednie okazało się nie precyzyjne zmiany dotyczą tytułów filmów oraz nazwy studia filmowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu jakos nie cisnie mnie do tych "nowych wersji filmów" :angry:
Zero ciśnienia...o wlasnie spadlo mi na podloge Million Dollar Baby 1080i hłehłe :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wszystkimi planowanymi zabezpieczeniami, które będą i biorąc pod uwagę dostępność filmów na binarce, to coś mi się wydaje, że jeszcze długo nie rozstanę się z swoim Snazio. Wcale mi się nie pali do tej nowej technologii jakoś. :blink: Poczekam aż ustali się standard, spadną ceny filmów i nośników, pojawią się nagrywarki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdniem najlepiej poczekać na sprzęt combo HD DVD i siny ryj w jednym LG ma coś takiego wypuścić na jesieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...