Skocz do zawartości
Wittus

LE46M86BD czy LE46F71B

Rekomendowane odpowiedzi

Mam broblem w wybraniu tego tv. Zastanawiam się nad LE46M86BD i LE46F71B. Czy moglibyscie mi powiedziec który bedzie lepszym zakupem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Wittus' post='52850' date='07.07.2007, 21:05 ']Mam broblem w wybraniu tego tv. Zastanawiam się nad LE46M86BD i LE46F71B. Czy moglibyscie mi powiedziec który bedzie lepszym zakupem??[/quote]


M86-Używam od maja, REWELACJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Wittus' post='52850' date='07.07.2007, 21:05 ']Mam broblem w wybraniu tego tv. Zastanawiam się nad LE46M86BD i LE46F71B. Czy moglibyscie mi powiedziec który bedzie lepszym zakupem??[/quote]


poczekaj chwilę, bo oba modele zostaną pogodzone przez LE46F86BD, już ze 100 Hz odświeżaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='AreckiW' post='52888' date='08.07.2007, 16:41 ']poczekaj chwilę, bo oba modele zostaną pogodzone przez LE46F86BD, już ze 100 Hz odświeżaniem[/quote]

A może znasz choćby przybliżoną datę?
Ja chciałbym coś kupić w ciągu miesiąca góra półtora. Do tej pory byłem zdecydowany na LE40M87BD. Edytowane przez pancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pancer' post='52898' date='08.07.2007, 18:46 ']A może znasz choćby przybliżoną datę?
Ja chciałbym coś kupić w ciągu miesiąca góra półtora. Do tej pory byłem zdecydowany na LE40M87BD.[/quote]

premiera na IFIE 31.08, warto poczekać !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej tzw FAQi :P na temat m86.
W zalezn od softu, ma (lub nie) wsparcie dla 1080p24, niektórzy piszą o cloudingu, interferencja (pasy) na wejściach scart.
Zainteresowanych odsyłam na asvforum.

NA KOŃCU ______ JAK ROZPOZNAć Z NAKLEJKI, KTO JEST PRODUCENTEM PANELU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Nie da sie wkleić, czy teraz jest jakies ograniczenie wielkości postu:

tutaj link:

[url="http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=511377"]http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=511377[/url]

Pozdr.

Edytowane przez TOmeKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z opisu wynika, że literka po oznaczeniu [R] daje namiar na producenta, który wykonał matrycę:
S = Samsung, A = AU Optronics, C = Chi Mei Optoelectronics

Problem polega na tym, że w modelu SAMSUNGa LE32S62B występuje litera [b]P[/b]. Co to może być za producent ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...