Skocz do zawartości
Siemka2

Czy ten TV obsłuży mojego Xboxa 360?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!To mój pierwszy post i zarazem temat.Wiem że głupi ten temat,ale czy telewizor Samsung LE40N87B 40 calówka oczywiście LCD,uzyskam ostry obraz i piękną grafikę.Oto jego parametry:
ormat 16:9
Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)
Stopa jasności 550 cd/
Stopa kontrastu 10,000:1
Funkcja Movie Plus - redukcja efektu smużenia
Wide Color Enhancer
Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 178°/178°
Tryb Game Mode (dynamiczne obrazy stosowane w grach komputerowych)
Technologia DNIe (Digital Natural Image engine)
System dźwięku SRS TruSurround XT
Moc akustyczna 2 x 10 W
PIP (1 Tuner)
Telegazeta 1,000 stron
iDTV
Złącza: HDMI (1,3) x3 (jedno złącze HDMI-CEC), SCART x2, Component x1,
Złącza: słuchawkowe x1,S-Video x1, PC D-sub x1
Obrotowa podstawa
Menu ekranowe w języku polskim
Kompatybilność z automatycznym wieszakiem (Auto Wallmount)
Wymiary: 1040.7x290x671 / 1040.8x97x615.5 mm (z podstawą/bez podstawy)
Waga: 21,6 / 27,5 (netto / brutto)
Dziękuje za pomoc od razu.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Siemka2' post='50195' date='13.06.2007, 21:29 ']Witam!To mój pierwszy post i zarazem temat.Wiem że głupi ten temat,ale czy telewizor Samsung LE40N87B 40 calówka oczywiście LCD,uzyskam ostry obraz i piękną grafikę.Oto jego parametry:
o....[/quote]

Tak uzyskasz :rolleyes: Możesz brać na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie,tylko że nie wiem czy czekać na Xboxa 360 Elite,bo on ma złącza HDMI, czy kupować teraz Xboxa PRemium ze złączem HDTV.Jakie są różnice między tymi złączami?Słyszałem,że ładniejsza grafikę ma się przy podłączeniu przez HDMI.Czy to prawda i czy warto poczekać na nową wersję Xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Siemka2' post='50199' date='13.06.2007, 21:38 ']No to fajnie,tylko że nie wiem czy czekać na Xboxa 360 Elite,bo on ma złącza HDMI, czy kupować teraz Xboxa PRemium ze złączem HDTV.Jakie są różnice między tymi złączami?Słyszałem,że ładniejsza grafikę ma się przy podłączeniu przez HDMI.Czy to prawda i czy warto poczekać na nową wersję Xboxa?[/quote]

Nie warto. Właśnie zazwyczaj po componencie masz lepszą jakość niż po HDMI. HDMI jest zrobione w Elite głównie do HDDVD i 1080p w filmach. Masz tam większy dysk i zależy już od Ciebie czy go potrzebujesz czy nie. W naszym przypadku to raczej zbędne gdyż duży dysk zrobili dla rynku US bo tam jest video marketplace czyli filmy w HD a to dużo zajmuje i podstawowy dysk to zbyt mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...