Skocz do zawartości
ORI88

Zakup 55 TV Samsung QN91 VS TCL825

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam dylemat szukam TV nowego do zastąpienie mojego leciwego LG-ka LA660  , najpierw szukałem OLED ale stwierdziłem że nie chce się martwic wypaleniem itp (tak czytałem że mają zabezpieczenia) i zobaczyłem te TV z mini LED  i stwierdziłem że to taki kompromis i teraz myślę którego bardziej Czy Samsung czy TCL  jakoś bardziej chyba na QN91 jestem nastawiony (z TCL nie miałem nigdy do czynienia ), co prawda ma dla mnie małą wadę niema wejścia jack 3.5mm bo chciałem podłączyć głośniki które mam do tej pory i musiał bym zakupić konwerter z optyka na jack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz zanim kupisz   https://www.youtube.com/watch?v=YhrJlasu1aQ

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nazan napisał:

Tylko, ze na żywo dużo mniej widać takie rzeczy. Aparat ma przeciągnięta ekspozycje plus aby jeszcze przejaskrawić problem kręcony ekran jest pod dużym katem. Aby tego jeszcze było mało gość robi to po ciemku 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woooow , nie ukrywam trochę się przeraziłem tym filmem , myślicie że podczas oglądania (netflix, YT, filmy z dysku i granie ) będzie to tak widoczne? , tak z ciekawości na moim LG z 2012 uruchomiłem ten sam materiał z YT testowy i nie widziałem aż takich poświat cos tam delikatnie było, oglądając cos takie mam wrażenie ze starszy TV radzi sobie lepiej niż nowy  .

A wy co myślicie warto iść w tego samsunga ? czy TCL ,te mini LED ze względu na czerń mi się spodobały , jeszcze pogłowie chodził mi Sony X94J też w granicy 5 tyś jest , najlepsze jest że miałem kupować Sony XH90 bo cena spadła do 3.5 i zbierał dobre opinie, miał wszelkie oochy i achy ale doczytałem sie ze ma spore problemy z restartowaniem i z dźwiękiem ze przesuniecie czy się cos odłącza i tak w me oczy wpadł ten Samsung i TCL 😜 , Tak wiec bardzo ładnie proszę o pomoc :) w zakupie sprzętu na następne 8 lat (nadzieja matką i tak dalej ;)  ).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...