Skocz do zawartości
kozik1981

konsola - Wyposażenie

Rekomendowane odpowiedzi

Co dostaje się przy zakupie pstrójki w standardzie. Chodzi mi o wyposażenie jakie dostaje się razem z konsolą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz tu moje zdjęcie kiedyś z premiery:

[img]http://img441.imageshack.us/img441/4614/44070689om5.jpg[/img]

Pad, Kabel AV zwykły, USB, Ethernet, Przejście na euro>chinch, kabel do prądu, konsola

Brak kabli HD i pilota. A i konsola ma dysk 60GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='55405' date='05.08.2007, 23:36 ']Masz tu moje zdjęcie kiedyś z premiery:

[img]http://img441.imageshack.us/img441/4614/44070689om5.jpg[/img][/quote]


Dzięki. zamierzam sobie kupić konsole do gier. Ale wacham się między xboxem a ps3. W sumie pstrójka dopiero co wystartowała ale gier na tą platforme za dużo nie ma. I to mi daje do myśle nia którą konsole wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz masz ofertę specjalną, tak zwany starter pack w którego skład wchodzi drugi pad i 2 gry: motorstorm i resistance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cylob' post='55458' date='06.08.2007, 16:22 ']A teraz masz ofertę specjalną, tak zwany starter pack w którego skład wchodzi drugi pad i 2 gry: motorstorm i resistance.[/quote]


Podaj mi adres internetowy sklepu który oferuje pstrójke z dwoma grami bo to ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kozik1981' post='55462' date='06.08.2007, 16:39 ']Podaj mi adres internetowy sklepu który oferuje pstrójke z dwoma grami bo to ciekawe[/quote]
heh na razie to może być trudne bo nigdzie nikt nic nie wie (przynajmniej oficjalnie, bo może po prostu chcą się pozbyć dotychczasowych zestawów) - na którymś konsolowym forum pojawiła się informacja, że ten nowy pack pojawi się w okolicach 10 sierpnia, cena wyniesie prawdopodobnie 2499 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MMP' post='55466' date='06.08.2007, 16:54 ']heh na razie to może być trudne bo nigdzie nikt nic nie wie (przynajmniej oficjalnie, bo może po prostu chcą się pozbyć dotychczasowych zestawów) - na którymś konsolowym forum pojawiła się informacja, że ten nowy pack pojawi się w okolicach 10 sierpnia, cena wyniesie prawdopodobnie 2499 pln[/quote]


Ok. Dzięki. I małe pytanko. Przez kabel component HD można uzyskać dźwięk cyfrowy 5.1??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam przed sobą oficjalną reklamę SONY, więc cena będzie obowiązywała wszędzie. Sugerowana cena tego zestawu to 2399 zł. Od kiedy nie wiem, ale myślę że już są dostępne. Uderz do jakiegoś marketu i się popytaj, na przykład do media markt lub saturna. Edytowane przez cylob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kozik1981' post='55467' date='06.08.2007, 17:00 ']Ok. Dzięki. I małe pytanko. Przez kabel component HD można uzyskać dźwięk cyfrowy 5.1??[/quote]
Kabel component słuzy jedynie do przesyłania obrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MMP' post='55488' date='06.08.2007, 19:49 ']Kabel component słuzy jedynie do przesyłania obrazu[/quote]


