Skocz do zawartości
Tery777

National Geographic Channel HD w C+

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='lucius' post='52370' date='02.07.2007, 19:33 ']Właśnie...
Tylko nie wiedziałem, że na docelowym kanale HD, będą emitowane jeszcze materiały w SD:-)
O 20 ma być coś ze zwierzątkami, to zobaczymy...[/quote]

Teraz leci coś o pociskach, pistoletach itd i prawie całe to SD :angry: (cholernie widać wtedy przeplot...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy HD maniacy miejmy trochę cierpliwości to jest dopiero początek.
Ruch pierwszy należał do "n" ( maj 2006 ) drugi do "C+" ( grudzień 2006 )
trzeci do "n" czwarty do "C+" ( bieżąca oferta ) pozwólmy działać niewidzialnej ręce rynku.
Teraz piłka po stronie "n" przypuszczam że za pół roku wszyscy będziemy usatysfakcjonowani.
Teraz każdego z nas interesuje tylko to co "wali po oczach" tym lepiej gdy jest więcej efektu HD.
Za rok będziemy skupiać się tylko na stronie merytorycznej i tym co nas interesuje.
Ale póki co to musimy uzbroić się w cierpliwość.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='52410' date='02.07.2007, 23:57 ']Teraz leci coś o pociskach, pistoletach itd i prawie całe to SD :angry: (cholernie widać wtedy przeplot...)[/quote]

Gmeru a teraz ? Ten program o aligatorach ludojadach ? To juz chyba HD prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='daniel76' post='52419' date='02.07.2007, 23:16 ']Gmeru a teraz ? Ten program o aligatorach ludojadach ? To juz chyba HD prawda ?[/quote]

Teraz leci wypas HD :angry: I dla mnie to więcej niż 8Mbps no ale jeżeli to 8 to nie wiem jak to możliwe ; ) Zajebisty program

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='52421' date='02.07.2007, 23:20 ']Teraz leci wypas HD :angry: I dla mnie to więcej niż 8Mbps no ale jeżeli to 8 to nie wiem jak to możliwe ; ) [beeep] program[/quote]


Kurcze, jak tak czytam wasze wypowiedzi typu " a teraz, a teraz, jak pięknie" to aż mi się entuzjazm udziela :lol:.

Ale i tak uważam, że o prawdziwym przełomie HD w Polsce będzie można mówić jak wreszcie któryś powszechny nadawca FTA, zdecyduje się na taki krok jak emisje w HD. Znaczy się marzy mi się coś w stylu TVN HD. Wtedy to już dalej powinno ruszyć z kopyta :angry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW w NG HD taka sama ramowka jak w SD? czy w ogole co innego? niestety nie mam jak zobaczyc nawet, jeszcze nie ma w sprzedazy mojego next tunera. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='netquest' post='52411' date='02.07.2007, 23:01 ']Teraz piłka po stronie "n" przypuszczam że za pół roku wszyscy będziemy usatysfakcjonowani.
Pzdr.[/quote]
Hej witam
hm a piłka bedzie WIELKA I CIĘŻKA uwierzcie...
ps.niestety nie mam możliwości zobaczyć tego o czym dyskutujecie ale juz mi ślinka cieknie...z opisów wynika, że raczej na + ten kanalik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='52423' date='02.07.2007, 23:32 ']Kurcze, jak tak czytam wasze wypowiedzi typu " a teraz, a teraz, jak pięknie" to aż mi się entuzjazm udziela :angry:.

Ale i tak uważam, że o prawdziwym przełomie HD w Polsce będzie można mówić jak wreszcie któryś powszechny nadawca FTA, zdecyduje się na taki krok jak emisje w HD. Znaczy się marzy mi się coś w stylu TVN HD. Wtedy to już dalej powinno ruszyć z kopyta :angry: .[/quote]

Wiesz Sławek może i się podniecają ludzie (np. taki ja ;p ) ale uważam, że to kolejny kroczek. Po Sky to chyba Polska ma teraz najwięcej kanałów HD (może się mylę)(pomijam, że nie super jakości).... a do zimy jeszcze coś się zapewne pojawi : ) Kto by pomyślał, że tak szybko się wzbogacimy w naszym zacofanym kraju (konkurencja czyni cuda thx dla n hehe). Szkoda, że te kanały wielu dzieli...bo inne platformy (sytuacja analogiczna jak z konsolami.....liczą się gry nie platforma).

[quote name='emigrant' post='52424' date='02.07.2007, 23:33 ']BTW w NG HD taka sama ramowka jak w SD? czy w ogole co innego? niestety nie mam jak zobaczyc nawet, jeszcze nie ma w sprzedazy mojego next tunera. :/[/quote]

Tzn. wygląda, że całkiem coś innego.

Kurcze ale reklam to jest wpyte....to wkurza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='52423' date='02.07.2007, 23:32 ']Kurcze, jak tak czytam wasze wypowiedzi typu " a teraz, a teraz, jak pięknie" to aż mi się entuzjazm udziela :).

