Skocz do zawartości
Obiektywek

TX-42AS650E zmiana na…?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Posiadam obecnie tv Panasonic TX-42AS650E i jestem

bardzo zadowolony z obrazu jaki „produkuje”.

Niestety został przeniesiony do innej lokalizacji i

wygląda w nowym miejscu jak znaczek pocztowy na pocztówce.

W związku z tym zmuszony jestem myśleć nad zmianą tv.

Wybór jak zwykle jest olbrzymi, a to nie pomaga.

Ogólnie nie chciałbym zamienić na urządzenie, w który będzie mi

brakowało czegoś co oferuje obecny sprzęt.

Ze względu na układ pokoju i miejsca pracy pożądane bardzo dobre

kąty widzenia (obecny Panasonic matryca IPS w pełni mnie pod tym względem zadowala).

System operacyjny TV raczej nie Android ( jestem już zmęczony wszechobecnością Googla ale oczywiście jeśli inne parametry będą w porządku to przełknę tę żabę).

Nie gram, sportu też w nadmiarze nie oglądam, głównie filmy z platform i nośników( dobrze by odtwarzał jak najwięcej formatów)

Z racji użytkowania Panasonica i przywiązania do marki skłaniał bym się do tego producenta,

choć oczywiście nie jest to warunek konieczny, Samsung – jakoś nie mam przekonania, ale też nie będę się wzdrygał, TCL niby parametry OK ale nie znam marki i troszkę obawiam się jakości,

LG odrzucam całkowicie, Philips – ostateczność, Hisense nie mam bladego pojęcia co to za firma.

Rozmiar: 55 cali minimum, 60 maximum.

Budżet to max 4500zł ale oczywiście niższe ceny mile widziane J

I jeszcze jedna uwaga:-podoba mi się obraz z matryc IPS

Obecnie moją  uwagę zwróciły telewizory :

- Panasonic 55JX940E

- TCL 55QLEDd860

Bardzo proszę o sugestie dotyczące powyższych jak i innych modeli telewizorów które

mogły by sprostać moim oczekiwaniom.

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie z tej 2 Panasonic, choć to już pewnie głównie logo, bo lcd Panasia bodaj Turcja / Vestel produkuje. Dziwie się ze zadowolony jesteś z IPSa, wieczorem to jest dramat - zwłaszcza w filmach z pasami. Jesli nie oglądasz dużo wiadomości pomyślałbym na alternatywa oledowa od Panasonica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...