Może się m7yle ale widziałęm na stronie sklepu internetowego gekon kabelek component HD za pomocą którego można uzyskać jakość wizji HDTV oraz dźwięku cyfrowego 5.1[url="http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPath/34_32/products_id/1178/nh/Kabel_Component-HD-AV_X360_Sprzet.html"]klik[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kozik1981' post='55511' date='06.08.2007, 23:15 ']Może się m7yle ale widziałęm na stronie sklepu internetowego gekon kabelek component HD za pomocą którego można uzyskać jakość wizji HDTV oraz dźwięku cyfrowego 5.1[url="http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPath/34_32/products_id/1178/nh/Kabel_Component-HD-AV_X360_Sprzet.html"]klik[/url][/quote]
To co jest na tej fotce to przejściówka z wyjścia X-box'a na:
- Component (Y, Pr, Pb)
- Composite cable for standard TV output
- i jakieś tam wyjście audio 5.1 (albo coaxial, albo optyczny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sebik' post='55515' date='06.08.2007, 23:41 ']To co jest na tej fotce to przejściówka z wyjścia X-box'a na:
- Component (Y, Pr, Pb)
- Composite cable for standard TV output
- i jakieś tam wyjście audio 5.1 (albo coaxial, albo optyczny)[/quote]


Acha. Przymieżam się do kupna konsoli do gier. Bardziej skłaniam się ku XBOXOW?I bo na ps3 nie ma za dużo gier. Ale podobno w przyszłym roku ma być lepiej, Oby bo nie zamieżam wywalić ponad 2 tysiaki za konsole na którą nie ma gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kozik1981' post='55519' date='06.08.2007, 23:57 ']Acha. Przymieżam się do kupna konsoli do gier. Bardziej skłaniam się ku XBOXOW?I bo na ps3 nie ma za dużo gier. Ale podobno w przyszłym roku ma być lepiej, Oby bo nie zamieżam wywalić ponad 2 tysiaki za konsole na którą nie ma gier.[/quote]

Kup sobie PeCeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sebik' post='55520' date='06.08.2007, 23:59 ']Kup sobie PeCeta.[/quote]


Nie musze bo już mam peceta :) i chce się przesiąść na konsole. Chce ją wypróbować na moim LCDku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na forum
[url="http://www.psxextreme.info/index.php?act=idx"]http://www.psxextreme.info/index.php?act=idx[/url]

każda konsola ma swoje wady i zalety.
PS3 ma mniej na rynku bo jest 1 rok na rynku (u nas 5 m-c)
xbox360 2 lata
logika

o ile brak gier na PS3 można jakoś wytłumaczyć, o tyle awaryjność xbox360 już nie.
No może tym że ma to być konsola tania. Ale tu też trzeba do tego dopłacić bo zdarzają się częste przypadki że konsola rysuje płyty, a gry org tanie nie są.

Tak wiec jeśli patrzysz na PS3 przez pryzmat konsoli to, raczej ciężko ci będzie wydać te 2 kafle
Ale jak połączysz Blu-ray + inne dodatki Bluetooth+WiFI+alternatywny soft
to raczej konsola przyszłości. Obecnie jako konsola to 360 lepiej się prezentuje (gry i online) no ale w kwestii sprzętu to
...
A co będzie w przyszłym roku?

no ale zapraszam na forum. Sam musisz zdecydować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem PS3 w UK, wydając tyle samo, ile za Starter Pack u nas i dostałem 2 gry, 2 filmy, pada SIXAXIS gratis i zniżkę na zakup gry wartej (po przeliczeniu) 280zł za 28zł - śmiech na sali. ;)

[quote name='kozik1981' post='55519' date='06.08.2007, 23:57 ']Acha. Przymieżam się do kupna konsoli do gier. Bardziej skłaniam się ku XBOXOW?I bo na ps3 nie ma za dużo gier. Ale podobno w przyszłym roku ma być lepiej, Oby bo nie zamieżam wywalić ponad 2 tysiaki za konsole na którą nie ma gier.[/quote]
Nie ma gier? Jeśli chcesz kupić od razu 15 tytułów, to dasz rade, bo jest wystarczająca ilość na rynku i ciągle będzie rosnąć - ale sądząc po cenach, nikt nie zaopatrzy się od razu w taką ilość, żeby miał narzekać, że nie ma w co grać.