Ale i tak uważam, że o prawdziwym przełomie HD w Polsce będzie można mówić jak wreszcie któryś powszechny nadawca FTA, zdecyduje się na taki krok jak emisje w HD. Znaczy się marzy mi się coś w stylu TVN HD. Wtedy to już dalej powinno ruszyć z kopyta ;) .[/quote]

Oj tak. Kiedys juz o tym pisalem - to bedzie faktyczne przejscie w nowy wymiar TV... bo tu powtornie zadziala prawo konkurencji i za pierwszym z nadawcow pojda inni. Dodajmy do tego cyfryzacje (w koncu TVP te platforme zbuduje, no... idzie jak krew z nosa ale idzie, docelowo musi byc cyfrowo, amen) i mamy calkiem niezla sytuacje wyjsciowa do wprowadzenia HDencji jako standardu. Kiedy? Jakby mi ktos powiedzial, ze HD stanie sie faktem na przelomie 2006/2007 w PL + - poltora roku temu to bym puknal sie w glowe. Jakby ktos mi powiedzial ze w 2007 roku co najmniej dwie satelitarne platformy cyfrowe beda mialy kontent HD w polskich wersjach jezykowych, ze wystartuje pierwsza cyfrowka z HDencja to bym takoz popukal sie w glowe. Tak patrzac na to calkiem chlodno, trudno nie zauwazyc ze Rubikon zostal przekroczony i ze raczej nie nalezy imho mowic ze cos jest niemozliwe... ja tam stawiam na upowszechnienie sie naprawde masowe cyfrowego kanalu dystrybucji dzieki sieciom kablowym, pelna oferte opcjonalnych uslug typu VOD-y, PVR-y, VoIP-y wreszcie wykwit polskiego HD przy okazji Pekinu (wiosna 2008). Tuz przed olimpiada kazdy z nadawcow oferujacych HD bedzie bil sie o realizacje Olimpiady w HD co moze zakonczyc sie tak, ze Olimpiade w HD zobaczymy na kanale publicznym (TVP Sport HD :D czesciowo wlasna realizacja czesciowo wykup praw) dostepnym u kazdego dostarczyciela cyfrowego sygnalu telewizyjnego. I to bedzie pierwszy nadawca TV HD PL w naszym kraju. Pojechalem nie? :) Po Olimpiadzie wielkimi krokami zblizac sie bedzie Euro 2012, wiec znowu sport i tutaj bedzie pewnie wykwit kilku ostro konkurujacych kanalow sportowych w HDencji od polskich nadawcow. Stawiam na sport, bo to raz ze sie sprzeda, dwa nie trzeba byc zadna wrozka patrzac na kalendarium wielkich imprez, jakie nas czekaja. Oczywiscie musi pojawic sie F1 w Polsacie w HD od nastepnego sezonu, nie moga takiej okazji przepuscic. I co zle? To kurcze stawia nas naprawde w czolowce w Europie, choc na dluzsza mete musi nastapic uporzadkowanie rynku i konsolidacja (ale dobrze ze na razie jej nie ma, bo to nakreca jak na razie rozwoj!!!)

A C+ mam nadzieje przeistoczy, co by tu nie mowic, obecnie chuda oferte w cos na ksztalt skandynawskiego C More. Taki jeden kanal filmowy na najwyzszym poziomie moim zdaniem wszystkich maniakow HD w pelni zadowoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='ein' post='52431' date='03.07.2007, 00:07 ']Oj tak. Kiedys juz o tym pisalem - to bedzie faktyczne przejscie w nowy wymiar TV... bo tu powtornie zadziala prawo konkurencji i za pierwszym z nadawcow pojda inni. Dodajmy do tego cyfryzacje (w koncu TVP te platforme zbuduje, no... idzie jak krew z nosa ale idzie, docelowo musi byc cyfrowo, amen) i mamy calkiem niezla sytuacje wyjsciowa do wprowadzenia HDencji jako standardu. Kiedy? Jakby mi ktos powiedzial, ze HD stanie sie faktem na przelomie 2006/2007 w PL + - poltora roku temu to bym puknal sie w glowe. Jakby ktos mi powiedzial ze w 2007 roku co najmniej dwie satelitarne platformy cyfrowe beda mialy kontent HD w polskich wersjach jezykowych, ze wystartuje pierwsza cyfrowka z HDencja to bym takoz popukal sie w glowe. Tak patrzac na to calkiem chlodno, trudno nie zauwazyc ze Rubikon zostal przekroczony i ze raczej nie nalezy imho mowic ze cos jest niemozliwe... ja tam stawiam na upowszechnienie sie naprawde masowe cyfrowego kanalu dystrybucji dzieki sieciom kablowym, pelna oferte opcjonalnych uslug typu VOD-y, PVR-y, VoIP-y wreszcie wykwit polskiego HD przy okazji Pekinu (wiosna 2008). Tuz przed olimpiada kazdy z nadawcow oferujacych HD bedzie bil sie o realizacje Olimpiady w HD co moze zakonczyc sie tak, ze Olimpiade w HD zobaczymy na kanale publicznym (TVP Sport HD :) czesciowo wlasna realizacja czesciowo wykup praw) dostepnym u kazdego dostarczyciela cyfrowego sygnalu telewizyjnego. I to bedzie pierwszy nadawca TV HD PL w naszym kraju. Pojechalem nie? :) Po Olimpiadzie wielkimi krokami zblizac sie bedzie Euro 2012, wiec znowu sport i tutaj bedzie pewnie wykwit kilku ostro konkurujacych kanalow sportowych w HDencji od polskich nadawcow. Stawiam na sport, bo to raz ze sie sprzeda, dwa nie trzeba byc zadna wrozka patrzac na kalendarium wielkich imprez, jakie nas czekaja. Oczywiscie musi pojawic sie F1 w Polsacie w HD od nastepnego sezonu, nie moga takiej okazji przepuscic. I co zle? To kurcze stawia nas naprawde w czolowce w Europie, choc na dluzsza mete musi nastapic uporzadkowanie rynku i konsolidacja (ale dobrze ze na razie jej nie ma, bo to nakreca jak na razie rozwoj!!!)

