Skocz do zawartości
Tery777

Co z konferencją Cyfra+ 20.06.2007 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie:
[url="http://www.canalpluscyfrowy.pl/foto/pdf/cyfraposzerzaofertehd.pdf"]http://www.canalpluscyfrowy.pl/foto/pdf/cy...rzaofertehd.pdf[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZy ktoś ogranął temat ile teraz C+ będzie kosztować w tzw wypasie... + dzierżawa dekodera HD? ja już się pogóbiłem 200 pln czy mniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja widzie tylko jedną rzecz którą można obejrzeć dla mnie w NGCHHD czyli wyprawy Cousteau, czyli pozycja dla nurka obowiązkowa ale mam jeden odcinek w swojej kolekcji i mi wystarczy :D.Wole Planet Earth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie dierżawa jest wtedy płatna jeśli się nie płaci 299zł za wynajem dekodera...
Tylko teraz pozostaje pytanie, czy automatycznie zniknie (przy dzierżawie 15zł), dla nowych klientów opcja bezpłatnej dzierżawy płacąc za dekoder 299zł...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzierżąwa jest 299zł+15zł miesięcznie lub 600zł za kupno na własność tak mi się zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nikt tego nie zauwazyl a w materialach prasowych jest napisane ,ze za dzierzawe dekodera philips HD trzeba placic 15zl miesiecznie! Czyli albo 600zl albo 300 i 15 co miesiac. Do tej pory dzierzawa byla za darmo. To juz przegiecie. A juz przez chwile sie zastanawialem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee...
Raczej będzie tak, że będzie się brało w dzierżawę dekoder z miesięczną opłatą 15zł, albo kupi się na własność za 699zł... A Ci zo zapłacili te 299zł wcześniej, nie będą już obarczeni sumą 15zł... to taki prezent za zaufanie :) Bynajmniej w nowym komunikacie nie podano info o kwocie jednorazowej 299zł...
Chociaż jutro może się więcej dowiemy... :D

Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tery777' post='51040' date='20.06.2007, 19:52 '][quote]
Hej z ramówką to po części może masz i racje ale widać, że nie orientujesz się jak dużo ramówki HD jest na "świecie"
Proponuje, poczytać, kiedy wystartował SKY z HD, kiedy Premiere z HD będziesz wiedział, dlaczego jest taka ramówka...[/quote]
who cares... kto kiedy wystartowal... i jak nazbieral sobie partnerow...

[quote]Jeśli chodzi o jakość to NSport pokazał, co to jest HD. Przy okazji mógł byś się dowiedzieć, z jakim Bitrate nadawał NSport
swoje relacje (gdybyś nie wiedział, o czym mowa [url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitrate"]http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitrate[/url] ).[/quote]

spoko stary, nie ucz ojca dzieci robic..., wiem co to Bitrate, poza tym ogolnie SAT mnie interesuje od strony technicznej a nie ogladania. No wlasnie moze juz niedlugo przybedzie do kolekcji kolejny drembox w domu 8000. Co do nsport nie interesuje mnie ten kanal, nie lubie pilki noznej i tego kanalu. Jak juz jakies mecze to NBA.

[quote]ps. niektórzy powinni przeczytać co gmeru ma napisane w podpisie :D "czytaj progresywnie a nie z przeplotem"[/quote]

no co Ty powiesz...



[/quote]

kazda w Polsce platforma jest spiepszona, w kazdej cos nie tak. Najchetniej to bym se zrobil stream'a Dish Network i Direct TV z usa( nie koniecznie HD, chetnie SD tez, a ze mieszkam w New York i czesto jestem w Polsce to chetnie w pl bym chcial ogladac regionalne kanaly z NY), jest wykonalne: lacze z 50-100Mbps, 2 dreamboxy, troche skryptow, VLC i mozna ogladac , przelaczanie zdalnie na drimie w USA. Tylko jak to by wygladalo w praktyce, czy by nie dropowalo pakietow i nie bylo zbyt duzych zaklucen, lagow i desynch dzwieku i obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='emigrant' post='51055' date='20.06.2007, 21:39 ']no co Ty powiesz...[/quote]
Do
EMIGRant
ps. niektórzy powinni przeczytać co gmeru ma napisane w podpisie "czytaj progresywnie a nie z przeplotem"

ten PS NIE BYŁ DO CIEBIE pRZEPRASZAM JESLI POCZUŁEŚ SIĘ URAZONY ZA ps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kamcyk26' post='51057' date='20.06.2007, 21:42 ']A moze jakis abonent zadzwoni na infolinie i wyjasni te watpliwosci?[/quote]