[quote name='goggy' post='55524' date='07.08.2007, 00:42 ']o ile brak gier na PS3 można jakoś wytłumaczyć, o tyle awaryjność xbox360 już nie.
No może tym że ma to być konsola tania. Ale tu też trzeba do tego dopłacić bo zdarzają się częste przypadki że konsola rysuje płyty, a gry org tanie nie są.[/quote]
I na dodatek słyszałem coś o dopłatach, aby móc grać online w X360.

[quote name='goggy' post='55524' date='07.08.2007, 00:42 ']Tak wiec jeśli patrzysz na PS3 przez pryzmat konsoli to, raczej ciężko ci będzie wydać te 2 kafle

Obecnie jako konsola to 360 lepiej się prezentuje (gry i online) no ale w kwestii sprzętu to...[/quote]
Ja osobiście patrzyłem "pod pryzmatem konsoli" i zdecydowanie wolałem chlebak - gdy się już go odpali, wszystko podłączy... Baja... ;)
Ktoś kiedyś ładnie napisał - "Czy warto czekać na gry na PS3? Warto, ponieważ konsola kryje w sobie niesamowity potencjał..." :)
I ten odtwarzacz Blu-ray...

Może X360 ma więcej tytułów, ale, jak sam mówiłeś, można to wytłumaczyć - o gry nie ma co się jednak martwić.
Ale żeby PS3 gorzej się prezentował pod względem online? Pierwsze słyszę... :lol:

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba przyznać, że wkrótce PS3 dostanie 3 tytuły takie, że X360 może nigdy nie uzyskać takiej grafy ;p widać opłacało się czekać. To może być jak napisali w PSXEXTREME ; ) lewy sierpowy w Xa hehe po którym może się nie podnieść. Mowa o:

Heavenly Sword:

[img]http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/808/808602/heavenly-sword-20070726063038870.jpg[/img]


Lair:

[img]http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/803/803709/e3-2007-lair-screens-20070711045939196.jpg[/img]

Uncharted: Drake's Fortune:

[img]http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/803/803742/uncharted-drakes-fortune-20070711052640769.jpg[/img]



Graficzne miazgi totalnej nowej generacji. Dla tych gier warto kupić PS3. Ale X360 i tak rządzi na ten moment bo ma duuużo większą bibliotekę. Ale te 3 tytuły to będzie miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='55581' date='07.08.2007, 15:47 ']Trzeba przyznać, że wkrótce PS3 dostanie 3 tytuły takie, że X360 może nigdy nie uzyskać takiej grafy ;p widać opłacało się czekać. To może być jak napisali w PSXEXTREME ; ) lewy sierpowy w Xa hehe po którym może się nie podnieść. Mowa o:

Heavenly Sword

Lair

Uncharted: Drake's Fortune

Graficzne miazgi totalnej nowej generacji. Dla tych gier warto kupić PS3. Ale X360 i tak rządzi na ten moment bo ma duuużo większą bibliotekę. Ale te 3 tytuły to będzie miazga.[/quote]
Największe wrażenie zrobił na mnie pierwszy screen - dwa kolejne nie za bardzo, ale wierzę, że będą to miazgi dla X360. :dobani:

Ale jednak najbardziej ciekawi mnie kto pierwszy sięgnie po Crysis od Crytek-a - X360, czy PS3?
Jeśli PS3 - X360 leży, kwiczy, zdycha, dead, padaka, wygnanie, skazanie, dożywocie...
No, może z tym dożywociem to przesada... :)

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cylob' post='55469' date='06.08.2007, 17:09 ']Mam przed sobą oficjalną reklamę SONY, więc cena będzie obowiązywała wszędzie. Sugerowana cena tego zestawu to 2399 zł. Od kiedy nie wiem, ale myślę że już są dostępne. Uderz do jakiegoś marketu i się popytaj, na przykład do media markt lub saturna.[/quote]
na allegro już jest dostępna o [url="http://www.allegro.pl/item223620605_beiko_starter_pack_ps3_2_gry_2_pady_playstation_3.html"]tutaj[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ethan' post='55587' date='07.08.2007, 16:19 ']Największe wrażenie zrobił na mnie pierwszy screen - dwa kolejne nie bardzo, ale uwierzę, że będą to miazgi do X360 :dobani:

Ale jednak najbardziej ciekawi mnie kto pierwszy sięgnie po Crysis'a od Crytek'a - X360, czy PS3?
Jeśli PS3 - X360 leży, kwiczy, zdycha, dead, padaka, wygnanie, skazanie, dożywocie... no, może z tym dożywociem to przesada :)
Czekamy na ten news z niecierpliwością![/quote]

Jak zobaczysz w ruchu na porządnym TV te tytuły to uwierzysz co to jest nowa generacja ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='55595' date='07.08.2007, 16:33 ']Jak zobaczysz w ruchu na porządnym TV te tytuły to uwierzysz co to jest nowa generacja ; )[/quote]
Przed chwilą miałem przyjemność pograć w wersję demo Heavenly Sword - ale sieka; efekty, comba i elementy anty-grawitacyjne porażające!
Grafika też niczego sobie. Szkoda, że rozdzielczość 720p, a nie 1080p, ale różnica byłaby niewiele większa.

W każdym razie polecam, fajny klimat i gra się przyjemnie - sympatyczna nawalanka. :(
Mam nadzieję jednak, że w oryginalnej wersji wprowadzą trochę poprawek.

Tak na marginesie - ciekaw jestem, czy kiedykolwiek doczekam się gry, która wciągnie mnie bardziej, niż World of Warcraft - najlepsze i największe przedsięwzięcie w świecie gier komputerowych w historii i po wsze czasy - tyle lat minęło, a ja wciąż uwielbiam tę grę... ;)

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='55581' date='07.08.2007, 14:47 ']Trzeba przyznać, że wkrótce PS3 dostanie 3 tytuły takie, że X360 może nigdy nie uzyskać takiej grafy ;p widać opłacało się czekać. To może być jak napisali w PSXEXTREME ; ) lewy sierpowy w Xa hehe po którym może się nie podnieść. Mowa o:

Heavenly Sword:

Lair:

Uncharted: Drake's Fortune:

Graficzne miazgi totalnej nowej generacji. Dla tych gier warto kupić PS3. Ale X360 i tak rządzi na ten moment bo ma duuużo większą bibliotekę. Ale te 3 tytuły to będzie miazga.[/quote]
Heavenly Sword - przygodowa nawalanka z pocieszną grafiką, która jednak szybko się nudzi. :)

Lair - piękna muzyka, klimatyczne loty, realistyczne odwzorowanie sterowania smokiem przy pomocy lejców (Sixaxis), jednak też szybko się nudzi. :)

Uncharted: Drake's Fortune - najlepsza z tego trio, rewelacyjna grafika (!), ciekawa gra przygodowa twórców Crasha - Naughty Dog, interesująca fabuła (bajka), po prostu geniusz! :)

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od tamtego czasu mogę się z Tobą zgodzić. DLa mnie Lair i Heavenly Sword na dłuższą metę wysiadają : / Grafa to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od tamtego czasu mogę się z Tobą zgodzić. DLa mnie Lair i Heavenly Sword na dłuższą metę wysiadają : / Grafa to nie wszystko.

Pewnie, że nie. :)

Spójrzmy chociażby na World of Warcraft - grafika nie jest przednia, jednak klimat i CAŁA reszta (długo by wymieniać, łącznie z krajobrazami i muzyką - kto gra, ten wie) sprawiają, że dla wielu ta gra jest ósmym cudem świata... :)

A co do Drake'a - wystarczy powiedzieć, że cieszę się na samą myśl premiery kontynuacji tego tytułu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ethan a co Ty wygrzebujesz tematy sprzed prawie dwóch lat :) Wiem, że chcesz rozruszać to upadłe forum ale bez przesady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...