Skocz do zawartości
pmcomp

Moonfall (2022) - 4K BD-UHD

Rekomendowane odpowiedzi

moonfall-copy-png.1647261

 

Dla miłośników katastroficznego kina s/f pozycja must have.

 

Pomimo słabych recenzji: https://www.imdb.com/title/tt5834426/ ja uważam ten film za niezły. Oczywiście przegięć co niemiara ale fajnie się ogląda. 

Obraz (DV) i dźwiek absolutny top.

Polecam.

Pozdro

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Dla miłośników katastroficznego kina s/f pozycja must have.

Pomimo słabych recenzji: https://www.imdb.com/title/tt5834426/ ja uważam ten film za niezły. Oczywiście przegięć co niemiara ale fajnie się ogląda. 

Obraz (DV) i dźwiek absolutny top.

Polecam.

Pozdro

Fabuła jest tak absurdalna, że nawet nie ma, co tutaj zaczynać na jej temat rozmowę. Gra aktorska? Wyprana z emocji... Sylvester Stallone i Arnold Broizenshwaiger oglądając płakali... Podsumowanie filmu, to najszybciej i łatwiej powiedzieć: "Co tu się właśnie od[beeep]...???", "Może mi to Pani jeszcze raz przeczytać?". Ten film ogląda się tylko i wyłącznie dla efektów specjalnych, tym bardziej, że film nakręcony w 8K i downscallowany do 4K. Także jeżeli chodzi o jakość obrazu, to jeden z lepszych filmów w tej kwestii. Dźwięk? Wiadomo, atrament..

Uwielbiam z żoną kino katastroficzne, ale to pierwszy film żony (ona jest maniakiem tego gatunku), który oglądaliśmy na parę razy, bo po prostu zasnęła... W końcu dobrnęliśmy... Ja oglądałem 3 razy, sam, z dzieciakami i żoną... Nigdy nie oceniam filmów po jednym seansie, bo wiele mi się pierwszy raz nie podoba, bo człowiek ma oczekiwania i potem się zawodzi. Kolejny raz ogląda się, po prostu już jako film. Tak jak Uncharted, czy Resident Evil. Pierwszy raz oglądałem, to byłem mocno wkur... Kolejny raz już oglądałem bez oczekiwań, tylko po prostu film jako zabawę i miło spędzony czas, no i może być. Niestety Moonfall nie zalicza się do tych filmów.

No ale czekam na Camerona i jego Avatara z 2009 i Titanica. Jakość na Blu-ray zrywała banię, gdzie jest UHD się pytam?

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież napisałem, że ... niezły :) .

To niezły za obraz i dźwięk.

A film i tak lepszy niż ostatnie produkcje z gwiazdami Pan Bruce Willis i Nicoals Cage, których kocham i cenię ale jak byli młodsi o 20 latek i więcej :) .

Do takiego Depp Impact na ten przykład film ten dzielą lata świetlne. Ale moim zdaniem lepszy od 2012. BTW moim zdaniem Deep Impact jest najlepszym kinem katastroficznym ever. A wspomniane ostatnio The Earthquake i The Towering Inferno to klasyki lat 70-ych "od których się wszystko zaczęło".

BTW coś całkiem niezłego obejrzałem kilka dni temu na Netflixie. Gość jechał do swojej panny do Seattle po tym jak coś się stało na Zachodnim Wybrzeżu. Jechał autem z jej ojcem chyba z Chicago. Znajdziesz.

 

EDIT: How it Ends (2018). tez tylko 5 gwiazdek a mi się podobał :) .

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

17 godzin temu, pmcomp napisał:

EDIT: How it Ends (2018). tez tylko 5 gwiazdek a mi się podobał :) .

Oglądałem parę razy :) Ja mam manię na punkcie oglądania filmów i seriali, także ciężko mi coś przegapić ;)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...