he HE DOBRY ŻART ich infolinia jest w rozsypce konsultanci byli zaskoczeni, że żądam informacji na temat konferencji. CYT> Proszę Pana a gdzie Pan przeczytał o konferencji :D więc wyluzowałem.. Zapytałem co z Orange ekstraklasą w HD a gość do mnie jak będzie to będzie na razie nic na ten temat nie wiem...)
ps. W temacie obsługi klienta jestem przewrażliwiony i niewiedza konsultantów mnie położyła na łopatki, ale tak to jest gdy konsultanci sa "wynajęci" i zarabiają 6,50 za godzine pracy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zacznie się "upychanie" w cyfrze+. Jest oczywiście możliwe, że jakieś przetasowania i likwidacje kanałów w TPS nastąpią i zwolnią trochę miejsca ale duzo tego nie będzie. Czy starczy na trzy kanały HD w DOBREJ jakości? Zobaczymy. Czy NGHD będzie w 720p? w USA tak nadają ale sample europejskiej wersji ze strony SkyHD byly w 1080i. No ale to Sky. Tak czy inaczej NGHD to kanał marzenie dla miłośników przyrody i ładnych obrazków. Mieć Disc.HD i HG w jednej platformie to byłoby coś. Jak widać wszystkiego w życiu mieć nie można.
C+HDFilm mnie nie interesuje bo etap kanału Premium mam już za sobą. Znudziły mi się. W dodatku brak dekodera PVR przy moim( i podejżewam nie tylko moim) systemie pracy niemal uniemożliwia obejżenie czegokolwiek w całości. Nie wiem. Może ten na razie "średni" VOD w N tak mnie rozbestwił, że odwlekam oglądanie filmów na niedzielne popołudnia. Bo siedzą i czekają. Te w HD też.
Bardzo dobrze się stało, że Canal+ ruszył z ofertą HD. Nie wiem gdzie i jak to zmieszczą przez wakacje ale już oni już pewnie mają sposoby :P .
Ja tam czekam na AXNHD. A co. W Azji już nadaje. CSI, CSI:Miami, CSI:NY, Medium, Lost, The Shield, Criminal Minds, Numbers, Jericho, The 4400, Enterprise. To bym chciał po polsku i w HD. To by było dla mnie coś. Może kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='51073' date='20.06.2007, 23:41 ']Ja tam czekam na AXNHD. A co. W Azji już nadaje. CSI, CSI:Miami, CSI:NY, Medium, Lost, The Shield, Criminal Minds, Numbers, Jericho, The 4400, Enterprise. To bym chciał po polsku i w HD. To by było dla mnie coś. Może kiedyś...[/quote]

Poważnie, jest wersja AXN w HD? No proszę, jestem w szoku.....

Ja to mam skromniejsze wymagania, chciałbym żeby AXN zaczęli u nas nadawać chociaż w SD a nie w YTD, ale byłby wypas :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tery777' post='51062' date='20.06.2007, 22:12 ']ale tak to jest gdy konsultanci sa "wynajęci" i zarabiają 6,50 za godzine pracy:([/quote]

Przepraszam, ze troche nie na temat, ale to taki zart ? czy to pewna wiadomosc ? Kurcze, jak dla mnie to kupa pieniedzy (mam na mysli, ze wymagania nie sa tak duze, no poza stalowymi nerwami do rozmowy z pewnym typem ludzi :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='crazy-j' post='51084' date='20.06.2007, 23:14 ']Przepraszam, ze troche nie na temat, ale to taki zart ? czy to pewna wiadomosc ? Kurcze, jak dla mnie to kupa pieniedzy (mam na mysli, ze wymagania nie sa tak duze, no poza stalowymi nerwami do rozmowy z pewnym typem ludzi :P )[/quote]

6,5 brutto


Na rękę - ok.4,17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lucius' post='51054' date='20.06.2007, 20:36 ']Nieeee...
Raczej będzie tak, że będzie się brało w dzierżawę dekoder z miesięczną opłatą 15zł, albo kupi się na własność za 699zł... A Ci zo zapłacili te 299zł wcześniej, nie będą już obarczeni sumą 15zł... to taki prezent za zaufanie :P Bynajmniej w nowym komunikacie nie podano info o kwocie jednorazowej 299zł...
Chociaż jutro może się więcej dowiemy... :P[/quote]
15 zł miesięcznie za dekoder będzie naliczane jeżli ktoś zrezygnuje z opcji HD. Korzystający z kanałów HD opłata 0 zł.

