Skocz do zawartości
iceblast007

LG 65c11 vs Philips 65oled706???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

LG 65c11 vs Philips 65oled706...

 

ktoś może się wypowiedzieć, który faktycznie lepiej wybrać? 

o C11 słyszę, że to ekran jeszcze z 2020 roku (w sensie, że te z 2020 dużo gorsze nie były) i to mnie najbardziej odstrasza, ale ciągle ma lepszy hdr (niż w/w philips), pilota magic, niższy input lag, prawdziwe 4k120fps (co wyczytałem w sieci, że w/w philips nie daje rady w tej kwestii) i airplay na których bardzo mi zależy. Te 120fps jest dla mnie pomijalne (bo nie miałem styczności do tej pory i może nie powinno być), ale na reszcie bardzo mi zależy (air play najbardziej).

 

OLED706 za to nadrabia ambilight'em, masą funkcji, które nie wiem czy nie są marketingowym bełkotem, ma słabszy hdr (około 500 cm/d co jest kiepskawym wynikiem, bo tyle to mam teraz w panasonicu sprzed 5 lat), ale za to jest android tv, a to znowu brak air play czy pilot beznadziejny na podkładzie jak z najniższej półki. Input lag też niższy minimalnie w LG. Może szukam sobie wytłumaczenia, ale sporo mi nie gra przy tym modelu, a w sklepie naciskali na jego zakup kosztem 65c11, że philips lepszy i nowszy, a także 500 pln tańszy... i przez to mam jeszcze większe obawy, bo średnio wierzę sprzedawcom z media expert. Opinie tego modelu Philipsa są dobre ale tak jak pisałem kiepskawy hdr, pilot i brak air play mnie trochę odrzucają. Jest ten ambilight, ale mam dość wąskie pomieszczenie w którym będzie wisiał (nieco ponad 3m szerokości ma ściana).

Z góry dzięki za sugestie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ambilajt to zabawka, włączysz to raz, drugi, trzeci a potem wyłączysz to disco. Zdecydowanie LG, tym bardziej, ze Philips to jest TPV/AOC a sam panel i tak pochodzi od LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...