Skocz do zawartości
bawim

65" do 5000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  stoję przed wyborem pierwszego telewizora mam mało czasu na zastanowienie i z racji tego, że nie siedzę w temacie zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Największe wrażenie robią na mnie matryce OLED, ale z racji budżetu w stosunku do rozmiaru są dla mnie raczej nieosiągalne? Lepiej poczekać i kupić OLED? Poniżej umieszczam formularz. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję !

 

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 35m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5-3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ?  pomieszczenie można dobrze odizolować od promieni słonecznych 
7. Jaki masz obecnie telewizor ? nie posiadam telewizora lecz korzystam z telewizora 58" 4K
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K, HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? konsola
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? trudno stwierdzić - 2-4 odc. netflix, konsola 2-4h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? brak preferencji
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ?  netflix,i inne streamingowe 
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? YouTube
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?  konsola 2-4h
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 65"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? kiepska nawigacja po systemie, małe kąty 
19. Preferencje co do marki ? w sumie nie choć wiele osób poleca LG
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? NIE
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 5000

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ?  Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy poczekać i kupić OLED? W sensie poczekać aż zeszłoroczne OLEDy jeszcze stanieją czy dozbierać do tej kwoty coś jeszcze? :)

Co to znaczy poczekać i kupić OLED? W sensie poczekać aż zeszłoroczne OLEDy jeszcze stanieją czy dozbierać do tej kwoty coś jeszcze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekać az stanieją ewentualnie wyjdą tańsze wersje,

czy te telewizory są warte uwagi? czy rożnica poiędzy nimi jest znacząco widoczna?

LG 65NANO913NA

LG 65UN85003LA

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze pomiedzy tym modelem

LG 65NANO867NA

Nie no już zwariowałem, zacząłem oglądać filmiki i samsung ma niby  lepsze odwzorowanie czerni niz nanocell, zaczałem czytać to pojawiają się barddzo pozytywne opinie o sony ... można jednoznacznie stwierdzić co w takim przedziale cenowym jest najlepsze pod wpisane do formularza "parametry"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...