Skocz do zawartości
DirtySouth_187

LG 55B13LA 55 vs PHILIPS 55OLED706 55

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak wyżej - mam dylemat między tymi dwoma OLEDAMI, jeden jest firmy LG, a drugi Phillips. Która firma, Waszym zdaniem, robi lepsze telewizory? Jak wygląda sytuacja z gwarancją u obu producentów, tzn. która firma bardziej uwzględnia wypalone matryce? Podobno Phillips ma autorską technologię zapobiegającą wypalaniu matrycy. Spotkałem się też z opinią, że OLEDy LG z serii B częściej ulegają wypaleniu. Chyba bardziej skłaniam się ku Phillips, ale postanowiłem, że zasięgnę opinii bardziej doświadczonych ludzi ode mnie. Jestem w tym temacie totalnym laikiem. 

 

A może po prostu ktoś z Was ma te telewizory i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Nadmienię tylko, że ma to być TV stritce pod PS5. Wiem na pewno, że Phillips ma trochę lepsze głośniki i bajer w postaci Ambilight. A tak poza tym to oba telewizory mają pełną przepustowość HDMI 2.1. Ciekawy jestem, w którym wypada lepiej jasność i HDR. No i system - w Phillips mamy Android, natomiast w LG - webos. Który lepiej się sprawdzi? A może w ogóle darować sobie lepiej OLED ze względu na ryzyko wypalenia? 

 

https://hdtvpolska.com/obawy-o-wypalenie-telewizora-oled-na-bok-philips-z-nowym-autorskim-trybem-ktory-dostana-tv-na-2021-rok-jak-to-dziala/#comments

Edytowane przez DirtySouth_187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji zapytam, jak jest z ALLM w przypadku PS5 w Oledzie 706?. W recenzji Piotra Gmerka jest napisane, że obsługuje tylko Xboxa, a już np. PS4 nie. O PS5 nie ma żadnej wzmianki. W załączniku zamieszczam screen. 

IMG_20220919_015452.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...