A C+ mam nadzieje przeistoczy, co by tu nie mowic, obecnie chuda oferte w cos na ksztalt skandynawskiego C More. Taki jeden kanal filmowy na najwyzszym poziomie moim zdaniem wszystkich maniakow HD w pelni zadowoli.[/quote]


W każdym razie, takie mam przeczucie, to TVN w pierwszej kolejności może realnie z czymś ruszyć. W końcu dla nich to, na dziś, sprawa prosta jak drut. Trochę już tych boxów rzucili na rynek w N-ce, a pewnie chcieliby więcej. Zaplecze sprzętowe i programowe mają od razu, widać to choćby bo "zachomikowanych" Kryminalnych w HD :). W warunkach "polowych" też już przećwiczyli HD (N-Sport). Te ichnie seriale plus publicystyka plus kilka filmów w weekend, to raczej bez problemu by wycisnęli. Myślę że już przed końcem roku może się sporo podziać w tym temacie. Obym "wykrakał" pozytywnie.

Bo na razie te wszystkie kanały, to i owszem, wielce pozytywnie że są, ale to tylko takie rodzynki. Dość kosztowne i o małej niestety widowni.

A ja tak naprawdę nie miałbym nic przeciwko takiemu "Ściganemu" w HD, co to sobie niedawno leciał ;). Reklamy mogą zostać w SD, niech stracę :D

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten kanał ;p oglądam sobie dzisiaj sporo. Jest ciekawy ; ) przyznam się, że wcześniej mało oglądałem przyrody ;p bo ja tylko HD jestem :rolleyes: Super uzupełnienie Discovery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na zwykłym NG był program o wyspie którą budowali w kształcie palmy.

Czy to było wczoraj na NG HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj/dziś o 1.00 w nocy był naparwdę bardzo ciekawy program o korelacji Hollywood i agent wywiadowczych dotyczącej zabawek szpiegów. Nie chodzi o HD, bo czasami było SD (wstawki różnych filmów i różnych materiałów dokumentalnych) ale sam program był naprawdę super. POlecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest gdzieś program NGC HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Póki co pojawiło się EPG na NGC HD:-)
Może w końcu dodadzą i program cały, telewizyjny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lucius' post='52727' date='06.07.2007, 08:48 ']Póki co pojawiło się EPG na NGC HD:-)
Może w końcu dodadzą i program cały, telewizyjny...[/quote]

To już coś. Może na www się pojawi. Podają w sumie stronę podczas reklam a na stronie nic o HD (chyba, że jestem ślepy ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronie też szukałem, ale póki co nic...
Nawet wpisując www.ngc.pl/hd pokazuje się stary komunikat o HD po ang. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='amstrad' post='52738' date='06.07.2007, 09:47 ']A discovery hd ma swoją stronę ?[/quote]

Polski nie ma. (ale ma EPG na 7 dni i jest w gazetach więc widać odpuścili). Poza tym ten kanał stoi w miejscu. Może po wakacjach się ruszy. Dobrze, że jest NGC to mamy świezy powiew nowości w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny ten kanał. Dzisiaj cały dzień lecą w kółko dwa programy, o Marsie i o porcie w Roterdamie. I tak zawsze ma być w weekendy?? No to sobie pooglądamy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojawiła się w końcu ramówka NGC HD...:-)
[url="http://www.cyfraplus.pl/cgi-bin/cyfra/ramowka.pl"]http://www.cyfraplus.pl/cgi-bin/cyfra/ramowka.pl[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

08:00 Polowanie na myśliwego: Delfiny - serial dokumentalny
11:00 Polowanie na myśliwego: Delfiny - serial dokumentalny
14:00 Polowanie na myśliwego: Delfiny - serial dokumentalny
17:00 Polowanie na myśliwego: Delfiny - serial dokumentalny

lol czemu nie jeszcze ze dwa razy :rolleyes: A pamiętam te narzekania na Discovery HD hehe widać jak jeszcze mało tego jest....szczególnie, że na NGHD leci sporo SD o_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż...:-)
Może byś tak 'Gmeru' pokusił się o wstępne porównanie NGC HD a Discovery HD- pod względem oferty programowej...? Jak mniemam, masz dostęp do obydwu kanałów... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...