Skocz do zawartości
  • 1
cesioo

Mini Led vs Oled

Pytanie

Witam 

chciałbym zakupić telewizor 65” ale mam dylemat odnośnie technologii. Do wyboru Sony A90J LG G1 lub Samsung QN800a i tutaj rodzi się pewnie pytanie czy wybrać oled czy mini led. Wiadome boje się oleda ze wzgledu na możliwe wypalanie i nikt tutaj nie powie ze oled się nie wypala. Nie mam zamiaru się dostosowywać do tego ze tego nie wolno a tamto wolno bo go oled ale z drugiej strony oled to naprawdę bardzo dobra jakość. I dlatego jak uważnie mini led dorównuje jakością czerni do oledu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 minuty temu, cesioo napisał:

A ten Qn800a z mini led będzie dobrym LCD ??? Czy szukać inne firmy ??

jak będzie test to się dowiesz.

co się uparłeś na tv 8k? zapłacisz ekstra kasę za zbędne 8k.

qn90 ma świetne wyniki testu - kup ten - w polsce to chyba będzie model qn91-95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
3 minuty temu, cesioo napisał:

A ten Qn800a z mini led będzie dobrym LCD ??? Czy szukać inne firmy ??

Proponuję poczekać na testy Samsung Sony LG i wtedy wybrać co dla kogo najlepsze.. bo dla kolegi nie kupuje się tv 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok a jak z cena bo wiadome te samsungi Sony czy lg narazie cena przed sprzedażowa kiedy można sie spodziewać obniżek cen ?? Tak z doświadczenia osób pytam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
8 minut temu, cesioo napisał:

Ok a jak z cena bo wiadome te samsungi Sony czy lg narazie cena przed sprzedażowa kiedy można sie spodziewać obniżek cen ?? Tak z doświadczenia osób pytam 

ja ci powiem z mojego doświadczenia zawsze czekam rok jeśli chodzi o duże przekątne ..85  choć zdarzało się że miałem tv 2 rocznie 

 

 np  jak cię interesuje 85 i flagowa seria  9 jeśli chodzi o Samsung bo tutaj jest kasa na początek 30 000 zł a potem możesz kupić za 15  tys po roku czasu Ale tak czy siak seria ósma czy dziewiąta Sony LG Samsung to jak już brać to tylko najwuzszą serię flagowa czy to jest OLED czy Qled  Chyba że masz pieniądze i nie musisz czekać z telewizorem żeby kupić to możesz kupić już teraz ale myślę że lepiej pomęczyć się kilka miesięcy z tym co masz i kupić taniej to co chcesz kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
kosztuje 2x więcej niż q90t więc nie taki duży ten postep - taniej kupi się dużo lepsze oledy
A ja nie mówiłem, że będzie tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No poszło zamówienie na Qn800a i się okaże jak będzie 14 dni na zwrot jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...