Skocz do zawartości
Redakcja

Filmy i seriale Netflix na nadchodzący weekend - co wybrać? Tworzymy ranking najlepszych nowości!

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy i seriale Netflix na nadchodzący weekend - co wybrać? Tworzymy ranking najlepszych nowości!

Co obejrzeć na Netflix w najbliższy weekend? Do największego serwisu streamingowego na świecie stale napływają nowe produkcje oryginalne oraz na licencji, zdecydowanie więc jest w czym wybierać! Przygotowaliśmy dla Was ranking składający się z pięciu filmów, seriali i dokumentów, które debiutują w ofercie w marcu.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy wspaniały świat - świetny - wreszcie coś fajnego od czasu wiedzmina - zwłaszcza dla fanów SF

 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, klaus71 napisał:

Nowy wspaniały świat - świetny - wreszcie coś fajnego od czasu wiedzmina - zwłaszcza dla fanów SF

 

O gustach się nie dyskutuje ale niestety ten serial słabowity, szczególnie w porównaniu z książką i dlatego też został skasowany po pierwszym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jasiek_31 napisał:

O gustach się nie dyskutuje ale niestety ten serial słabowity, szczególnie w porównaniu z książką i dlatego też został skasowany po pierwszym sezonie.

no dla mnie jedyny od czasu wiedzmina który dałem radę obejrzeć na Netflixie w całości i zaciekawieniem - a że został skasowany to się nie dziwię - może za ciężki kaliber dla większość netflixowej

mi się bardzo podobał - po płyciźnie start trek discovery miła odmiana

Edytowane przez klaus71
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, klaus71 napisał:

no dla mnie jedyny od czasu wiedzmina który dałem radę obejrzeć na Netflixie w całości - a że został skasowany to się nie dziwię - może za ciężki kaliber dla większość

mi się bardzo podobał - po płyciźnie start trek discovery miła odmiana

Cóż, główny zarzut do serialu który pojawiał się w sieci i z którym się zgadzam to to że właśnie w porównaniu do książki wszystko zostało spłycone, postawili na goliznę, sex i używki a w książce chodziło o coś zupełnie innego.
Jak chcesz dobre SF to polecam The Dark, Sense8 też niezłe, ale dla wielu ma za dużo LGBT w sobie, jest też Umbrella Academy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jasiek_31 napisał:

Cóż, główny zarzut do serialu który pojawiał się w sieci i z którym się zgadzam to to że właśnie w porównaniu do książki wszystko zostało spłycone, postawili na goliznę, sex i używki a w książce chodziło o coś zupełnie innego.

właśnie przerabiam oryginał - czy spłycenie ? po dwóch rozdziałach ja bym powiedział że to bardziej adaptacja do współczesności

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, klaus71 napisał:

właśnie przerabiam oryginał - czy spłycenie ? po dwóch rozdziałach ja bym powiedział że to bardziej adaptacja do współczesności

Uwspółcześnienie, owszem, ale niestety też zupełna zmiana wydźwięku w stosunku do książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...