Skocz do zawartości
Gość

LG CX + soundbar z Atmosem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam.

Mój aktualny zestaw to LG CX 65 + SONY ZF9 z tylnymi głośnikami. Do filmów z atmosem z apple tv, netflix jest git (w miarę). Do słuchania muzyki jest dramat i chcę to zmienić. Z początku myślałem o LG SN11RG bo przecież myślę sobie "LG z LG - będzie lux". Pooglądałem jutuby i wszyscy narzekają na to jak grają. OK, pomyślałem i moje konto bankowe czuje wydatek w kierunku Samsunga Q950T jednak ja jestem lekko sceptyczny co do tej zmiany. Czy ktoś robił podobną zmianę i zechciałby podzielić się swoimi odczuciami? A może pojechać całkiem w inną stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie słyszałem opisywanych soundbarów ale tutaj podsyłam Ci porównanie wyżej wymienionych modeli. https://www.rtings.com/soundbar/tools/compare/samsung-hw-q950t-vs-sony-ht-z9f/15423/1662?usage=8767&threshold=0.10

Co do jakości muzyki obecnie mam Harman Kardon Enchant 800 i jak dla mnie sprawuje się naprawdę dobrze. Wcześniej miałem w domu do odsłuchu Bose Solo 5 i TCL 8111. Porównując do tych modeli Harman gra pięknie, ja kupowałem mając na uwadze jakość dźwięku w filmach. Tutaj Harman pokazuje pazur, dźwięk świetny a efekty przestrzenne za pomocą odbić działają świetnie, okazało się że z muzyką też radzi sobie świetnie. Nie jestem audiofilem, ale uważam że dokonałem dobrego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telewizor Philips i soundbar Philips. Ogólnie dla mnie połączenie dobre, chociaż dzisiaj raczej nie łączyłbym marek TV i soudbara bo tak bardziej pasuje pod kątem designu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...