Skocz do zawartości
paw

Nowy soft do białych nboxów "już" na satelicie!!

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='bluray' post='50267' date='14.06.2007, 18:00 ']Moim mażeniem jest miec menu z wreszcie wypukłymi beleczkami.[/quote]I niech jeszcze podskakują.
mareczek82, pewnie dlatego TVN i Nsport mają inne źródło, bo N bedzie testować co się bardziej sprawdzi albo będzie więcej informacji w nSport i chcą oszczędzać pamięć urządzenia. Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie testują itd. ale jedna rzecz mnie martwi jak i wszystkich, iż nie mozna wyłączyc TV lub zmienic źródła aby słuchac radia z neta. To wielka wada bo nie kazdy patrzy sie w TV sluchajac radia ach te zabezpieczenia... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='OkocimSpojrzenie' post='50464' date='15.06.2007, 13:49 ']Macie TVNy po wgraniu oprogramowania teraz?[/quote]

Fuck ale action u mnie brak. co jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tery777' post='50467' date='15.06.2007, 15:54 ']Fuck ale action u mnie brak. co jest ?[/quote]


Jak tak czytam ten i ten drugi wątek o nowym sofcie, to po trochu cieszę się że mam "czarnego". Może do lipca soft okrzepnie, poprawią wszelkie błędy i soft będzie miał certyfikat "testowane na użytkownikach" ;).

I przy tym wszystkim nachodzi mnie, jako HDmaniaka, jeszcze jedna smutna refleksja:

Kurcze co te wszystkie zmiany mają z High Definition wspólnego, czy właśnie tego oczekujemy od N-ki? Przynajmniej my, bywalcy tego forum. Czy to nie są aby ruchy pozorne, takie "opakowanie zastępcze" znane z dawnych czasów....

Radio internetowe... litości... Jakieś graficzne bzdety, jak szybko się one znudzą i pozostanie szara rzeczywistość i pustka w kwestii nowych programów HD. Czy to ma być domena "rozwoju" dostawcy [b]telewizji[/b], podkreślę to jeszcze raz [color="#FF0000"][b]TELEWIZJI[/b][/color] nowej generacji. Jeśli tak to doczekamy się że dostawcy jeszcze na prawo i lewo zaczną trąbić że nadają programy z telegazetą, taki to full wypas.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='50476' date='15.06.2007, 17:11 ']Kurcze co te wszystkie zmiany mają z High Definition wspólnego[/quote]

Tyle że nowe menu jest w HD a stare (poza logo n) było w SD ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sober' post='50478' date='15.06.2007, 17:28 ']Tyle że nowe menu jest w HD a stare (poza logo n) było w SD ;))[/quote]

A to przepraszam, to zmienia mój punkt widzenia o 180 stopni, żeby nie napisać o 360 ;). Już się nie mogę doczekać upgrade recordera w takim razie.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwisy ida juz netem po calosci (TVN24) i mam nadzieje ze to bedzie ewoluowac w strone rozbudowanego portalu informacyjnego, bo jak na razie to taka ladniejsza wersja telegazety jest jednak. Po testach nradia powiem tak - trzeba to zintegrowac sensowniej z boxem, po pierwsze osobne wywolanie z pilota, mozliwosc grupowania, doboru i nawigowania nie poprzez EPG a natywne dla nradia menu (tam tez mozna wrzucic radio z satelity - dodac przy tym przynajmniej RMF). Mozna tez dac w menu opcje wlaczenia na stale wygaszacza ekranu z malym podgladem na stacje utwor (czy po prostu taka inforamcja, tyle ze interaktywna bedaca czescia wygaszacza ekranu). Da to mozliwosc oszczedzania energii/matrycy (mam tu glownie na mysli plazmy) a nie pozbawi mozliwosci zmiany stacji.
Jezeli juz jest info via net to dla kanalow z pakietow dawac poszerzone informacje nt. danego, wyswietlanego filmu korzystajac z zasobow ktoregos z portali o tej tematyce, dodatkowo z mozliwoscia przeczytania opinii na temat danego dziela czy "dziela" napisanych przez internautow. To nie powinno byc specjalnie trudne - ot taki filmowy RSS.

Podsumowujac - forma jest juz bliska optimum. Tresc nadal kuleje. N-ka dawac nowe kanaly i uslugi! Ale mi juz!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka niedoróbek które zauważyłem:
1) Nie trzyma trybu Powiększenie, czasami po kilku sekundach wraca do trybu Rozciągnięcie, w poprzednim sofcie pamiętał to ustawienie aż do końca danego programu (zmiany na następny w epg).
2) W serwisach przy TVN24 i nSport nie zawsze poprawnie działa klawisz Back. Czasem trzeba wyjść z serwisu niebieskim bo nic się nie da zrobić - klawisz Back nie reaguje.
3) nRadio nie działa non stop w trybie epg, jeśli słuchając danego radia nie wybierzemy opcji "pełny ekran" to po jakimś czasie włącza się ostatnio oglądany kanał TV.
4) Jeśli słuchamy nRadia i wyłączymy nBoxa to nBox dalej pobiera radio z internetu pomimo że nie gra - trochę dziwne.
5) nBox reaguje na piloty innych sprzętów, u mnie problem z pilotem od Dreamboxa, jeśli oglądam coś na Dreamboxie to muszę czymś zasłonić czujnik nBoxa bo inaczej dzieją się na nim cuda - włączają się różne dziwne kanały itp. - w poprzednim sofcie nie było takiego problemu. Edytowane przez ArekK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...