Edytowane przez maldyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ile to będzie kosztować? :P bo w tym bełkocie z konferencji już się pogubiłem :)
Interesują mnie tylko kanały w hd i dekoder :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maldyty' post='51110' date='21.06.2007, 12:08 ']15 zł miesięcznie za dekoder będzie naliczane jeżli ktoś zrezygnuje z opcji HD. Korzystający z kanałów HD opłata 0 zł.[/quote]

A skad to info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='51130' date='21.06.2007, 12:27 ']A skad to info?[/quote]
W odpowiedzi na e-mail uprzejmie wyjaśniam, że czynsz najmu za dekoder HD byłby naliczany, jeśli odłączyłby Pan opcję CANAL+ Sport HD.
Jeśli dalej korzystać Pana będzie z ww. opcji, opłata za najem dekodera nie będzie naliczana.

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem,

Agnieszka Sacharczuk
Dział Relacji z Abonentami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie kanału NG to nie ma sie z czego aż tak cieszyć ! bo zapowiedzieli że na Polske bedzie inna ramówka , czyli napewno gorsza , chyba bedzie tak jak z Discovery na ,, n ,, w kółko to samo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='51050' date='20.06.2007, 21:29 ']Niestety nikt tego nie zauwazyl a w materialach prasowych jest napisane ,ze za dzierzawe dekodera philips HD trzeba placic 15zl miesiecznie! Czyli albo 600zl albo 300 i 15 co miesiac. Do tej pory dzierzawa byla za darmo. To juz przegiecie. A juz przez chwile sie zastanawialem...[/quote]Panowie jak coś piszecie to czytać uważnie wpierw o czym się pisze a nie wytwarzać swoich przypuszczeń jako pewników w komunikacie C+ pisze wyrażnie :Do odbioru programów w standardzie High Definition CYFRA+ oferuje dekoder Philips DSR 6201/91 w ofercie na własność (699 zł) lub w dzierżawie (z miesięcznym czynszem najmu 15 zł). Kanały HD będą dostępne pod poniższymi pozycjami w dekoderach CYFRY+: CANAL+ Film HD – pozycja 17, CANAL+ Sport HD – pozycja 19, National Geographic Channel HD – pozycja 72.A więc obcja opłaty aktywacyjnej w kwocie 299 zł która była przestała obowiązywać czy to tak trudno zrozumieć to po pierwsze to po pierwsze.Po drugie w sprawie transmisji OE też były rozbieżności więc czarno na białym :od 27 lipca w CANAL+ Sport HD widzowie będą mogli oglądać rozgrywki polskiej ekstraklasy piłkarskiej. W wysokiej rozdzielczości prezentowane będą wszystkie mecze realizowane przez stację na żywo. Oznacza to, że w nadchodzącym sezonie widzowie zobaczą w jakości HD blisko 100 spotkań.

Sfinalizowana właśnie inwestycja w wóz transmisyjny dostosowany do standardu HD pozwoli CANAL+ jako jednej z nielicznych europejskich telewizji prezentować kibicom rodzimą ligę w wysokiej rozdzielczości. Nowy wóz będzie obsługiwał także część transmisji z zawodów żużlowych. Od sierpnia w technologii HD kontynuowane będą relacje z wybranych meczów lig zagranicznych. W nowym sezonie widzowie zobaczą w wysokiej rozdzielczości również część wydarzeń koszykarskiej ligi NBA i zawodowej ligi futbolu amerykańskiego (NFL).

Widzowie nie wyposażeni w telewizory i dekodery dostosowane do standardu HD będą mogli oglądać wszystkie wydarzenia sportowe tak jak dotychczas w CANAL+ Sport.Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie jest napisane ze aktywacja wyniesie 0zl czy 1zl wiec zalozylem ze bedzie po staremu. Zreszta sama opcja 15zl co miesiac jest malo atrakcyjna. Juz kiedys placilem przez 5 lat 10zl miesiecznie i nigdy wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli oprócz OE dają do zrozumienia że może być też Żużel w HD ( transmisje z Polski ) oraz NBA i NFL. W te ostatnie to akurat nie wierzę za bardzo , chyba że na takiej zasadzie jak w tym roku :) Nie sądzę żeby więcej spotkań było w HD. Przecież kontrakty są już podpisane ( a moze jakieś aneksy ? ). W końcu muszą poszukać możliwości pozyskania albo nowych eventów w HD albo tego co już mają ale w jakości HD. Zapowiada sie ładnie - tylko czy się to spełni ?
P.S.
Z jakiego transpondera będą to puszczać :) ?

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci zapytam, bo polskiej ligi nie ogladam: jak 1 wozem trasmisyjnym zrealizowac prawie 100 meczow ligowych w HD ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...