Skocz do zawartości
szra_ma

Wymiana LG Oled 65b7. LG Oled 77c2 czy Samsung 75QN91B ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Przyszedł czas na wymianę mojego totalnie już wypalonego LG Oled 65b7. Mam już widoczne chyba wszystkie możliwe loga i paski informacyjne😆

Po długich poszukiwaniach wybór zawęziłem do dwóch modeli: LG Oled 77c2 bądź Samsung 75QN91B.

Warunki do oglądania, odległość 3,5 - 4m i jasny salon. Mam okno na przeciwko TV i przy aktualnym 65b7 w jaśniejszy dzień nie idzie oglądać bez zasłaniania rolet.

Oglądany content: 70% - platformy streamingowe i filmy w wysokiej jakości mkv. 25% - telewizja kablowa. 5% - konsola do gier(bardzo rzadko).

Pomożecie?🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, oba tv maja wady. Może sięgnąć głębiej do kieszonki i Sony serii 95?

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Xisiek napisał:

Ciężko powiedzieć, oba tv maja wady. Może sięgnąć głębiej do kieszonki i Sony serii 95?

Rozumiem że chodzi o 75X95K? 
Będzie lepszy od tych dwóch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Xisiek napisał:

Ciężko powiedzieć, oba tv maja wady. Może sięgnąć głębiej do kieszonki i Sony serii 95?

Aha czyli te mają wady, a ten sony ich nie posiada ? 😄

Zdecydowanie na twoim miejscu kontynuował bym przygodę z OLED

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qazarA gdzie jest napisane, ze Sony nie ma wad? Czytaj uważnie.

W dniu 23.09.2022 o 19:29, szra_ma napisał:

Rozumiem że chodzi o 75X95K? 
Będzie lepszy od tych dwóch?

Wszystko zależy czego szukamy, na co kładziemy największy nacisk. Po prostu zdecydowanie warto rozważyć ten model jako 3 opcje do sprawdzenia 👍

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był daleki od polecania FALD, komuś kto miał OLED, to w dalszym ciągu przepaść, nawet przy tak zaawansowanym tv x95k. Co do analizy twojej wypowiedzi przeczytaj 3 razy ze zrozumieniem co sam napisałeś i czy to nadinterpretacja czy jednak napisałeś co napisałeś…

  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...