Skocz do zawartości
  • 0
Bamboocha1988

Jaki to kabel i do czego służy? Nie jest oznakowany :(

Pytanie

Witam. Mam dylemat, gdyż znalazłem w domu kabel, podobny do tych z rodzaju 'HDMI' ale nie jest on wogóle oznakowany, żadnych nadruków niema... Poniżej załączam zdjęcie do owego kabelka, niestety jest ono robione telefonem, wiec sorry za jakość. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

[img]http://images28.fotosik.pl/64/98feccbe3b0a54fd.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
To jest oryginalny kabel VGA do X360 : ) tzw. d-sub. Do monitorów z takim wtykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='Gmeru' post='56686' date='20.08.2007, 20:48 ']To jest oryginalny kabel VGA do X360 : ) tzw. d-sub. Do monitorów z takim wtykiem.[/quote]

Napewno? Na allegro patrzę na te d-sub ale te szerokie, podłużne końcówki mają wystające piny a w moim są takie jak np. w czytniku kart SD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='Bamboocha1988' post='56692' date='20.08.2007, 21:00 ']Napewno? Na allegro patrzę na te d-sub ale te szerokie, podłużne końcówki mają wystające piny a w moim są takie jak np. w czytniku kart SD[/quote]

TO drugie to końcówka do XBoxa360 on ma taki wtyk ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='Gmeru' post='56694' date='20.08.2007, 21:12 ']TO drugie to końcówka do XBoxa360 on ma taki wtyk ;p[/quote]

Hmm.. a więc ta szeroka końcówka byłaby do Xboxa 360, a ta mniejsza do monitora i te dwie wtyczki to audio-stereo? I miałoby to działać wszystko?:blink: Bo mi to w sumie nie potrzebny jest ten kabel i chce to sprzedać, a że nie wiem co to jest to się pytam bo nie wiem jaką cenę narzucić :)


Taaa... znalazłem identyczny do xboxa na allegro: [url="http://allegro.pl/item224957450_kabel_xbox_360_vga_hd_av_pozlacany_super_jakos.html"]http://allegro.pl/item224957450_kabel_xbox...uper_jakos.html[/url]

Dzięki za pomoc :P Pozdrawiam

Edytowane przez Bamboocha1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Blasphemy!!!!

To nie jest oryginalny kabelek tylko jakies chinskie badziewie :P (ale reszta sie zgadza).
Sorki Gmer-san, musialem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Chyba ci się Yuiren wzrok całkiem popsuł. Toż to orginalny kabel VGA. Jak bym był breszczaty na jedno oko to i tak bym go poznał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Ok, patrze teraz na swój oryginalny kabelek. I bawię się w znajdź różnice.

1. Oryginalny kabelek ma hologram po jednej stronie wtyczki do Xboxa 360.
2. Oryginalny kabelek ma napis Microsoft po drugiej stronie wtyczki do Xboxa 360.
3. Oryginalny kabelek ma pełne wtyki Chinch, te tutaj mają motylkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...