Skocz do zawartości
ukasz23

dead or alive4 a moj tv

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich
nie jestem specjalista wiec pytam zanim wywale pieniadze w bloto.
znalazlem na slowacji gre Dead or Alive4 w fajnej cenie bo tylko 79zl. juz chcialem ja kupic kiedy przeczytalem na pudelku ze gra chodzi tylko w 60Hz. no wlasnie. a ja mam Samsunga M71 ktory jest 100Hz. no i teraz nie wiem czy ta gierka mi pojdzie czy nie. a watpliwosci mam dlatego bo juz zdarzylo mi sie sciagnac jakies demo z marketplace i okazywalo sie ze gierka nie pojdzie i trzeba przestawiac ustawienia tv co i tak nie skutkowalo.
wiec pytam. bedzie mi ta gierka chodzic???
dzieki za odpowiedzi
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Nie jestem obeznany w tym temacie, ale wydaje mi się, że 60Hz to minimum, na którym gra będzie chodzić, więc powinna Ci działać.

A nie łatwiej zapytać w sklepie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koles w sklepie powiedzial ze nie bedzie chodzic. ale mam duze watpliwosci co do jego wiedzy na ten temat. tez mi sie wydaje ze te 60Hz to minimum ale na 90% moge powiedziec ze na pudelku gry bylo napisane ONLY 60Hz. moze ktos ma ta gre w domu i moze powiedziec czy zeczywiscie jest tam taka informacja. bede dzwieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ukasz23' post='56049' date='13.08.2007, 14:38 ']witam wszystkich
nie jestem specjalista wiec pytam zanim wywale pieniadze w bloto.
znalazlem na slowacji gre Dead or Alive4 w fajnej cenie bo tylko 79zl. juz chcialem ja kupic kiedy przeczytalem na pudelku ze gra chodzi tylko w 60Hz. no wlasnie. a ja mam Samsunga M71 ktory jest 100Hz. no i teraz nie wiem czy ta gierka mi pojdzie czy nie. a watpliwosci mam dlatego bo juz zdarzylo mi sie sciagnac jakies demo z marketplace i okazywalo sie ze gierka nie pojdzie i trzeba przestawiac ustawienia tv co i tak nie skutkowalo.
wiec pytam. bedzie mi ta gierka chodzic???
dzieki za odpowiedzi
pzdr[/quote]

Będzie chodzić na 100%. Natomiast jak Ci coś wczesniej nie chodziło to jest kwestia ustawianie samej konsoli w trybie SD na 50hz (lub 60hz.) I potem znowu suwaczek na HDTV. Możesz kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czekalem na twoj komentarz. jak Ty mowisz ze bedzie chodzi to nie mam sie co zastanawiac. dzieki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru Wszechmogący. :)

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ethan' post='56054' date='13.08.2007, 15:28 ']Gmeru Wszechmogący :P[/quote]

Nie po prostu już był tu kiedyś temat (i sam nie wiedziałem jak to w pewnym momencie zrobić), że dana gra wymaga 60hz i nie idzie na LCD bo trzeba samą konsolę przestawić na 60Hz a idzie to tylko zrobić przez tryb SD konsoli. (konsola była ustawiona na 50Hz i gra nie szła). Ale 100Hz w samym LCD to co innego. Tutaj leży problem w ustawieniu samej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale bardziej chodziło mi o to, że ludzie tylko czekają i sie modlą o Twój post. :P

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ethan' post='56056' date='13.08.2007, 15:45 ']Rozumiem, ale bardziej chodziło mi o to, że ludzie tylko czekają i sie modlą o Twój post :P[/quote]

Sorry za offtop ale Ethan jak trochę posiedzisz na tym forum to zobaczysz, że takich jak ja jest tutaj ze 30 : ) każdy spec ma innego konika :) (ja kocham konsole ;p )To może już nie offtopujmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...