Skocz do zawartości
SlawekR

Test Sony KDL32D3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj kupiłem KDL 32D3000 w Salonie Sony w Galerii Krakowskiej w Krakowie za 3800 złotych. Zarówno tu jak i Platynowym Sklepie Sony ten TV LCD kosztuje na wystawie 4599 a obok kartka "nowa niższa cena" (w Galerii). W Platynowym dawali cenę 3770 ale towaru brak i będzie może w połowie stycznia lub później(a 5 letnia gwarancja tylko do 15 stycznia). Natomiast w Galerii stoi na środku sklepu z 20 sztuk tego LCD, świeży towar. Trzeba rozmawiac ze sprzedawcami, powiedziec jakie ceny są na rynku (nawet z kierownikiem rozmawiac) i da się wywalczyc dobrą cenę ale za gotówkę (za płatnośc kartą doliczają 2% ceny) W Galerii dają 5 dni na sprawdzenie telewizora i w tym czasie gdyby coś się działo z TV to wymieniają na nowy. Może to info pomoże komuś w podjęciu decyzji o zakupie tego dobrego LCD TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='martwy' post='58198' date='01.09.2007, 11:01 ']Witam;
Jakie połączenie tego tv z PC jest najlepsze ?
Szczególnie jeżeli chodzi o oglądanie filmów.
Dzięki.[/quote]

VGA - wtedy dostajesz piksel w piksel. Aczkolwiek coś nie za każdym razem chciał mi ten TV zaskoczyć (może to wina karty?).

Bawiłem się chwilę tym TV i muszę przyznać że obraz jest bardzo przyjemny. Jeszcze 2 lata temu bym nie uwierzył że LCD może mieć tak dobrą czerń! Kolory też w moich oczach nasycone i naturalne. Wreszcie LCD z którym można by żyć. Tylko strasznie malutki ;-) Do HD raczej się nie nadaje - chyba że z bardzo bliska.

Acha - i wbudowany skaler raczej słabiutki (jak to w TV) - DVD po euro wygląda średnio (mało detali). Skalowane przez komputer do 1360x768 znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek w wyczekiwaniu na odpowiedź który TV jest lepszy 32LX70 czy KDL32D3000? :lol:

Mogłby ktos spróbowac odpowiedzieć na to pytanie albo przynajmniej zrobic jakieś podsumowanie, porównanie obu TV.

Jak dla porównania wypada Philips 32PFL7862D przy tych TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='piter_neo' post='77644' date='06.01.2008, 13:42 ']Przeczytałem cały wątek w wyczekiwaniu na odpowiedź który TV jest lepszy 32LX70 czy KDL32D3000? ;)

Mogłby ktos spróbowac odpowiedzieć na to pytanie albo przynajmniej zrobic jakieś podsumowanie, porównanie obu TV.

Jak dla porównania wypada Philips 32PFL7862D przy tych TV?[/quote]


Właśnie może jakieś porównanie. Myślę właśnie nad tymi dwoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam pytanie co do kodu serwisowego dla serii d3000. Jak powinna wyglądać ta sekwencja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - czy komuś się udało w tym modelu włączyć tryb obrazu z pasami po bokach gdy leci sygnał 3x4? Jest tylko smart, wide i zoom... a to trochę kiszka, bo jesteśmy zmuszeni oglądać zniekształcony albo przycięty obraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...