Skocz do zawartości
Redakcja

Amazon Polska rozbił bank! Pełen dostęp do serwisu Prime, gry za darmo na PC co miesiąc i darmowa szybka dostawa za... 49 zł rocznie!

Rekomendowane odpowiedzi

Amazon Polska rozbił bank! Pełen dostęp do serwisu Prime, gry za darmo na PC co miesiąc i darmowa szybka dostawa za... 49 zł rocznie!

Amazon Polska wystartował z ofertą, którą bardzo trudno będzie przebić jakiemukolwiek gigantowi mediowemu obecnemu na polskim rynku. Amerykanie proponują teraz pełen dostęp do serwisu Prime Video,  gry na PC za darmo co miesiąc i darmową szybką dostawę za zaledwie 49 złotych rocznie! To bezprecedensowa promocja, o której błyskawicznie zrobiło się głośno jak kraj długi i szeroki. Jak z niej skorzystać?

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Sony ZF9 brak HDRu w aplikacji natywnej, chociaż TV wspiera HDR10. Chyba wymagana jest obsługa HDR10+ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem, dzięki za info. Jednak ma pytanie. Co do jakości dźwięku jestem pod wrażeniem, jednak materiały UHD HDR wyglądają trochę dziwnie. Porównywane filmy z Apple TV wyglądają trochę gorzej. Chodzi o kolorystykę. Może to powód ustawień telewizora - Dolby Vision versus HDR. Jakie spostrzeżenie są u Was? Jaka jakość obrazu? Proszę podzielcie się spostrzeżeniami. Dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że wszystko zależy od filmu. Akurat tytuły które mam na Apple, to na Amazon nie występują lub są w wersji HD. Sprawdziłem "Midway", spore ziarno i dziwne kolory, ale taka jest wizja reżysera, sprawdziłem kilka produkcji Amazon. " Wdowa" Ma ładny obraz, serial "Hanna" też. Dalej - serial Tom Clancy's Jack Ryan jest w Dolby Vision i wygląda bardzo dobrze. Niestety serial z Julia Roberts "Homecoming" według mnie wygląda słabo. Widać to na scenie początku filmu, gdzie Julia rozmawia z podopiecznym. Za główną bohaterką widać jasne zasłony, są na nich dziwne przebarwienia i wielkie ziarno . Mirek 59, możesz rzucić okiem jak to u Ciebie wygląda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...