Skocz do zawartości
  • 0
danielkd

Topfield 7700HSCI i komunikacja po RS

Pytanie

Witam użytkowników TOPFIELDA 7700HSCI i proszę o informacje na temat poprawności połaczenia tunera z komputerem celem aktualizacji oprogramowania czy list kanałów. Na dzień dzisiejszy próbowałem zczytać dane z TOP... by ewentualnie poprawić sobie układ listy kanałów. Tak jak zalecają zastosowałem oproramowanie VEGA i podłaczyłem za pomoca kabla RS damski-damski, tyle że brakuje chyba komunikacji bo gdy wciska zczytanie danych nic się nie dzieje. Możę ktoś walczył z takim problem i ma rozwiązanie pozwalające mi na komunikację z tunerem.

Pozdrawiam i dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='danielkd' post='48744' date='28.05.2007, 19:51 ']Witam użytkowników TOPFIELDA 7700HSCI i proszę o informacje na temat poprawności połaczenia tunera z komputerem celem aktualizacji oprogramowania czy list kanałów. Na dzień dzisiejszy próbowałem zczytać dane z TOP... by ewentualnie poprawić sobie układ listy kanałów. Tak jak zalecają zastosowałem oproramowanie VEGA i podłaczyłem za pomoca kabla RS damski-damski, tyle że brakuje chyba komunikacji bo gdy wciska zczytanie danych nic się nie dzieje. Możę ktoś walczył z takim problem i ma rozwiązanie pozwalające mi na komunikację z tunerem.

Pozdrawiam i dzięki.[/quote]

sprawdziłeś czy masz otwarty port com?? kabel masz null??
z reguly brak jakiejkolwiek reakcji to wina kabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Na swoim nie zmieniałem jeszcze oprog, bo nie ma nowego dobrego. Ale na bank kabel musi być null modem.

Daj znać z tą listą, jak ci poszło, zadałem już takie pytanie kiedyś, nie znalazłem nigdzie uporządkowanej listy do TF 77.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Hej. Według wskazówek zakupiłem poprawny przewód NULLMODEM i to było to.....tak więc w większości przypadków pewnie przewód jest winny takowego zachowania. Mój który miałem był tylko z opisu NULL. No ale do rzeczy, fakt że pierwszy raz udało mi się podłaczyć do dekodera to na dzień dobry zastąpiłem swoją przez 2 tygodnie porządkowaną listę zastąpić czym innym, tak więc teraz proszę o podanie linku gdzie mogę pobrać listę na Polsat Cyfrowy plus jakieś inne FTA. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Tutaj link do listy astra/hb

[url="http://www.marcush.de/hdtv-receiver/"]http://www.marcush.de/hdtv-receiver/[/url]

próbowaleś przez vega i usb?



Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...