Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Szukam telewizora do mieszkania mocno nasłonecznionego.

Telewizor będzie zaraz obok okna.

Skąd brać informacje odnośnie SDR w telewizorach. Tutaj na stronie podana była informacja, że mam szukać powyżej 400cd/m2, ale nigdzie nie umiem znaleźć takich informacji do filtrowania produktów.

Telewizor ma mieć 50” lub więcej, ma być najtańszy z możliwych z dużą jasnością ekranu. 
 

pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym jednym teście tym portalu masz to napisane. Najtańszy z możliwych i jasny to tak jakbyś chciał kupić 250-350 konne auto, tanio nijak nie bedzie. Poczytaj testy na bank coś znajdziesz (tylko pamiętaj ze jak będziesz ciagle oglądał na max podświetleniu to tv za długo Ci nie pociągnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony xh9..., samsung q80 lub q7.. lub q9.., jest tych testów sporo . Najlepiej kup sobie rolety wyjdzie najtaniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Xisiek napisał:

W każdym jednym teście tym portalu masz to napisane. Najtańszy z możliwych i jasny to tak jakbyś chciał kupić 250-350 konne auto, tanio nijak nie bedzie. Poczytaj testy na bank coś znajdziesz (tylko pamiętaj ze jak będziesz ciagle oglądał na max podświetleniu to tv za długo Ci nie pociągnie).

Dzięki za odpowiedź,  czyli tylko testy mi zostają. Myślałem że jest jakiś sklep, który ma to ujęte w swoich filtracjach lub opisach.

Odnośnie auta to gorszego porównania nie słyszałem. Auto najtańsze 250KM focus rs, megane rs, golf gti, Hyundai N.

A możesz kupić Mercedesa, Audi, BMW z tą samą mocą, ale będzie duuużo droższe. Wiec tak szukam najtańszego z auta o tej mocy (czyt. szukam najtańszy TV o jasnym ekranie)

 

I tak dziękuje Ci za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patryk Stawicki napisał:

Odnośnie auta to gorszego porównania nie słyszałem. Auto najtańsze 250KM focus rs, megane rs, golf gti, Hyundai N.

Wszystko się zgadza. Widocznie coś opatrznie zrozumiałeś. Jeśli podstawowe model któregokolwiek z wymienionych wyżej kosztuje x, to jego odpowiednik w wersji 250-300 konnej kosztuje cirka + 100% do bazy. Z tv jest bardzooo podobnie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...